Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 lip 2014, o 17:23

Gość pisze:Powiedz co brałeś, bo pleciesz jak potłuczony!


lepiej zawczasu tez sobie cos kup bo idą smutne czasy.
Na górę

Postautor: ciekawsk » 22 lip 2014, o 15:27

Czy to prawda ze dzisiaj była bomba w starostwie w Tomaszowie ? Czy ktoś zginal ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2014, o 19:23

Czy torawda,ze kaźdy pslowiec musi oddać 3% spwich poborów?
A nawet ten co mu tylko pomogli zdobyć etat?
Wyborcza tak napisała :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2014, o 19:24

wyborczej wierzysz? przestań.
Na górę

Postautor: jojo » 23 lip 2014, o 22:02

O tych 3% piszą też inne gazety więc coś jest na rzeczy.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:11

Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:43

Gość pisze:Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.


Ty to jesteś filut :D
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:45

A ty to tępy fiut
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 10:08

Gość pisze:
Gość pisze:Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.


Ty to jesteś filut :D



Zadał gość pytanie; odpowiedziałem według swojej wiedzy. Możesz wierzyć lub nie; możesz się zgadzać lub nie. Napisz jednak w czym pobłądziłem. A skoro twoja wiedza jest większa to po co pytasz lub się nią podziel z innymi.
Na górę

Postautor: JOLOP » 23 sie 2014, o 19:07

Spokoj tam chamstwo na forum . Powiedzcie lepiej czy chlopy z PSL już gotowe do wyborow co ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2014, o 11:34

właśnie wczoraj przeczytałem, że zawsze biedni rolnicy dalej nie będą płacić podatku dochodowego. kolejny sukces psl i podnóżka wszystkich - tooska.
no bo co złego, że taki zapracowany i biedny rolnik w swoim ciągniku za 200 tys jest utrzymankiem kilku pań na kasach z Biedronki...
Na górę

Postautor: jacus » 28 sie 2014, o 23:05

a powiedzcie jaki ciekawy projekt ustawy dotyczącej rolnictwa złożyła opozycja? i co tam za dureń ponad durnie pyta czy chłopi gotowi na wybory??? Chłopem jesteś nawet jeśli jesteś z miasta durniu , a morze to są rolnicy???
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 12:00

MOZE I ROLNICY ,ALE PRZEZ Ż,A NIE RZ NAUCZ SIE ORTOGRAFII ZAMIAST BZDETY PISAC.
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2014, o 21:04

jacus pisze:a powiedzcie jaki ciekawy projekt ustawy dotyczącej rolnictwa złożyła opozycja? i co tam za dureń ponad durnie pyta czy chłopi gotowi na wybory??? Chłopem jesteś nawet jeśli jesteś z miasta durniu , a morze to są rolnicy???

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wojciech ... esza/y9zhh#mark
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2014, o 17:28

PSL jest zdeterminowane :panzielony: ale wystąpienie szefa PSL lepsze niż expose premier :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”