InterMarche

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 sie 2015, o 20:06

Witam, mam pytanie czy ktoś wie kto pracuje czasami przy półkach z mięsem tam gdzie w tackach leży bądz czasami obsługuje podając wędlinę jest to facet czy baba bo ciężko wyczuć cuż to za płeć niby piersi ma ale wygląd faceta chyba że to obojniak.
Dziwne że takie osoby puszczają na sklep między ludzi przecież mogą się dzieci przestraszyć :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2015, o 20:19

gówno cię to obchodzi,nie bądz wscibska
Na górę

Postautor: hoho » 26 sie 2015, o 20:29

Jestes glupia jak but.
Na górę

Postautor: obojniak » 26 sie 2015, o 20:41

i az sie chce zjesc tego miesa jak jakies 'ono' poda. ble
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2015, o 23:34

obojniak pisze:i az sie chce zjesc tego miesa jak jakies 'ono' poda. ble

To rób zakupy u siebie na wsi
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2015, o 06:51

Gość pisze:Witam, mam pytanie czy ktoś wie kto pracuje czasami przy półkach z mięsem tam gdzie w tackach leży bądz czasami obsługuje podając wędlinę jest to facet czy baba bo ciężko wyczuć cuż to za płeć niby piersi ma ale wygląd faceta chyba że to obojniak.
Dziwne że takie osoby puszczają na sklep między ludzi przecież mogą się dzieci przestraszyć :lol:





Co za cham i prostak. Czy było by Ci miło, jakbyś przeczytał coś podobnego o sobie?
Podejrzewam, że nie jesteś bez wad .
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2015, o 08:06

Sam wpis świadczy o tym, że nie jest.
Na górę

Postautor: klient » 27 sie 2015, o 10:20

Szanowny/a Panie/ni Kierownik/u! A kiedy będzie czynny kibel w tym supermarkecie???Teraz chociaż wisi kartka "Awaria przpraszamy" ale to trwa już ponad rok. Co na to kierownictwo? Może ogłosić przetarg na naprawę KIBLA albo poinformujemy o niemocy kierownictwa jednostkę zwierzchnią.
Na górę

Postautor: ooooooo » 27 sie 2015, o 11:24

Gość pisze:Witam, mam pytanie czy ktoś wie kto pracuje czasami przy półkach z mięsem tam gdzie w tackach leży bądz czasami obsługuje podając wędlinę jest to facet czy baba bo ciężko wyczuć cuż to za płeć niby piersi ma ale wygląd faceta chyba że to obojniak.
Dziwne że takie osoby puszczają na sklep między ludzi przecież mogą się dzieci przestraszyć :lol:


Myślę, że ciężko byłoby znaleźć na tym forum bardziej prymitywny, chamski i obraźliwy wpis, ale może nie zaglądam tu wystarczająco często. Tak czy inaczej, słowa świadczą o ich autorze, błąd ortograficzny popełniony w drugim wersie również.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2015, o 12:28

Gość pisze:Witam, mam pytanie czy ktoś wie kto pracuje czasami przy półkach z mięsem tam gdzie w tackach leży bądz czasami obsługuje podając wędlinę jest to facet czy baba bo ciężko wyczuć cuż to za płeć niby piersi ma ale wygląd faceta chyba że to obojniak.
Dziwne że takie osoby puszczają na sklep między ludzi przecież mogą się dzieci przestraszyć :lol:

Takie pytania zadaje tylko osoba mająca coś z głową kłania się psychiatra :P
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2015, o 18:53

Przynajmniej jest dowód na to, że internet dotarł już do największych dziur i jaskiń zamieszkałych przez prymitywów
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2015, o 09:55

Gdzie jest moderator?
Na górę

Postautor: czarna » 28 sie 2015, o 17:43

Najgorszą rzeczą w tym sklepie są obrzydliwie brudne koszyki ,może jakieś mycie co parę dni.Ciekawe co by na to powiedział sanepid?. Zresztą jest to zmorą większości sklepów spożywczych.I właśnie co na to sanepid ,czy te panie nie robią zakupów?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”