Zmiana opon na ZIMOWE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Kamill » 11 paź 2015, o 16:54

Witam !!!


Proszę o pomoc w zlokalizowaniu jakiegoś dobrego warsztatu gdzie mogę zmienić opony na zimowe i wyważyć .

Proszę tez o podanie przybliżonych cen za taka usługę w moim przypadku wymiana polega tylko na przełożenie i wyważenie opon, zimówki mam już na felgach.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2015, o 18:31

Teraz właśnie wymienisz tanio, dobrze i na poczekaniu w każdym warsztatcie, co prowadzi serwis opon. Wyważenie i wymiana kół to nie kwestia specjalnych umiejetności lecz zwykłej staranności i odpowiedzialności. Po prostu jeszcze nie ma kolejek i to mechanik czeka na klienta a nie odwrotnie. Ja wczoraj właśnie wymieniłem. Do listopada zostało niecałe 3 tygodnie, a wg prognoz - temperatur wysokich, powodujących zdzieranie bieżnika na zimówkach już nie będzie. Zakładam, ze nie planujesz dalekich tras do zimy. Koniec października-początek listopada to w zakładach oponiarskich jak co roku horror, czekanie, nerwy, niepewność i usługa wykonywana najczęściej przez najmniej rozgarniętych mechaników. Różnice w cenach w poszczególnych zakladach będą niewarte tego paliwa, co pójdzie na szukanie najtańszego warsztatu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2015, o 18:39

Kamill pisze:Witam !!!


Proszę o pomoc w zlokalizowaniu jakiegoś dobrego warsztatu gdzie mogę zmienić opony na zimowe i wyważyć .

Proszę tez o podanie przybliżonych cen za taka usługę w moim przypadku wymiana polega tylko na przełożenie i wyważenie opon, zimówki mam już na felgach.

za orlenem po lewej zaraz za cmentarzem jest tanio i fachowa mila obsluga
Na górę

Postautor: ptyS » 12 paź 2015, o 07:57

na Kopernika za złomem
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2015, o 08:13

NA LISTOPADOWEJ ZA STARYM KOSCIOLM
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2015, o 13:01

Gość pisze:
Kamill pisze:Witam !!!


Proszę o pomoc w zlokalizowaniu jakiegoś dobrego warsztatu gdzie mogę zmienić opony na zimowe i wyważyć .

Proszę tez o podanie przybliżonych cen za taka usługę w moim przypadku wymiana polega tylko na przełożenie i wyważenie opon, zimówki mam już na felgach.

za orlenem po lewej zaraz za cmentarzem jest tanio i fachowa mila obsluga

Jeżeli chodzi o PIT STOP to też polecam!
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2015, o 05:47

A gdzie najtaniej?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2015, o 00:46

Najtaniej to jak sobie sam zmienisz
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2015, o 07:42

Gość pisze:NA LISTOPADOWEJ ZA STARYM KOSCIOLM

Najtaniej :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2015, o 13:23

Gość pisze:A gdzie najtaniej?

za orlenem po prawej
Na górę

Postautor: ONA123 » 14 paź 2015, o 14:04

Gość pisze:
Gość pisze:A gdzie najtaniej?

za orlenem po prawej


INTER AUTO
Na górę

Postautor: grafen » 19 paź 2015, o 06:24

A już wymieniacie opony na zimowe? Pytam, bo temp. na zewnątrz jest jeszcze powyżej 10 st C. Myślę, że wstrzymam się z tą decyzją jeszcze z tydzień.
Tutaj znalazłem ciekawy tekst w którym piszą kiedy jest najlepszy czas na wymianę opon: http://www.autotydzien.pl/wymiana-opon-kiedy-gdzie-i-dlaczego/
Najlepiej podjechać tam gdzie mają podnośnik hydrauliczny, wtedy wymiana jest błyskawiczna, szczególnie gdy zajmuje się nią dwóch mechaników.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2015, o 10:06

Pod linkiem są rady kiedy zimówki wymienić na letnie. Więc są to rady nie na teraz.
A co do wymiany: ja już wymieniłem, Ciebie też do tego zachęcam. Zrób prosty rachunek korzyści i strat. Ile kilometrów przez tydzień przejedziesz popołudniową porą? No bo jeśli kilkadziesiąt, to dla opon jest to bez znaczenia. W zamian mocno ryzykujesz, ze będziesz stał w kolejce u mechanika, denerwował się, a usługa zostanie wykonana "na prędko", a nie daj Boże - po partacku /bo przecież tylu in nych czeka/.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2015, o 13:51

A jak z cenami nowych zimówek? Doradzicie gdzie ceny najnormalniejsze?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”