"Dzieci z monki"

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Breslau » 13 sty 2012, o 21:27

Witam bardzo serdecznie.
Swego czasu uczęszczałem do szkoły w Tomaszowie Lubelskim, jednak los rzucił mnie na inny kraniec Polski. Z tamtych lat, pamiętam miedzy innymi jedna kapelę, która grała dla małej publiczności - "Dzieci z monki". Ciekawi mnie bardzo, czy nadal koncertują, co dzieje się z osobami z tamtego składu, jak się potoczył ich los i w ogóle.

Pozdrawiam ciepło.
Na górę

Postautor: mkmk » 13 sty 2012, o 22:05

Twarzowiec rządził... Nie mam pojęcia co się z nimi dzieje??
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2012, o 10:26

Gdzieś wyjechał.Podobno do Krakowa słynne "Krakowiaki" szyć:)
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2012, o 10:58

Twarzowiec czyli Piotr Kizowski. Nie ma go na fejsie?
Na górę

Postautor: Tear » 14 sty 2012, o 12:22

Już chyba nie grają od dłuższego czasu, ale pewności nie mam.

http://dziecizmaki.mp3.wp.pl
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2012, o 21:45

a co z innymi lokalnymi zespolami z lat 90 i 80 ? jakies nagrania, zdjecia ?
cos dla przyszlych pokolen :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2012, o 22:49

Gość pisze:Twarzowiec czyli Piotr Kizowski. Nie ma go na fejsie?


A basista ? Co z basistą ? Czy on przypadkiem nie robi w jakimś urzędzie w T.L.
Na górę

Postautor: Tear » 16 sty 2012, o 15:56

Wiem, że był kiedyś w Tomaszowie taki zespół Trzewiki Mojżesza. Ktoś wie coś więcej na jego temat? Może jakieś nagrania? Niestety nie wiem kto grał w Dzieciach Z Mąki ani też co się z nimi obecnie dzieje...

Gość pisze:a co z innymi lokalnymi zespolami z lat 90 i 80 ? jakies nagrania, zdjecia ?
cos dla przyszlych pokolen :panzielony:


Mam nagrania takich zespołów jak: LT, Kres, Masturbacja, Dzieci Z Mąki, Inxay On The Hombre, Engraved. Zainteresowani, oraz posiadający jakieś nagrania jeszcze innych kapel, proszę pisać i wysyłać na podany niżej adres mailowy. Chętnie posłucham naszej starej sceny, na pewno jest coś, czego jeszcze nie słyszałem, a co jest godne uwagi i godne tego, by nie odeszło w zapomnienie.
nierealnysystem@gmail.com
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2012, o 16:52

A co z takim zespołem co był kiedyś u nas w T.L pt.Obspermione D u p y 2.Jak coś wiecie na ten temat to piszcie na forum. :P
Na górę

Postautor: AnkaWuuu » 16 sty 2012, o 18:34

To dopiero jest kawałek, punk rock.Nie ma lepszej muzy.Dzieci z monki, dobry tekst :D:D:D a jeszcze lepsza muzyka :):):):)
Na górę




Postautor: Gość » 17 sty 2012, o 22:45

Mam nagrania takich zespołów jak: LT, Kres, Masturbacja, Dzieci Z Mąki, Inxay On The Hombre, Engraved. Zainteresowani, oraz posiadający jakieś nagrania jeszcze innych kapel, proszę pisać i wysyłać na podany niżej adres mailowy. Chętnie posłucham naszej starej sceny, na pewno jest coś, czego jeszcze nie słyszałem, a co jest godne uwagi i godne tego, by nie odeszło w zapomnienie.
nierealnysystem@gmail.com[/quote]
O ile dobrze pamiętam to w Masturbacji grał obecny doradca burmistrza Tomaszowa Lubelskiego, pan Tomasz Z. Jeżeli jestem w błędzie to przepraszam. :roll:
Na górę

Postautor: 2305 » 17 sty 2012, o 22:48

Tear pisze:http://www.youtube.com/watch?v=XIsm3mwkDks
http://www.youtube.com/watch?v=wQtHtMNDJas



drugi link wymiata
masturbacji koncert też niczego sobie

podziękował
pozdrawiam :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”