Marcin Janos Krawczyk

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 paź 2012, o 20:46

Gość pisze:W dupach sie wam poprzewracało
nie rozumiecie intencji filmu a szczekacie
a swoja drogą co prawda aż tak boli????????
ja tu nie widze nic z fantastyki

Ty nagraj film autobiograficzny (jakbyś nie zrozumiał to taki film o sobie samym) to zobaczymy prawdziwego Hitchhoca. A dobrymi intencjami to podobno piekło jest wybrukowane, jeszcze jak sie parę srebrników zobaczył, to i science fiction ze soba w roli głównej bys nakręcił, prawda. A jakby w tej samej sytuacji ktoś na tobie zarobił? Też bys był taki happi?
Na górę


Postautor: Gość » 22 paź 2012, o 12:28

http://www.sadistic.pl/tomaszow-lubelski-ja-i-moje-miasto-vt146324.html
Jak widać filmik oglądają w całej Polsce i sądząc po komentarzach raczej nikt z przyjemnością do Tomaszowa nie zawita. Trochę przykro, bo mogliśmy pokazać naprawdę fajne miejsca.
Na górę

Postautor: Muzyk » 22 paź 2012, o 17:56

Gość pisze:rodzinka dalej działa i prowokuje. W niedziele w TDK koncert mamusiowej Sonaty !!! Organizatorem oczywiście krawczykowo-rodzinne stowarzyszenie imienia opluwania Tomaszowa. Skoro za sranie we własne gniazdo Unia płaci kupę kasy to czemu nie ?
Tylko dlaczego na to godzą się dyrektor TDK i sam burmistrz ? Panowie - plują wam jawnie w twarz, a wy twierdzicie ze to tylko mżawka ? Skoro wasz honor osobisty zanikł - to pomyślcie o honorze Tomaszowa !!!



I po co ja poszedłem na ten koncert???
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2012, o 19:46

opowiedz cokolwiek skoro byles- nie wszyscy mogli byc.
Unia daje ale gdyby wiedziala na co to pewnie by nie dala. ale cudze pieniadze wydaje sie INACZEJ ! najgorsze jest to ze skala tego niepotrzebnego wydawania jest ogromna - pomnoz to przez kraje wspomagane i ...jak tu sie dziwic ze Grecja i plajtuje a nastepni stoja juz w kolejce.
wybora dzieki bogu w Niemczecg w przyszlym roku i mamy nadzeieje ze stopa rozdawania pieniedzy niemieckich podatnikow zostanie zmniejszona . A CDU juz szuka cieplych posadek , dziewczynka Kohla tez :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2012, o 21:37

Gość pisze:http://www.sadistic.pl/tomaszow-lubelski-ja-i-moje-miasto-vt146324.html
Jak widać filmik oglądają w całej Polsce i sądząc po komentarzach raczej nikt z przyjemnością do Tomaszowa nie zawita. Trochę przykro, bo mogliśmy pokazać naprawdę fajne miejsca.


w Polsce??? Przecież 'to' miało nas promować na arenie międzynarodowej. Prezes Stwoarzyszenia przeciez ma Fecebooka po arabsku. I co? Kto tę promocję w ogóle rozlicza?
Na górę

Postautor: marcinol » 23 paź 2012, o 00:30

...a czy Smerf to ta sama osoba, co uczęszcza na nabożeństwa do Św. Józefa, jednocześnie mając wykonane zdjęcie w lokalnej gazecie z Partią Pana Palikota...dysonans widziany gołym okiem...jeśli to wogóle prawda ???
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2012, o 19:16

Gość pisze:ale cos tam innego tez potrafi -oprocz brzydkich filmow o rodzinnym miescie ten wasz Marcinek J.K.
widzeiliscie jego film" MATKA 24h"
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2012, o 20:48

mnie jako Tomaszowianina twórczość tego Pana już nie intersuje. Pełno teraz takich 'dzieł domorosłych 'reżyserów'. Jakbyśmy chcieli to wszystko obejrzeć i skomentować, to doby by zabrakło. My tutaj rozmawiamy o sprawach maista i mieszkańców. Nie interesuje mnie juz 'twórczość' Krawczyka. Szkoda mi czasu takie gnioty oglądać. I mam pytanie - na jakim etapie jest realizacja promocji naszego miasta??? Ktoś coś wiee?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2012, o 13:43

W swietle przewodow,w cieniu sufitow
W swietle oddechow , w blocie napisow
Rodza sie szajby male i biedne
Karmie sie nimi i karmic bede

Jestem z miasta, to widac
Jestem z miasta , to slychac
Jestem z miasta to widac , slychac i czuc !!!


Pozdrawia Kuba .
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2012, o 14:32

Nadal ujada ta sfora , coś by chcieli zapromować
ale co??? chyba siebie,,,,,,,,,,,,,,,,
Marcin nie wszyscy w mieście chcą ci dokopać
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2012, o 18:09

Czy można jeszcze zobaczyć ten film ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2012, o 18:22

Gość pisze:Czy można jeszcze zobaczyć ten film ?

http://w360.wrzuta.pl/film/6SnhAZRQ61t/ ... miasto.mp4
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2012, o 19:04

co z tym filmem zrobia?
Na górę

Postautor: Gogo » 6 lis 2012, o 21:00

Burmistrz jako gospodarz tego miasta, z bardzo wielkim doświadczeniem, ma takie prawo aby wystąpic do Rady Miasta, z uchwałą uznającą Janosa Krawczyka za persona non grata w tym mieście. Do dzieła panie Burmistrzu, doradca na pewno pomoże.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”