Żłobek gucio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 07:18

A może by tak przemądrzałe towarzystwo zaczęło wylewać pomyje na inne placówki :?: :?: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 08:59

A może by tak przemądrzałe towarzystwo zaczęło wylewać pomyje na inne placówki :?: :?: :?:
Pomyje? To normalna opinia niezadowolonych klientów.. mamy pełne prawo do tego aby ją wyrazić.. są tysiące firm w internecie o których klienci wystawiają opinie, więc nie rozumiem dlaczego akurat tu jest taki problem. Wiadomo, że ciężko jest przyjąć krytykę. Tylko zamiast walczyć z komentarzami i stawać na głowie aby je usunięto, czy nie lepiej byłoby coś w końcu zmienić? Negatywne posty nie pojawiają się bez przyczyny- więc może warto spojrzeć obiektywnie na swoje działania i zawalczyć o to aby było lepiej- wtedy negatywnych opinii będzie zwyczajnie mniej!
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 09:09

A może by tak przemądrzałe towarzystwo zaczęło wylewać pomyje na inne placówki :?: :?: :?:
To znaczy? Jak moje dziecko było w Guciu to mam pisać, że jest źle w Baśniowej? Jakiś żart czy co :?: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 17:18

A może by tak przemądrzałe towarzystwo zaczęło wylewać pomyje na inne placówki :?: :?:
To znaczy? Jak moje dziecko było w Guciu to mam pisać, że jest źle w Baśniowej? Jakiś żart czy co :?: :?:
Jak będzie w Kopciuszku to zaczniesz zle pisać o Basniowej. Takie to już z was towarzystwo przemadrzałe :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 18:04



To znaczy? Jak moje dziecko było w Guciu to mam pisać, że jest źle w Baśniowej? Jakiś żart czy co :?: :?:
Jak będzie w Kopciuszku to zaczniesz zle pisać o Basniowej. Takie to już z was towarzystwo przemadrzałe :oops:
Tak się składa że jest w maciusiu i nie mam nic do zarzucenia. Pełna profesja w odróżnieniu od Gucia..
Na górę

Postautor: Gosc 55 » 10 lis 2018, o 19:30

Z tego co się zorientowałem to współczuć Maciusiowi !!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 09:45

Ale tekst.. Wygrałeś Internety! Brawo Ty!

Niestety nie zmienia to faktu że w guciu jest kiepsko i nikt nie robi nic żeby to zmienić...
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 11:07

To jak w końcu tam jest??
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 22:45

To jak w końcu tam jest??
Opinie,kasowanie nie pochlebnych komentarzy mówią same za siebie! Wesoło na pewno nie jest!🙄
Na górę

Postautor: kazdy » 20 lis 2018, o 00:32

Mam wrażenie że komuś bardzo zależy na tym aby mówić źle o żłobku. A przecież ludzie maja tu dzieci rok dwa. I są zadowoleni. Jeżeli ktoś jest lub był niezadowolony to niech przyjdzie do żłobka i to wyjaśni. Nie wiem też jak można porównywać Maciusia do Gucio. W żłobku są malutkie dzieci.
I jeżeli tak dobrze zachowują się w Maciusiu to ktoś je do tego przygotował. Jeżeli komentarze są usuwane to widocznie są do tego podstawy.
Z tego co wiem to w żłobku ludzie maja tez duża pomoc finansowa.
Po co tutaj w takim razie to wszystko wypisywać żeby nie powiedzieć że nakręcac.
Obiektywnie oceniać Gucia i wszystko co się tam dla dzieci robi to jest to na pewno dobre dla nich miejsce i niech więcej takich miejsc powstaje.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 21:18

W guciu są też duże dzieci do 4 r.z. a oglądanie przez cały dzien bajek na YT to raczej za dobrze ich nie przygotuje do niczego.. a niestety taka jest tam prawda..
ciekawa jestem niesamowicie kto pisze te pozytywy bo jakoś w całym tl nie mogę znaleźć zywego osobnika który by tak uważał, a komentarzy tu jak talala..
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 22:03

A ja ciekawy jestem kto pisze te negatywy :?: jakaś miernota co w życiu jej nie wyszło :?: a może zacietrzewiona niunia co nie może sobie z własnym dzidziusiem poradzić :!: :!: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 22:09

A ja ciekawy jestem kto pisze te negatywy :?: jakaś miernota co w życiu jej nie wyszło :?: a może zacietrzewiona niunia co nie może sobie z własnym dzidziusiem poradzić :!: :!: :?:
Halo! Policja! Proszę przyjechać na forum bo mnie przezywają ..
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 22:12

A ja ciekawy jestem kto pisze te negatywy jakaś miernota co w życiu jej nie wyszło a może zacietrzewiona niunia co nie może sobie z własnym dzidziusiem poradzić
Halo! Policja! Proszę przyjechać na forum bo mnie przezywają ..
Dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 22:23

A ja ciekawy jestem kto pisze te negatywy :?: jakaś miernota co w życiu jej nie wyszło :?: a może zacietrzewiona niunia co nie może sobie z własnym dzidziusiem poradzić
Wow! Co za słownictwo.. jakiś logopeda z ciebie czy co... :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”