Głupota fontanną tryska

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Abc » 31 sie 2015, o 07:54

Patrząc na dzieci kąpiące się w nowej fontannie w parku (nawiasem mówiąc obowiązuje zakaz, ale kto by tam regulamin czytał)i na ich zadowolone mamuśki zastanawiam się, komu bardziej brak zdrowego rozsądku. Do wody dodawane są substancje utwardzające beton które powodują alergie skórne. A przecież jest basen gdzie można się bezpiecznie kąpać...
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 08:15

hyhy ale masz wyobraźnie - "substancje utwardzające beton " hahahaahhaaa
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 08:26

Gość pisze:hyhy ale masz wyobraźnie - "substancje utwardzające beton " hahahaahhaaa


Fakt faktem, że dzieci u dermatologa z alergią się znalazły po kąpieli w fontannie w parku.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 10:15

Abc pisze:Patrząc na dzieci kąpiące się w nowej fontannie w parku (nawiasem mówiąc obowiązuje zakaz, ale kto by tam regulamin czytał)i na ich zadowolone mamuśki zastanawiam się, komu bardziej brak zdrowego rozsądku. Do wody dodawane są substancje utwardzające beton które powodują alergie skórne. A przecież jest basen gdzie można się bezpiecznie kąpać...

a niech ich dzieci wysypie alergia to mamuśki bedą drugi raz myśleć to nie jest fontanna do kompania
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 13:29

A co Was obchodzą Nie Wasze dzieci?!!!
Moje dziecko może się kąpać gdzie chce a czy zachoruje czy nie to Moja sprawa!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 13:40

bardzo odpowiedzialne mamuśki,przychodzą z ręcznikami i przebierają dzieci do pływania- myślę ,że coś im się myślenie przestawiło
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 13:53

OOO i Obserwatorów nie Brakuje tam
tylko patrzą kto i co robi a pózniej OBGADYWANIE (ta przebiera, ta nie przebiera) CHORE!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 14:03

Gość pisze:OOO i Obserwatorów nie Brakuje tam
tylko patrzą kto i co robi a pózniej OBGADYWANIE (ta przebiera, ta nie przebiera) CHORE!


chore to moga byc dzieci z powodu glupoty mamusiek, ktorych zatwardziale lby nie przyjmuja dobrej rady
Na górę

Postautor: Miasto » 31 sie 2015, o 14:31

A niech te durne ci _y pozwalają się kąpać, faktycznie nie nasza sprawa że to ich dzieci, mnie też to wqrwia ale nie będę ich z pałą przeganiać… kiedyś był odkryty basen w TOMASZOWIE był tam brodzić dla takich małych dzieci. Myślę że odkryta pływalnia „sezonowa” by się utrzymała w porównaniu do krytej pływalni na którą nie stać miasta. Dzieciom jest gorąco nie mają się gdzie „pluskać” rozumiem , mamusia/tatuś ma chwile dla siebie bo mały gnój się pluska w fontannie też rozumiem. Nie rozumiem władz miasta, proponuje napisać projekt na odkrytą pływalnie idzie zima więc prace by ruszyły w tym roku i na wiosnę skończyć i jest ODKRYTA PŁYWALNIA w 2016 roku. DO DZIEŁA SAMORZĄDOWCY i do ROBOTY. Idzie jesień przyjdą chłody więc problem zniknie z kąpaniem w fontannie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 15:08

Miasto pisze:A niech te durne ci _y pozwalają się kąpać, faktycznie nie nasza sprawa że to ich dzieci, mnie też to wqrwia ale nie będę ich z pałą przeganiać… kiedyś był odkryty basen w TOMASZOWIE był tam brodzić dla takich małych dzieci. Myślę że odkryta pływalnia „sezonowa” by się utrzymała w porównaniu do krytej pływalni na którą nie stać miasta. Dzieciom jest gorąco nie mają się gdzie „pluskać” rozumiem , mamusia/tatuś ma chwile dla siebie bo mały gnój się pluska w fontannie też rozumiem. Nie rozumiem władz miasta, proponuje napisać projekt na odkrytą pływalnie idzie zima więc prace by ruszyły w tym roku i na wiosnę skończyć i jest ODKRYTA PŁYWALNIA w 2016 roku. DO DZIEŁA SAMORZĄDOWCY i do ROBOTY. Idzie jesień przyjdą chłody więc problem zniknie z kąpaniem w fontannie.

Teraz też jest basen, przy hotelu Arkadia. Ale chyba mamuśki wolą płacić za lekarza bo ich stać...A bilet dla dzieci na cały dzień tylko 10 zł koszuje, a pod koniec sierpnia nie ma biletów...
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 15:14

Gość pisze:bardzo odpowiedzialne mamuśki,przychodzą z ręcznikami i przebierają dzieci do pływania- myślę ,że coś im się myślenie przestawiło

Mamuśki czytać nie umieją...W regulaminie jest napisane wyraźnie, że nie można się kąpać w fontannie. Może by tak zadzwonić po kogoś ze służby porządkowej, żeby jednej i drugiej głupiej mandat wypisali za dzieci...
Na górę

Postautor: tty » 31 sie 2015, o 16:05

Gość pisze:A co Was obchodzą Nie Wasze dzieci?!!!
Moje dziecko może się kąpać gdzie chce a czy zachoruje czy nie to Moja sprawa!

proponuję w szambie je wykąpać, albo w gnojówce, haha!!!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 17:17

Gość pisze:
Gość pisze:bardzo odpowiedzialne mamuśki,przychodzą z ręcznikami i przebierają dzieci do pływania- myślę ,że coś im się myślenie przestawiło

Mamuśki czytać nie umieją...W regulaminie jest napisane wyraźnie, że nie można się kąpać w fontannie. Może by tak zadzwonić po kogoś ze służby porządkowej, żeby jednej i drugiej głupiej mandat wypisali za dzieci...


JAK MOŻNA POD SMIETNIKIEM SPRZEDAWAĆ TO I MOŻNA W FONTANNIE SIE KĄPAĆ!
Na górę

Postautor: ffft » 31 sie 2015, o 17:51

Pewnie, w fekaliach też można się kąpać jak ktoś lubi, a po to jest regulamin parku, żeby go respektować, jakoś psów tam ostatnio nie widać, a chlapiące się w fontannie dzieciaki tak...Czy tomaszowianie są naprawdę aż takimi ubogimi ludźmi ,że nie stać ich na bilet na basen dla dziecka?przecież już nawet 3 prywatne szkoły od września mamy, więc ktoś za nie będzie płacił...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”