Sikora zostanie Burmistrzem

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: med » 24 sie 2014, o 09:26

Jakoś w wielkiej ciszy utrzymywane są ważne ustalenia.

Kto jeszcze nie wie to uprzejmie donoszę, że Akcja Wyborcza Na Rzecz Miasta rozmawia z Panem Sikorą i to on z ich listy zostanie Burmistrzem Tomaszowa.

Żaczek ich wkurza bo ich spuścił a to że teraz stwarza pozory wszyscy wiedzą i odczytują.
Późniaka nam rozstrzelał kochany i do czasu rządzący PSL.
Szfugier nie chce bo boi się porażki. Boi się przegranej i wyciągania znaczonych kart.

Więc znaleźli świeżą czystą krew.
Na górę

Postautor: Wojo » 24 sie 2014, o 09:32

ble, ble - jeśli już to Sikora startuje z PIS ! ,Akcji zrobił konkurencję poprzez ten całkiem pomimo wszystko udany bal dobroczynny i ich wkurzył ,bo im jakoś się to coraz gorzej nie wychodziło, a jemu się udało zebrać ludzi pomimo bojkotu.Wiem co mówię.
Na górę

Postautor: spindok » 24 sie 2014, o 09:36

Tak ? na pewno to nie było ukartowane, że mu oddali pałeczkę aby to on zorganizował ten bal ???
- naiwny jesteś i mało wiesz.
Na górę

Postautor: elcia » 24 sie 2014, o 09:38

Z Akcji ma startować czy z Politycznie Poprawnych ?

Wiem że rozmawia z Platwormermersami.
Od dawna z nimi trzyma.
Na górę

Postautor: oro » 24 sie 2014, o 09:39

Nie ważne czy z Akcji, PO, czy z PSL - aby nie z PIS !!!
Na górę

Postautor: KAT » 24 sie 2014, o 09:42

Ej wielcy Politycy Obywatelscy wy lepiej idźcie do Kościoła, a nie od rana PO - litykujecie dzisiaj Niedziela.
Na górę

Postautor: Bravo » 24 sie 2014, o 09:52

Z Panem Gradem ?,
czy z Panem Marszałkiem Pękalskim ???

Coś się chyba koleżance LGD pomyliło - Pan Sikora przyjaźni się z Panem Pękalskim - razem jeżdżą od wielu lat na narty do Austrii i Włoch - tam to wszystko przy dobrej Whisky ukartowali.
Na górę

Postautor: LGD » 24 sie 2014, o 09:54

Coś jest na rzeczy bo widziałam osobiście jak się Pan Poseł Grad czule witał i milutko rozmawiał z Panem Sikorą na ostatniej konferencji.Potem w przerwie razem wyszli dość zadowoleni.Pan Sikora powrócił może dopiero po dobrej godzinie.
Na górę

Postautor: KAT » 24 sie 2014, o 09:57

Ej wielcy Politycy Obywatelscy wy lepiej idźcie do Kościoła, a nie od rana PO - litykujecie dzisiaj Niedziela.
Na górę

Postautor: inka » 24 sie 2014, o 10:03

SPOKO z PiS-u nie pójdzie bo się koleguje z Zaczkem.
Na górę

Postautor: LGD » 24 sie 2014, o 10:06

Nie wiem czy masz rację, ze z PIS nie pójdzie - może nie wszystko wiesz co się w Tomaszowskim PIS dzieje ???
Popatrz na fakty - co wynika z czynów a NIE z ładnych fałszywych deklaracji i działań destrukcyjnych.
Na górę

Postautor: smerfik » 24 sie 2014, o 12:08

....a może Sikora na wójta gminy?
Na górę

Postautor: Swojak » 24 sie 2014, o 12:47

Yha ha ha.czy wy jesteście poważni ?;(
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 14:07

O którego Sikore to chodzi może coś więcej ???
Na górę

Postautor: Znajomy » 24 sie 2014, o 14:56

O tegogo co wierszem mówi :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”