chyba tpsa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosciu » 9 paź 2015, o 20:23

Mam takie pytanie czy ostatnio ktos dzwoni do was na telefon stacjonarny i proponuje mniejszy abonament niz tpsa bo do mnie dzwonili tylko nie pamietam jaka to firma proponowali telefon stacjonarny abonament 29 zł i gadali ze wysla kuriera umowa miała byc tydzien temu a niema do dzisiaj to chyba jakas sciema
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 22:14

TPSA już nie ma!!! jak ktoś opowiada takie pierdoły to zwykły naciągacz.
Podpisz umowe z NOM to zobaczysz jakie Ci rachunki przyjdą i czy dasz rade rozwiązać umowe.
Na własne oczy widziałem jak koleś szedł na Policje bo go Prokuratura wysłała w związku z tą firmą NOM.
Podpiszesz umowę z kim innym jak ORANGE, NETIA, PLUS, PLAY, T-MOBILE to się przekonasz....
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 07:55

Ludzie , słysząc podczas rozmowy z konsultantem , że dzwoni telekomunikacja ( tak dla zmyłki najczęściej, nie przedstawiając się do końca) , kojarzą przede wszystkim firmę ( nieistniejącą już przecież) jako TP S.A. I dlatego w ten sposób najczęściej padają ich ofiarą .
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 11:25

Kto zawiera umowy "na telefon" sam sobie winien.Sprobuj wziac pozyczke na telefon
Na górę

Postautor: cabba » 10 paź 2015, o 11:31

Moja rada.Pozbądź się telefonu stacjonarnego. Unikniesz zbędnej opłaty za abonament. Kup sobie za 1 zł. telefon w ramach usługi Zetafon w Orange i doładowanie za 50 zł., które trzeba dokupować co 3 miesiące. Ja z takiego rozwiązania jestem bardzo zadowolony. Oczywiście telefon jest na kartę. P.s. Niestety operator telefonu stacjonarnego nie będzie zadowolony z Twojej decyzji ale liczy się przede wszystkim Twój interes a nie operatora. :D
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 15:23

gosciu pisze:Mam takie pytanie czy ostatnio ktos dzwoni do was na telefon stacjonarny i proponuje mniejszy abonament niz tpsa bo do mnie dzwonili tylko nie pamietam jaka to firma proponowali telefon stacjonarny abonament 29 zł i gadali ze wysla kuriera umowa miała byc tydzien temu a niema do dzisiaj to chyba jakas sciema

Kiedyś do mnie dzwoniła babka ze słowami "telekomunikacja dzień dobry", proponowała abonament no i następnego dnia przyszedł facet z umową, pomimo, iż mówiłam, że nie interesuje mnie ich oferta. Więc postraszyliśmy gościa policją i się zwinął.
Na górę

Postautor: Borixon » 14 paź 2015, o 13:10

Pamiętam była akcja z naciągaczami z Tele2 czy coś takiego. Co ciekawe firma chyba dalej działa








obsługa informatyczna firm poznań
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”