Dobry Radca Prawny gdzie warto pójść w Tomaszowie Lub.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lut 2014, o 15:09

Jak w temacie potrzebuję nie drogiego a dobrego Radcy
Prawnego lub doradztwa czyli biura do którego mogę sie udać żeby mi napisano dobre pismo które zostanie dobrze sformułowane i na temat. Wiem w Tomaszowie jest kilka takich siedzib ale gdzie warto sie udać to nie wiem bo zajsć do kogoś kto zna sie byle jak a jest radcą to lepiej samemu napisać, dlatego potrzebuję namiaru drodzy od was na biuro takiego pana czy też pani. Z góry dziękuje za informację. Za zbędne komentarze również podziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2014, o 15:26

Gość pisze:Jak w temacie potrzebuję nie drogiego a dobrego Radcy
Prawnego lub doradztwa czyli biura do którego mogę sie udać żeby mi napisano dobre pismo które zostanie dobrze sformułowane i na temat. Wiem w Tomaszowie jest kilka takich siedzib ale gdzie warto sie udać to nie wiem bo zajsć do kogoś kto zna sie byle jak a jest radcą to lepiej samemu napisać, dlatego potrzebuję namiaru drodzy od was na biuro takiego pana czy też pani. Z góry dziękuje za informację. Za zbędne komentarze również podziękuję.


No nie wiem czy niedrogiego uda się znaleźć. Ja korzystałam z usług p. Bury, ma biuro w budynku PRDM, porada 50 zł więc standard w Tomaszowie a za napisanie pozwu, w moim przypadku, więc myślę że z pismem też będzie podobnie liczy sobie (bo to odrębna usługa) 100-150 zł
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2014, o 15:33

Gość pisze:Jak w temacie potrzebuję nie drogiego a dobrego Radcy
Prawnego lub doradztwa czyli biura do którego mogę sie udać żeby mi napisano dobre pismo które zostanie dobrze sformułowane i na temat. Wiem w Tomaszowie jest kilka takich siedzib ale gdzie warto sie udać to nie wiem bo zajsć do kogoś kto zna sie byle jak a jest radcą to lepiej samemu napisać, dlatego potrzebuję namiaru drodzy od was na biuro takiego pana czy też pani. Z góry dziękuje za informację. Za zbędne komentarze również podziękuję.

Przepraszam chodzi tu o pismo wykonie dzieła do Wójta nie żeby go pozwać czy coś z tych rzeczy tylko żeby po skutkowało bo wiadomo jak to teraz jest byle jak napisane to nawet uwagi nie zwracają w tych urzędach zasranych.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2014, o 09:04

za europejska w podwórzu jest biuro porad też korzystałam, szybko i ceny nie wysokie
Na górę

Postautor: weno » 19 lut 2014, o 09:58

Jaki to problem napisać pozew,przecież mamy tylu prawników po tomaszowskim kUL-u-(sami fachowcy). To po co szukać Radcy?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”