Jak można tanio przelać kasę z Polski do Angli

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 08:05

Witam.Moze jest wśród Was ktoś kto mógłby mi podpowiedzieć jak wysłać większą sumę pieniędzy do Anglii na angielskie konto ? Osoba , do której chcę wysłac pieniadze ma obecnie konto w banku w UK, konkretnie w brytyjskiej filii Santandera. Suma jest spora tak więc pay pal odpada ( nie bedę wysyłał kilkunastu tysięcy przy prowizji z paypala). Czy jest jakiś inny, trochę tańszy sposob?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 08:31

Na konto ..... legalnie
Na górę

Postautor: buszek » 4 wrz 2015, o 08:25

Oczywiście że legalne :)

W easysend.pl mają obecnie dobrą promocje urodzinową -> https://www.easysend.pl/dla-ciebie#oplaty
Koszta przelwów są tańsze o połowę.
Przewalutowanie jest również po takich kosztach jak w kantorze.
Założenie konta to kilka chwil, można to zrobić przez neta.
Na górę

Postautor: beata » 4 wrz 2015, o 16:18

Polecam England pl., korzystałam z niego wiele razy, pieniadze sa na koncie drugiego dnia
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 18:54

Gość pisze:Witam.Moze jest wśród Was ktoś kto mógłby mi podpowiedzieć jak wysłać większą sumę pieniędzy do Anglii na angielskie konto ? Osoba , do której chcę wysłac pieniadze ma obecnie konto w banku w UK, konkretnie w brytyjskiej filii Santandera. Suma jest spora tak więc pay pal odpada ( nie bedę wysyłał kilkunastu tysięcy przy prowizji z paypala). Czy jest jakiś inny, trochę tańszy sposob?

Ja wysyłam na england pl , w ten sam dzień są pieniążki.
Na górę

Postautor: slawek » 7 wrz 2015, o 06:57

Kiedyś to analizowałem i wyszło mi że faktycznie w easysend jest najkorzystniejsza oferta. Abstrahując nawet od tej urodzinowej oferty, to tam gdy założyć pierwsze konto, to pierwszy przelew jest zupełnie darmowy.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2015, o 09:03

Ja chcę przelać na konto normalnie i legalnie ale nie za pomocą mojego banku. Jakbym miał z konta darmowe przelewy to przelałbym w taki sposób a jak widze,że za przelew zamierzają mi zabrac 50 zł oraz jakie mają niekorzystne przewalutowanie to chyba sobie odpuszczę. A nie będę przecież zakładał konta w innym banku po to tylko aby nadać zwykły przelew... Rozumiem,że ten easysend jest bezpieczny? Ten england również?
Na górę

Postautor: 123 » 4 sty 2017, o 14:02

slawek pisze:Kiedyś to analizowałem i wyszło mi że faktycznie w easysend jest najkorzystniejsza oferta. Abstrahując nawet od tej urodzinowej oferty, to tam gdy założyć pierwsze konto, to pierwszy przelew jest zupełnie darmowy.


No to słabo analizowałeś, bo na htttp://www.england.plzawsze wychodzi lepiej - a to przez brak opłat, przez co kurs rzeczywisty jest wyższy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”