Dobra szkoła języków obcych

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Krysia » 3 wrz 2015, o 10:02

Witam, chcę zapisać się z dzieckiem do szkoły języków obcych. Którą mi polecicie. Z góry dziękóję.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 15:16

Tylko korepetycje jeden na jeden daja szansę na szybkie opanowanie języka.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 15:22

mamie polecamy korepetycje z j. polskiego
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 15:39

znowu kryptoreklama pewnej szkoly na "c"
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 15:48

Gość pisze:znowu kryptoreklama pewnej szkoly na "c"


Muszą jakos zarobić na chleb. Najprościej wcisnąć że wszyscy potrzebują douczania :)
Na górę

Postautor: Krysia » 3 wrz 2015, o 18:48

Dziękuję za odpowiedź. Zapytam znajomych. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 23:02

Krysia pisze:Dziękuję za odpowiedź. Zapytam znajomych. Pozdrawiam.


masz chyba 2 szkoły z tego co wiem com i zoom
Na górę

Postautor: sssaw » 7 wrz 2015, o 19:57

masz chyba 2 szkoły z tego co wiem com i zoom[/quote]
Jest jeszcze JOY I PROGRESS SCHOOL
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2015, o 08:42

czyli są 4 szkoły, która ma najlepsze efekty? wiem że indywidualnie jest najefektywniej , ale za drogo to wychodzi..408
Na górę

Postautor: wwwre » 8 wrz 2015, o 11:09

Gość pisze:czyli są 4 szkoły, która ma najlepsze efekty? wiem że indywidualnie jest najefektywniej , ale za drogo to wychodzi..408

Godzina korepetycji kosztuje już od 20 zł. Przy czterech lekcjach w miesiącu daje to sumę 80 zł .Myślę że nie jest to wydatek obciążający domowy budżet. Zwłaszcza, że niektórzy rodzice więcej wydają na papierosy, czy alkohol...
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2015, o 14:25

wwwre pisze:
Gość pisze:czyli są 4 szkoły, która ma najlepsze efekty? wiem że indywidualnie jest najefektywniej , ale za drogo to wychodzi..408

Godzina korepetycji kosztuje już od 20 zł. Przy czterech lekcjach w miesiącu daje to sumę 80 zł .Myślę że nie jest to wydatek obciążający domowy budżet. Zwłaszcza, że niektórzy rodzice więcej wydają na papierosy, czy alkohol...


Obrażasz rodziców nie nadużywających i nie palących - panie korepetytor - ucz pan dobrze w szkole i nie trzeba będzie korków a samotłumaczenie sie w tym stylu jest nie w porzadku
Na górę

Postautor: aaadew » 8 wrz 2015, o 22:38

Nikt nie miał zamiaru nikogo obrazić, a zarzut typu ucz pan dobrze są nie na miejscu. Może jakiś mądry rodzic spróbuje poprowadzić choć przez jeden dzień lekcje w ponad dwudziesto osobowej klasie, to wtedy zmieni zdanie...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”