Pectus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 15:41

zzz pisze:
Gość pisze:to ty rzadko bywasz na koncertach

A tu się mylisz,bywam często na koncertach, ale mam swój ulubiony rodzajmuzyki



O gustach się nie dyskutuje :wink: I choć to nie jest moja bajka powiem jedno. Utwory Rodowicz czy Beatlesów to chyba porażka. Nie mają swoich? I zdecydowanie nudzili. To nie koncert promujący płytę tylko mają zabawić ludzisków. Już Boney M lepiej to wyszło
Na górę

Postautor: wrrr » 31 sie 2015, o 15:42

Gość pisze:Peckus dziś nie wystąpi ! Lider zespołu zgubił grzebyk i nie może się na lalę uczesać !!!

Nie każdy facet musi być "łysym dresem".Myślę, że twoja wypowiedź, to przykład nietolerancyjnego, mał :lol: omiasteczkowego myślenia...
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 15:49

Jedni i drudzy to uj................. Zmarnowany Wakacyjny, Niedzielny wieczór !!! Już lepiej by było zrobić sobie grilla ze znajomymi . Ale nie wszyscy na koncert bo WYDARZENIE a tu du pa i kamieni kupa ( no może ziemi kupa ) a nie wydarzenie !!!!!!!! Ten uj co wymyślił ten Nasyp Kolejowy i zapomniał posadzić tam drzewa z Mirabelkami, teraz tę kupę ziemi powinien sam w wiadrach wynieść z Parku, najlepiej do siebie na podwórko i usypać sobie górką do zjeżdżania w zimie na du pie !
Na górę

Postautor: aaaar » 31 sie 2015, o 15:50

O gustach się nie dyskutuje :wink: I choć to nie jest moja bajka powiem jedno. Utwory Rodowicz czy Beatlesów to chyba porażka. Nie mają swoich? I zdecydowanie nudzili. To nie koncert promujący płytę tylko mają zabawić ludzisków. Już Boney M lepiej to wyszło[/quote]

Po pierwsze nie Rodowicz, tylko z Rodowicz, podrugie trasa koncertowama właśnie promować płytę, a od zabawiania publiki są zespoły disco polo.
Na górę

Postautor: dddddw » 31 sie 2015, o 15:52

Gość pisze:Jedni i drudzy to uj................. Zmarnowany Wakacyjny, Niedzielny wieczór !!! Już lepiej by było zrobić sobie grilla ze znajomymi . Ale nie wszyscy na koncert bo WYDARZENIE a tu du pa i kamieni kupa ( no może ziemi kupa ) a nie wydarzenie !!!!!!!! Ten uj co wymyślił ten Nasyp Kolejowy i zapomniał posadzić tam drzewa z Mirabelkami, teraz tę kupę ziemi powinien sam w wiadrach wynieść z Parku, najlepiej do siebie na podwórko i usypać sobie górką do zjeżdżania w zimie na du pie !

Ja nie uważam, że to był zmarnowany wieczór wakacji, koncert był udany, a gril to żadna przyjemność, jeśli nie lubi się mięsa i piwa...
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 15:57

dddddw pisze:
Gość pisze:Jedni i drudzy to uj................. Zmarnowany Wakacyjny, Niedzielny wieczór !!! Już lepiej by było zrobić sobie grilla ze znajomymi . Ale nie wszyscy na koncert bo WYDARZENIE a tu du pa i kamieni kupa ( no może ziemi kupa ) a nie wydarzenie !!!!!!!! Ten uj co wymyślił ten Nasyp Kolejowy i zapomniał posadzić tam drzewa z Mirabelkami, teraz tę kupę ziemi powinien sam w wiadrach wynieść z Parku, najlepiej do siebie na podwórko i usypać sobie górką do zjeżdżania w zimie na du pie !

Ja nie uważam, że to był zmarnowany wieczór wakacji, koncert był udany, a gril to żadna przyjemność, jeśli nie lubi się mięsa i piwa...

Możesz się kartofli nażreć i mlekiem popić jak nie lubisz mięsa i piwa !
Na górę

Postautor: sssa » 31 sie 2015, o 15:59

Możesz się kartofli nażreć i mlekiem popić jak nie lubisz mięsa i piwa ![/quote]
Nie każdy jest taki sam i to na tym świecie jest piękne...
Na górę

Postautor: dddt » 31 sie 2015, o 16:04

Możesz się kartofli nażreć i mlekiem popić jak nie lubisz mięsa i piwa ![/quote]
Kolejny przykład"Otwartego" małomiasteczkowego myślenia, haha!!!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 16:17

A możesz się najpierw mleka napić, potem kartofli nażreć ! To takie Wielkomiejskie myślenie ! Rub zawsze odwrotnie jak robią to małomiasteczkowi a będziesz Pan z Miasta w Gumofilcach ! Inaczej PSL-owiec :lol:
Na górę

Postautor: nnnj » 31 sie 2015, o 17:00

Gość pisze:A możesz się najpierw mleka napić, potem kartofli nażreć ! To takie Wielkomiejskie myślenie ! Rub zawsze odwrotnie jak robią to małomiasteczkowi a będziesz Pan z Miasta w Gumofilcach ! Inaczej PSL-owiec :lol:

Żenująco niski poziom dyskusji, z błędami ortograficznymi. Wstyd, żeby Polak po polsku pisać nie umiał...
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 17:26

nnnj pisze: Wstyd, żeby Polak po polsku pisać nie umiał...

Umiał :lol:
Jutro zamiast syna idź do szkoły sam :!:
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 17:54

Umiał :lol:
Jutro zamiast syna idź do szkoły sam :!:[/quote]
Niech to wystarczy za komentarz dla pana/ pani nieuk:


Słownik Języka Polskiego SJPsłowakomentarzewięcej
umiał
dopuszczalne w grach

umieć
umieć
występowanie: Uniwersalny słownik języka polskiego - PWN 2003, 2006, 2008 - S. Dubisz
odmienność: tak
B umiej, umiejcie, umiejcież, umiejmy, umiejmyż, umiejże
(+b) E nieumiana, nieumianą, nieumiane, nieumianego, nieumianej, nieumianemu, nieumiani, nieumiany, nieumianych, nieumianym, nieumianymi, umiana, umianą, umiane, umianego, umianej, umianemu, umiani, umiany, umianych, umianym, umianymi
H umiał, umiała, umiałaby, umiałabym, umiałabyś, umiałam, umiałaś, umiałby, umiałbym, umiałbyś, umiałem, umiałeś, umiało, umiałoby, umiały, umiałyby, umiałybyście, umiałybyśmy, umiałyście, umiałyśmy, umieli, umieliby, umielibyście, umielibyśmy, umieliście, umieliśmy
d umiano
(+b) g nieumiejąca, nieumiejącą, nieumiejące, nieumiejącego, nieumiejącej, nieumiejącemu, nieumiejący, nieumiejących, nieumiejącym, nieumiejącymi, umiejąca, umiejącą, umiejące, umiejącego, umiejącej, umiejącemu, umiejący, umiejących, umiejącym, umiejącymi
h umie, umiecie, umieją, umiem, umiemy, umiesz
(+b) i nieumienia, nieumieniach, nieumieniami, nieumienie, nieumieniem, nieumieniom, nieumieniu, nieumień, umienia, umieniach, umieniami, umienie, umieniem, umieniom, umieniu, umień
~ umiejąc
aktualizacja: tevex, 2010-06-08
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”