,,Trybunka'' naprzeciw sceny = porażka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 01:42

Jak w temacie, czy tylko ja tak uważam?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 06:49

porażka. wyrównać teren i podzielć na sektory jak będzie impreza. bo z daleka wyglądało to na jakąś prywatną imprezę
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 08:20

Scena powinna być wyżej przy takiej trybunie i możliwości terenu,
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 08:30

Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 09:07


Kiedy ty byłeś to było super, ale o 19,00 było no super.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 09:43

Gość pisze:porażka. wyrównać teren i podzielć na sektory jak będzie impreza. bo z daleka wyglądało to na jakąś prywatną imprezę

Taka mała ilość miejsc przy scenie.To można tylko przeznaczyć na teatrzyk szkolny, a nie na takie duże "spędy". Ktoś na wstępie projektu miał małe wyobrażenie o takim obiekcie.
Na górę

Postautor: tomacyl » 31 sie 2015, o 15:15

Muszelka na 400 osób? Dla kogo ? Ktoś z Urzędu Miasta wie ile liczy mieszkańców Tomaszów? Byłem w Parku - lepiej było widać muzyków od barachołki na TDK niż cokolwiek w tej muszelce. Należy rozebrać za pieniądze tego kto to zaakceptował ( może dostał sowite zadość..) plac wyrównać i wtedy każdy sprawiedliwie miałby dostęp do widowiska. Wstyd na całą Polskę.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 16:22

tomacyl pisze:Muszelka na 400 osób? Dla kogo ? Ktoś z Urzędu Miasta wie ile liczy mieszkańców Tomaszów? Byłem w Parku - lepiej było widać muzyków od barachołki na TDK niż cokolwiek w tej muszelce. Należy rozebrać za pieniądze tego kto to zaakceptował ( może dostał sowite zadość..) plac wyrównać i wtedy każdy sprawiedliwie miałby dostęp do widowiska. Wstyd na całą Polskę.

Ty widziałeś żeby ktoś z Urzędu umiał Liczyć :shock: Do pracy przyjmują po znajomości i nie musisz NIC Umieć ! Od liczenia Panie to teraz mają Komputry - wpisujesz a on już sam liczy co pan chcesz !!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 18:09

tomacyl pisze:Muszelka na 400 osób? Dla kogo ? Ktoś z Urzędu Miasta wie ile liczy mieszkańców Tomaszów? Byłem w Parku - lepiej było widać muzyków od barachołki na TDK niż cokolwiek w tej muszelce. Należy rozebrać za pieniądze tego kto to zaakceptował ( może dostał sowite zadość..) plac wyrównać i wtedy każdy sprawiedliwie miałby dostęp do widowiska. Wstyd na całą Polskę.

Powinna byc na conajmniej 10 tys ludzi czyli polowe:) tylko ciekawe ile by zajela miejsca.Dawna muszla byla na ile osob? nie przeszkadzalo?to ostatni duzy koncert w parku reszta na rynku a park zostanie dzieciom na wystepy.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 21:00

Zgadzam się w 100% porażka. Kto to w ogóle projektował i dla ilu osób tę pseudowidownię?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 21:02

Gość pisze:
tomacyl pisze:Muszelka na 400 osób? Dla kogo ? Ktoś z Urzędu Miasta wie ile liczy mieszkańców Tomaszów? Byłem w Parku - lepiej było widać muzyków od barachołki na TDK niż cokolwiek w tej muszelce. Należy rozebrać za pieniądze tego kto to zaakceptował ( może dostał sowite zadość..) plac wyrównać i wtedy każdy sprawiedliwie miałby dostęp do widowiska. Wstyd na całą Polskę.

Powinna byc na conajmniej 10 tys ludzi czyli polowe:) tylko ciekawe ile by zajela miejsca.Dawna muszla byla na ile osob? nie przeszkadzalo?to ostatni duzy koncert w parku reszta na rynku a park zostanie dzieciom na wystepy.

O ile mi wiadomo nie po to budowano ten amfiteatr żeby teraz robić imprezy na rondzie pod namiotem :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 21:48

chyba jednak nie będzie innego wyjścia jak imprezy na rondzie
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2015, o 19:25

Jeśli w przyszłym roku też będzie głosowany budżet obywatelski, zgłaszam już teraz postulat przebudowy widowni w parku.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 00:09

Jestem za, ale na czyj koszt.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2015, o 08:00

Gość pisze:Jestem za, ale na czyj koszt.

Na koszt tego co projektował i tego kto ten projekt przyjął 8)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”