O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ten » 19 lis 2014, o 01:16

Gość pisze:Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos.

Tomasz Żeleźny

a dużo miałeś???
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 18:20

a czy w naszej gminie wybory byly prawidlowo przeprowadzone czy nie bylo problemow
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 12:27

cos wiadomo kto podliczal glosy w internecie w naszym rejonie informatyk czy osoby z komisji MYSLE ze czlonkowie komisji nie powinny z naszego regionu zasiadac w wyborach bo nie wszyscy sa bezinteresowni a jezeli juz to nie powinny liczyc glosow zaplombowana urna powinna byc przewieziona do urzedu wyborczego np zamoscia lub lublina czy rzeszowa i tam powinny byc glosy policzone TERAZ TE WYBORY I LICZENIE GLOSOW NIE MA NIC Z DEMOKRACJI TOZ TO JEST KOMUNA JUZ TO BYLO
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 18:19

słów brakuje.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 18:22

Oni chcą doprowadzić do tego zeby glosowali urzędnicy i ich rodziny. bo w sumie nieważne że może się róznimy poglądami politycznymi. ostatecznie w "systemie" PKW moze się okazać że zagłosowaliśmy odwrotnie niż chcieliśmy
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 19:51

25 lat niby istnieje demokracja i wtbory n juz nie raz prezeprowadzane byly ALE TAKICH CYRKOW NIE BYLO DLATEGO DAJE TO WYBORCOM DO MYSLENIA kiedys ( madry ) facet Stalin powiedzial ze wyborach nie liczy sie kto glosuje ale lto liczy glosy I w tego rocznych samorzadowych wyborach spelnia sie to w 100% NIC DODAC NIC UJAC
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 09:49

Byłem w komisji kilka razy. Na poziomie komisji obwodowej takiej jak ta w szkole podstawowej nie da się zrobić przekrętów. Prosta sprawa. Po głosowaniu zabrałem wszystkim długopisy, a liczyliśmy głosy przy wspólnym stole. Tam jest 9 ludzi i się nie da kombinować. U mnie nikt nie kombinował. Głosy nieważne się zdarzają, jak w przypadku prezydenckich wyborów: ktoś na karcie dopisał Koziołka Matołka, ale w kratce był x na konkretnego kandydata. Aby uznać ten głos za nieważny była konsultacja z panią sędziną z Zamościa. Nie wierzcie, że ktoś w komisjach obwodowych robił jakieś wały. To jest kryminał.
A PKW i system komputerowy to inna sprawa.
Tomasz Żeleźny
P.S. Mam propozycję. Startując na radnego proponowałem stworzenie budżetu obywatelskiego. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje i pomysły, proszę się kontaktować. W przyszłym roku możemy to zrobić. Mój adres jest na stronie www.zelezny.info.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 09:50

Gość pisze:25 lat niby istnieje demokracja i wtbory n juz nie raz prezeprowadzane byly ALE TAKICH CYRKOW NIE BYLO DLATEGO DAJE TO WYBORCOM DO MYSLENIA kiedys ( madry ) facet Stalin powiedzial ze wyborach nie liczy sie kto glosuje ale lto liczy glosy I w tego rocznych samorzadowych wyborach spelnia sie to w 100% NIC DODAC NIC UJAC


To powiedział Lenin
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 12:37

czy wy idac po tych wyborach do wyborach do urzedow cos zalatwic nie bedziecie sie zastanawiac czy to na pewno jest urzednik wybrany przez ludzi ktoremu zaufali czy to osoba wlasciwa a moze nie dlatego uwazwam ze na urzedy typu burmist starosta wojt powinni byc wybierani bezpartyjni i uwazam ze jezeli ludzie chca ponownych wyborow powinny sie odbyc skracajac kadencje ludzi obecnie wybranych
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 16:26

ten pisze:
Gość pisze:Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos.

Tomasz Żeleźny

a dużo miałeś???

27 ale wystarczająco, aby się przekonać co do pewnych spraw
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 16:27

Gość pisze:Byłem w komisji kilka razy. Na poziomie komisji obwodowej takiej jak ta w szkole podstawowej nie da się zrobić przekrętów. Prosta sprawa. Po głosowaniu zabrałem wszystkim długopisy, a liczyliśmy głosy przy wspólnym stole. Tam jest 9 ludzi i się nie da kombinować. U mnie nikt nie kombinował. Głosy nieważne się zdarzają, jak w przypadku prezydenckich wyborów: ktoś na karcie dopisał Koziołka Matołka, ale w kratce był x na konkretnego kandydata. Aby uznać ten głos za nieważny była konsultacja z panią sędziną z Zamościa. Nie wierzcie, że ktoś w komisjach obwodowych robił jakieś wały. To jest kryminał.
A PKW i system komputerowy to inna sprawa.
Tomasz Żeleźny
P.S. Mam propozycję. Startując na radnego proponowałem stworzenie budżetu obywatelskiego. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje i pomysły, proszę się kontaktować. W przyszłym roku możemy to zrobić. Mój adres jest na stronie http://www.zelezny.info.

www.zelezny.info.pl
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 15:29

moze by w lubyczy otworzyc nowy zaklad prac zbyt zagwarantowany i to w duzych ilosciach szkoly poslowie urzednicy sklepy komisje wyborcze wszyscy potrzebuja tego wynalazku PRODUKCJA LICZYDEL kiedys na nich liczyli i tylu bledow nie bylo co teraz A I NASZ wybraniec by spelnil swoja obietnice tz praca dla ludzi by byla
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2014, o 10:49

Gość pisze:
Gość pisze:25 lat niby istnieje demokracja i wtbory n juz nie raz prezeprowadzane byly ALE TAKICH CYRKOW NIE BYLO DLATEGO DAJE TO WYBORCOM DO MYSLENIA kiedys ( madry ) facet Stalin powiedzial ze wyborach nie liczy sie kto glosuje ale lto liczy glosy I w tego rocznych samorzadowych wyborach spelnia sie to w 100% NIC DODAC NIC UJAC


To powiedział Lenin



Powiedzenie to przypisuje się Stalinowi

Źródło: Bażanow B., Wspomnienia byłego sekretarza Stalina, Wsiemirnoje słowo, 1992
Na górę


Postautor: Gość » 27 lis 2014, o 11:01

Super działanie, mam dobrą robotę potrzebny mi kwit z wyższym po co mam wycierać się po Zamościu, jak dla mnie bomba!!! Ale piszę to za siebie, dla innych młodszych, nie wiem czy kogoś przyciągnie taka filia w Lubyczy Królewskiej. Osobiście bardzo bym chciał, ale czarno to widzę w dużych miastach zamykają a w Lubyczy otworzą, nie wiem :?:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”