Kto będzie Wójtem Gminy Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 wrz 2010, o 12:38

Jak w temacie. Prosimy o wasze kandydatury
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2010, o 12:54

Kazik, tylko Kazik. Spoko gość.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2010, o 13:06

Tylko nie Organista
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2010, o 13:10

Gość pisze:Tylko nie Organista


Popieram dość rządów ormowca
Na górę

Postautor: tomek.. » 7 wrz 2010, o 15:22

Raczej zadałbym tutaj pytanie ....... nie kto będzie wójtem gminy Rachanie........ tylko- Czy możliwa może być zmiana na tym stanowisku. Otóż uważam że nie! Kazika postrzegam jako dobrego gospodarza. Co do ORMO to hehe.... w tamtym czasie sekretarzom nie przystawało być ormowcem. I lepiej mieć poglądy sprecyzowane i uznawać pewne wartości jako niezmienne w życiu, a nie według przysłowia... ,, byłem z ZOMO byłem w ORMO teraz jestem za platformo! :)* Kazimierz! Życzę spokojnej kampanii!
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2010, o 15:28

tomek.. pisze:Raczej zadałbym tutaj pytanie ....... nie kto będzie wójtem gminy Rachanie........ tylko- Czy możliwa może być zmiana na tym stanowisku. Otóż uważam że nie! Kazika postrzegam jako dobrego gospodarza. Co do ORMO to hehe.... w tamtym czasie sekretarzom nie przystawało być ormowcem. I lepiej mieć poglądy sprecyzowane i uznawać pewne wartości jako niezmienne w życiu, a nie według przysłowia... ,, byłem z ZOMO byłem w ORMO teraz jestem za platformo! :)* Kazimierz! Życzę spokojnej kampanii!


Słusznie. Też popieram Kazimierza.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2010, o 15:52

to może jakieś cyfry?może wójt pochwali się ile dotacji unijnych dostała gmina za jego kadencji?
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2010, o 08:52

Gość pisze:to może jakieś cyfry?może wójt pochwali się ile dotacji unijnych dostała gmina za jego kadencji?


Właśnie, może jakieś cyfry. Nie tak dawno w tygodniku zamojskim opisywali ile straciła dotacji unijnych gmina Rachanie, i to waszym zdaniem jest dobry gospodarz? Niesądze.
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2010, o 17:59

Gość pisze:
Gość pisze:to może jakieś cyfry?może wójt pochwali się ile dotacji unijnych dostała gmina za jego kadencji?


Właśnie, może jakieś cyfry. Nie tak dawno w tygodniku zamojskim opisywali ile straciła dotacji unijnych gmina Rachanie, i to waszym zdaniem jest dobry gospodarz? Niesądze.

dla mnie Andrzej Kawałko najlepszy kandydatna chwile obecną dzialacz spoleczny alokwentny i konkretny na niego głosujemy a Kazio do domu na emeryturkę
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2010, o 18:11

i tak wygra ten, którego wskaże Dorotków chłop :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2010, o 08:02

A ja proponuje Pana Romka Miedziaka, dobrze by było żeby startował. To jest najodpowiedniejsza osoba z tej całej trójki.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2010, o 12:23

Jestem też za Romanem Miedziakiem, facet wykształcony i inteligentny, wiele rzeczy za nim przemawia, coś powinno się w końcu zmienić w naszej gminie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2010, o 19:45

Najlepszą osobą byłby Romek Miedziak. Przynajmniej wie skąd wziąć pieniadze na inwestycje , których w gminie tak bardzo brakuje :)
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2010, o 09:09

Ale podstawowe pytanie czy Miedziak startuje w wyborach ??
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2010, o 11:29

Z TEGO CO WIEM TO STARTUJE PAN MIEDZIAK, I BĘDĘ NA NIEGO GŁOSOWAŁ
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”