Do wynajęcia mieszkanie

Postautor: Alina » 5 sie 2020, o 09:58

Dzień dobry do wynajęcia , mieszkanie w domu, osobne wejście, 2 pokoje, kuchnia i łazienka, umeblowane. Możliwość parkowania samochodu.Odnowione. Więcej informacji pod nr tel 515 497 727
Na górę

Postautor: 4556 » 6 sie 2020, o 15:43

NO A TO MIESZKANIE KOLO WLASCICIELKI TEGO MIESZKANIA? JAK TAK TO JA DZIEKUJE ZA TAKIE MIESZKANIE. WLASCICIELKA CIAGLE PRZYCHODZI BEZ ZAPOWIEDZI WYDZWANIA Z BYLE POWODU . SPOKOJU NIE MA . ZERO PRYWATNOSCI ZERO PRYWATNOSCI.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2020, o 15:00

To co Ty chcesz robić w tym mieszkaniu, że właściciel Ci przeszkadza?
Na górę

Postautor: 7890 » 8 sie 2020, o 22:03

Boże skad ty się urwałeś? Najlepiej jest bez właściciela. Boże kiedyś mi weszła do mieszkania o 6 rano gdy ja spalam . Bez dzwonku bez pukania. Obudziła mnie i byłam w szoku i dzieci moje tez . Nie czujemy się bezpieczni. Kiedy nie ma nas w domu to wlasciciele wchodzą do mieszkania . Włamują się. Widać i nawet poprzedni lokatorzy skarżyli się na to. Nie wiem ale może nie wszyscy są tacy sami ale ja raz mieszkałam kolo wlasciciela i to była porażka. Tak nie normalnych ludzi dawno nie widziałam. Dużo opowiadać. Zresztą za brak prywatności włamanie oszukiwanie ludzi z prądu i wody na to jest paragraf i spokojnie można pójść do sądu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2020, o 08:34

Własne kupić, po co się sądzić. Będzie małe zużycie wszystkiego i ok.
Na górę

Postautor: 4556 » 9 sie 2020, o 12:23

Tu chodzi o uczciwość. Jeśli wynajmujący jest uczciwy to i wlasciciel który wynajmuje to tez powinien . Często słyszymy tylko jak ci się nie podoba to się wyprowadz. Tacy wlasciciele nie powinni wynajmować. Uczciwość i dystans . Nauczcie się tego . Bo ci co nie maja swojego życia najczęściej jest wtrącanie do wszystkiego. A to ze zupe inaczej by ugotowała a to ze wtraca się w wychowanie dzieci. A to podkradanie listów i czytanie ich jest niedopuszczalne. Grzebanie w moich śmieciach i podkradanie worków myślisz że to wszystko jest normalne? Moze ty jesteś uczciwy ale są tacy co nie są. Takie są realia.
Na górę

Postautor: Alaaa » 25 sie 2020, o 19:08

Nie da się tego czytać !!!

Nikt nie chciałby mieć takich czarownic pod dachem ....

Rozszczepione baby !!
Na górę


Wróć do „Do wynajęcia: pokoje/mieszkania/domy/lokale użytkowe”