Skandale w sercu Kościoła

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 18:09

Kiedy w 2014 roku były gwardzista i żołnierz w Watykanie opowiedział szwajcarskiej gazecie "Schweiz am Sonntag" o lobby gejowskim w Stolicy Apostolskiej, przyznał, że "był obiektem pożądania wielu bożych sług".

Żołnierz Gwardii Szwajcarskiej oświadczył, że w czasie swojej służby w Watykanie otrzymał kilkanaście seksualnych propozycji od kardynałów, biskupów i innych duchownych.

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17891589,gp ... leria.html
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 18:11

Kolejny, ostatni zarzut dotyczy kwietnia bieżącego roku, kiedy to doszło do pozbawienia wolności małoletniej pokrzywdzonej, a następnie do dwukrotnego jej zgwałcenia. Podejrzany złożył oświadczenie, w którym stwierdza, że odbywał stosunki seksualne z małoletnią poniżej lat 15 - mówi Daniel Prokopowicz z Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

http://wiadomosci.onet.pl/kielce/uwaga- ... lii/n7q4x1
Na górę

Postautor: wifi » 6 paź 2015, o 18:57

A jaki to skandal ...geje są wszędzie nawet w Słupsku!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 18:59

wifi pisze:A jaki to skandal ...geje są wszędzie nawet w Słupsku!!!!



Ale nie są księżmi :lol: Cos z nauką Kościoła na bakier?
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 19:33

moherowi obojętne kto śpiewa msze lub go spowiada , tak robił jego tata , dziad to i on przywykł . Ważne że wierzy w wiarę swych ojców i dlatego jest prawdziwym polakiem a że dziad orał ch... pole , czy jego plecy służyły za stołek dziedzicowi , że był niepisaty ani czytaty , że wiedział tyle co wypił gorzałki , to i moher obecny jest intelektualnie taki jak jego dziad , tylko sra w porcelanę bo jest rządowy zakaz srania po ulicach .
Na górę

Postautor: RMP » 7 paź 2015, o 15:57

O czym tu roztrząsać? Różne źródła historyczne o zjawisku homoseksualizmu mówią już od kilku tysięcy lat. Żadne nauki, zakazy etc., etc., NICZEGO TU NIE ZMIENIĄ !!! Homoseksualizm także jest w Kościele rzymsko - katolickim. Śp. prof. Mikołaj Kozakiewicz twierdził, że natura/ jak kto woli Bóg stworzył 3 orientacje seksualne : hetero, homo, biseksualną. To jest tak oczywiste jak 2+2=4. Przed wieloma laty przygotowywałem się do życia zakonnego. W momencie gdy uświadomiłem sobie, że kocham mężczyzn, jestem gejem, wybrałem inną drogę. Nie mógłbym pogodzić ołtarza i siebie geja. Tym bardziej, że miałem propozycje seksualne w klasztorze. Dzisiaj wiem, że geje żyją w naszej gminie ( np. w Rogóźnie, na Rabinówce i in. ). Świat się nie zawalił!!! :idea: :idea: :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2015, o 15:59

Niech sobie zyją. Nikomu nie przeszkadzają. Ale nie muszą być księżmi. Przecież to śmieszne. Nauczają o grzechu za seks bez ślubu czy o zakazie używania prezerwatyw a mają kochanków? Bez ślubu i z prezerwatywą? :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2015, o 22:36

We Włoszech zboczony stary ksiądz pie(...)przy bez sensu tak jak nasz abp. Michalik.

Różnica między sytuacją w Polsce i Włoszech jest taka że tam to powiedział jakiś stary szeregowy ksiądz który od razu został przez władze kościelne odsunięty od obowiązków a w Polsce powiedział to przewodniczący KEP czyli najwyższy rangą hierarcha Kościoła w Polsce i oczywiście ani nie przeprosił ani nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 15:01

Gość pisze:We Włoszech zboczony stary ksiądz pie(...)przy bez sensu tak jak nasz abp. Michalik.

Różnica między sytuacją w Polsce i Włoszech jest taka że tam to powiedział jakiś stary szeregowy ksiądz który od razu został przez władze kościelne odsunięty od obowiązków a w Polsce powiedział to przewodniczący KEP czyli najwyższy rangą hierarcha Kościoła w Polsce i oczywiście ani nie przeprosił ani nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji.


A kto miałby go odsunąć, jeżeli jest najwyższy rangą?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 19:46

Nie noszą lampasów i czarny ich strój,
Kapiący od srebra i złota.
Parafian szeregi naciąga na fuj
Hołota, ta czarna hołota…

Maszerują ślepcy, maszerują
I daninę w rękach niosą im.
W kościołach im mózgi formatują
Zostawiając w głowach czarny dym…
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 20:42

Te tematy znane były już dawno, proponuje lekture *wykletej* kiedyś ksiązki.
http://echomatkibozejniepokalaniepoczet ... em_cz1.pdf
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”