O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 lut 2013, o 11:16

Gość pisze:

§ 1
Ustala się miesięczne wynagrodzenie dla Wójta Gminy Lubycza Królewska Pana Tomasza Leszczyńskiego w wysokości

1. Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości: 5 200,00 zł m-nie brutto (słownie: pięć tysięcy dwieście złotych, 00/100 gr)

2. Dodatek funkcyjny w wysokości: 1 800,00 zł m-nie brutto (słownie: tysiąc osiemset złotych, 00/100 gr)

3. Dodatek specjalny w wysokości 25% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego 1 750,00 zł m-nie brutto (słownie: tysiąc siedemset pięćdziesiąt złotych, 00/100 gr)

4. Dodatek za wieloletnią prace w wysokości 15 % wynagrodzenia zasadniczego tj. 780,00 zł (słownie: siedemset osiemdziesiąt złotych 00/100 gr), wzrastający o 1% za każdy dalszy rok pracy aż do osiągnięcia 20 % miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego.

§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia z mocą obowiązującą od 01.01.2013 roku.



Uchwała Nr XXII/191/2013
Rady Gminy
Lubycza Królewska
z dnia 30 stycznia 2013 roku

w sprawie nabycia prawa do dodatkowego wynagrodzenia rocznego dla Wójta Gminy.



§ 1
Wójt Gminy Lubycza Królewska nabywa prawo do dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2012 rok w wysokości 8 927,55 złotych brutto (słownie: osiem tysięcy dziewięćset dwadzieścia siedem złotych, pięćdziesiąt pięć groszy).



Po co prawa miejskie przecież wójt ma już pobory jak burmistrz a nawet większe. Ja sobie to podliczyłem to wyszły horrendalne zarobki i za co to? Za nieróbstwo?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2013, o 19:28

wracając do pomysłu przekształcenia LK w miasto, warto zwrócić uwagę, że wszelkiego rodzaju pomoc z AGiMR przestanie nam przysługiwać. Naszego wójta stać na to, żeby mieszkać w mieście ale pozostała część naszej społeczności boleśnie na tym ucierpi.
Na górę

Postautor: rolt » 14 lut 2013, o 19:53

Gość pisze:wracając do pomysłu przekształcenia LK w miasto, warto zwrócić uwagę, że wszelkiego rodzaju pomoc z AGiMR przestanie nam przysługiwać. Naszego wójta stać na to, żeby mieszkać w mieście ale pozostała część naszej społeczności boleśnie na tym ucierpi.



I tu się mylisz. Nic z tych rzeczy nie tracimy. Nie zatracaj się z zazdrości.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2013, o 20:47

Stracimy za to wiele innych rzeczy, jeśli tylko Lubycza zostanie tym najbardziej wiejskim miastem. Wiele już tutaj na ten temat napisano i jakoś nikt nie był w stanie tego obronić.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2013, o 20:51

ubiegającym się o kredyt studencki ARiMR poręcza kredyt w 100% po spełnieniu m.in przesłanki przedstawienia z UG zaświadczenia o zamieszkaniu na obszarze wsi. Mówię o swoim przykładzie, to nie zazdrość tylko walka o swoje. Nie stać mnie na studia :(
Na górę

Postautor: tym » 16 lut 2013, o 00:17

Gość pisze:ubiegającym się o kredyt studencki ARiMR poręcza kredyt w 100% po spełnieniu m.in przesłanki przedstawienia z UG zaświadczenia o zamieszkaniu na obszarze wsi. Mówię o swoim przykładzie, to nie zazdrość tylko walka o swoje. Nie stać mnie na studia :(


A czy pytałeś(aś) czy możesz dostać jeżeli będziesz takim małym miastem - nie sądzę, bo wiem, że tych przywilejów nikt nie traci.
A to miejsce nie jest do obrony Lubyczy przed statusem miasta. Odważ się, idź na sesję, powiedz, co masz do powiedzenia, masz przecież swoich przedstawicieli - radnych - pomogą CI (przecież oddałeś (aś) na nich swój głos.
Sesja to czas i miejsce do dyskusji, a nie ta plotkarska strona, na której chowasz się pod "nikiem". TO po prostu tchórzostwo. :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 02:14

tym pisze:
Gość pisze:ubiegającym się o kredyt studencki ARiMR poręcza kredyt w 100% po spełnieniu m.in przesłanki przedstawienia z UG zaświadczenia o zamieszkaniu na obszarze wsi. Mówię o swoim przykładzie, to nie zazdrość tylko walka o swoje. Nie stać mnie na studia :(


A czy pytałeś(aś) czy możesz dostać jeżeli będziesz takim małym miastem - nie sądzę, bo wiem, że tych przywilejów nikt nie traci.
A to miejsce nie jest do obrony Lubyczy przed statusem miasta. Odważ się, idź na sesję, powiedz, co masz do powiedzenia, masz przecież swoich przedstawicieli - radnych - pomogą CI (przecież oddałeś (aś) na nich swój głos.
Sesja to czas i miejsce do dyskusji, a nie ta plotkarska strona, na której chowasz się pod "nikiem". TO po prostu tchórzostwo. :oops:[/quote

A na sesji radni powiedzą jak zwykle a ja nie wiem ale nie wydaje miesie
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 17:54

Gość pisze:ubiegającym się o kredyt studencki ARiMR poręcza kredyt w 100% po spełnieniu m.in przesłanki przedstawienia z UG zaświadczenia o zamieszkaniu na obszarze wsi. Mówię o swoim przykładzie, to nie zazdrość tylko walka o swoje. Nie stać mnie na studia :(


A co to wójta łobchodzi dodatki wiejskie ludziom poodejmujął// ale bendzie miasto 2L Lubycza Lesczyńska>
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 07:49

czy te podatki dlatego tak zdrozaly ze to juz metropolia lubycka moze chca za ta podwyzke pomnik naszego wojta zrobic i na skrzyzowaniu postawic a pomniki radnych po boku trzeba stad wyjezdzac jak najdalej dobrze ze choc mlodziez wjezdza stad
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 10:28

Gość pisze:czy te podatki dlatego tak zdrozaly ze to juz metropolia lubycka moze chca za ta podwyzke pomnik naszego wojta zrobic i na skrzyzowaniu postawic a pomniki radnych po boku trzeba stad wyjezdzac jak najdalej dobrze ze choc mlodziez wjezdza stad


Naszym radnym już całkiem się [***] z tymi podatkami i cenami wody. Wybraliśmy ich by coś działali w tej gminie ale im tylko dobrze wychodzi skubanie podatników i podnoszenie pensji wielce panującemu. Zastanócie się po co wy tam jesteście!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 10:30

Po ataku zimy na Orliku połamało piłko-chwyty minęło już miesiąc czasu a nikt jakoś tym się nie interesuje a z Machnowa jest 2 radnych ciężko im interweniować w tej sprawie?? Chyba tak bo z tego ani oni i wójt nie będą mieli żadnej korzyści
Na górę

Postautor: lol » 17 lut 2013, o 23:53

Gość pisze:Po ataku zimy na Orliku połamało piłko-chwyty minęło już miesiąc czasu a nikt jakoś tym się nie interesuje a z Machnowa jest 2 radnych ciężko im interweniować w tej sprawie?? Chyba tak bo z tego ani oni i wójt nie będą mieli żadnej korzyści



A może lepiej im o tym powiedz, bo nie widzieli i na plotkarską stronę też nie zaglądają. Ale Ty woli "obsmarowywać" i z tchórzostwa nawet boich się w słusznej sprawie odezwać...
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2013, o 07:49

kiedys zwrocilem sie do radnego aby cos pomogl zalatwic powiedzial ze nie bedzie sie sprzeciwial wojtowi a po drugie jego interesuja tylko pieniadze a nie to co chca mieszkancy machnowa OT POLSKA RZECZYWISTOSC zalatwic dla siebie i rodziny prace nic wiecej
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2013, o 11:10

Gość pisze:kiedys zwrocilem sie do radnego aby cos pomogl zalatwic powiedzial ze nie bedzie sie sprzeciwial wojtowi a po drugie jego interesuja tylko pieniadze a nie to co chca mieszkancy machnowa OT POLSKA RZECZYWISTOSC zalatwic dla siebie i rodziny prace nic wiecej


O czym my rozmawiamy co to za radni którzy pokazują się podczas zebrań poza Tym zero zainteresowania z ich strony nic nie działają.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2013, o 12:47

Jakie są wyniki ankiety w sprawie ubiegania się o prawo miejskie dla Lubyczy?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”