Marcin Janos Krawczyk

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 12:38

Rozgrywka lokalna?
Wygląda, że ktoś z tutejszej opozycji chciał 'coś' pokazać obecnej władzy, wynajął aktora, a aktor całą swoją rodzinę i pokazali.... Dziękujemy wszystkim twórcom i współczujemy kompleksów. Moze pani prezes Stowarzyszenia niech rzeczywiście nas nie promuje w świecie, bo faktycznie ma arabskiego Facebooka. :o
Na górę


Postautor: MoSadi » 26 wrz 2012, o 15:38

Ormowiec pisze:Szacunek za obywatelską postawe.

Nie było łatwo te wszystkie niezaprzeczalne fakty połączyć w całość.

Zastanawiam mnie tylko jakie siły za tym stoją?


To mi wygląda na międzynarodowy spisek wiadomych sił!
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 16:24

jasne PIs i ruscy !!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 20:54

Jak się bierze za coś pieniądze,to się nie tłumaczy, że po warsztatach było za mało czasu na montaż Panie reżyserze. Tym bardziej jesli ten 'filmik' ma byc brany pod uwage w jakims konkursie międzynarodowym, chyba że to tylko kolejna ściema organizatorów (uczestnicy warsztatów pewnie już piszą w CeVau-kach, że robili filmy na międzynarodowe konkursy :lol:), no chyba, ze sa tak naiwni, żeby sadzić że taka bzdura może się komuś spodobac na arenie międzynarodowej. Stowarzyszenie i tak zawijaja sreberka. Mam nadzieję, że to blef z tym konkursem międzynarodowym. Takie filmiki na konkursy międzynarodowe to sobie róbcie we własnym domu i z własna rodziną
Na górę

Postautor: nalotny » 26 wrz 2012, o 22:54

mieszkam dopiero od 8 lat w Tomaszowie ale zaczelem go traktowac jako swoje miasto,bo choc pochodze z odleglych stron i duzego miasta to przyzwyczailem sie do tego miasta i nie moge patrzyc na to co zrobil niejaki Janos, mozna by napisac o tym filmie kompromitacja,parodia,zrobienie z miasta zlepki glupkow, ale te wszystkie slowa to duzo za malo zeby opisac ten debilizm ktory za unijne miedzy innymi pieniadze zobaczylem,ja ogladajac ten film naprawde placze ze cos takiego sie stalo,placze bo przywiazalem sie do tego miasta,regionu,ktory teraz wlasny jego mieszkaniec tak poniza.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 09:58

Ludzie ogarnijcie się troche, jeszcze może z tego powodu żałobę miejską ogłosimy.

Sytuacja z tym pokazuje dobitnie, że tu się nic ciekawego nie dzieje, skoro do rangi tak wielkiego wydarzenia urasta jakiś filmik.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 10:04

gdzie go można zobaczyć podajcie adres
Na górę


Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 14:14

Gość pisze:Ludzie ogarnijcie się troche, jeszcze może z tego powodu żałobę miejską ogłosimy.

Sytuacja z tym pokazuje dobitnie, że tu się nic ciekawego nie dzieje, skoro do rangi tak wielkiego wydarzenia urasta jakiś filmik.


Kolego, nie dziw sie, ze ludzie są zbulwersowani, bo ktoś sobie zrobił żarty ich kosztem i wział to pieniądze, plus reklama 'niektórych' zakładów. Niestety, film jest w Necie i każdy ma prawo ocenić a nawet czuć się obrażonym. Ciekawe czy ludzie w kolejce pod ciuchlandem, spacerujący po rondzie z dzieckiem, itd, wyrazili zgodę, żeby pokazano ich twarze?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 15:08

Gość pisze:
Gość pisze:Ludzie ogarnijcie się troche, jeszcze może z tego powodu żałobę miejską ogłosimy.

Sytuacja z tym pokazuje dobitnie, że tu się nic ciekawego nie dzieje, skoro do rangi tak wielkiego wydarzenia urasta jakiś filmik.


Kolego, nie dziw sie, ze ludzie są zbulwersowani, bo ktoś sobie zrobił żarty ich kosztem i wział to pieniądze, plus reklama 'niektórych' zakładów. Niestety, film jest w Necie i każdy ma prawo ocenić a nawet czuć się obrażonym. Ciekawe czy ludzie w kolejce pod ciuchlandem, spacerujący po rondzie z dzieckiem, itd, wyrazili zgodę, żeby pokazano ich twarze?



Jakoś nie słychać głosów ludzi, którzy są uwiecznieni i czują się obrażani.


Co do prawa do ochrony wizerunku, to są na ten temat ustawy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 16:33

Ten film to jakaś tragedia a nie reklama miasta. Gdybym zobaczyła coś takiego oczami obcego człowieka, to pomyślałabym , że to jakaś zacofana dziura zabita dechami z czasów PRLu. A może właśnie o to chodziło żeby pokazać nędzę i patologię bez cienia optymizmu. Zastój i beznadzieja- taki jest mój odbior tego filmu.
Mieszkam w tym mieście od urodzenia.Nazywam go czasami grajdołek albo dziura tomaszowska. Ale to MOJE miasto i mogę go sobie nazywać prywatnie jak chcę, ale na zewnątrz nigdy nie pokazałabym w internecie tego, co wy pokazaliście.Jest coś takiego jak obiektywizm, którego wam (przypadkowi artyści pod wezwaniem MJK) ZABRAKŁO.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 21:00

a mnie jest trochę żal,że zmarnowano taka szansę na prawdziwa promocje miasta.Była i kasa i pogoda...ech...
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 21:00

Misoi pisze:Do roboty się wziąść, a nie jęczeć na forum, że wszytsko źle.


Chodzi o to, że bardzo obchodzi, bo to ich miasto, którego są częścią. Niejeden chciałby się 'wziąść' do roboty, a nie ma takiej możliwości, więc wkurza ich Rodzina K, która bierze 50 tys za film, który w dodatku ich ośmiesza. Coś tu chyba 'nie halo', prawda? Więc co sie tak ciskasz? Janos to se szczelił w kolano, że to swoim nazwiskiem firmował. Zanussi juz z niego nie bedzie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 23:21

niejeden z nas jest po studiach a musi fizycznie harować za 1 tys. miesięcznie, a tu taki przyjeżdża na kilka dni, kręci film w którym naśmiewa się z Tomaszowa i bierze za to kupę kasy i to jeszcze firmowaną przez jakiś urząd pracy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”