Akcja- nie wybieramy już Skawińskiego

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 kwie 2018, o 17:10

Wybory samorządowe już za pasem. Rządy Prawa i Sprawiedliwości na skutek akcji przeprowadzonej przez byłą, śmieszną Panią premier Szydło, potocznie określaną mianem broszki i jej pamiętne przemówienie Pani Premier na ambonie sejmowej wykrzykującej do opozycji PO i Nowoczesnej, że uczciwa Polska będzie wowczas kiedy przestanie się kraść. No właśnie Pani Premier, to jak zatem nazwać pobranie yak wygórowanych nagród przez Pani Poddupników można nazwać, jak nie złodziejstwem, oszukiwaniem społeczeństwa? na skutek spadku poparcia dla Pisiorów, Naczelnik Państwa Kaczor żyjący bez związku sakramentalnego z kotem, ogłosił oddanie kasy na Caritas. ja Jestem tak jak niewierny Tomasz, dopóki nie ujrzę ito nie uwierzę. za słowami niech idą czyny. wracamy jednak na nasze tomaszowskie podwórko. wybory samorządowe lada moment, chwila. w radzie miasta znaleźć się mają radni w sumie 15. jak znam tomaszowską hołotę, wybierze jeszcze większych nieudaczników do struktur rady niż obecnie. chociaż nadzieja umiera ostatnia. ja jednak chciałbym się skupić na jednym radnym, moim ulubieńcu Skawińskim Zbigniewie. Zbigniew to radny z przypadku, od taki Filip z konopi. jeden z większych nierobów w radzie miasta, który wszędzie widzi tylko kasę i nic poza tym. zapytajcie jego już były elektorat o opinię o Panu radnym, co zrobił przez te cztery lata dla swojego okręgu. nic, kompletnie nic. gbur jakich mało. potrafi krytykować tylko innych, pseduznawca preblematyki ludzi związanych z alkoholem. poza tym obraża ludzi, tylko za to, że się go opisuje, tu na forum tomaszowskim, jego poczynania i działalność na niwie samorządowej. kasa Skawińskiemu śni się po nocach, uważa ludzi ze debilów, ostatnio na sesji chciał pobić jednego z mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego tylko dlatego, bo nazwał go skoczkiem i spadochroniarzem. tak Skawiński, taka jest przygnębiająca prawda o tobie człowieku, człowieku małego formatu. nawet Liga Polskich Rodzin nazwała Cie zdrajcą. Matka Boska Sendecka jeszcze odzywa się do Ciebie miernoto. ale Ciocia Turowa już raczej nie. na występie cygańskiego zespołu nawet nie popatrzył w twoim kierunku skoczku. a jak tam kontakty z Elą M, która przez Ciebie dostawała tylko upomnienia i nagany. kocha Cię Zbyszku tak, jak ja kocham marię B, wojującą dietę. Zbyszek, do końca następnego tygodnia masz czas, aby mnie przeprosić, za twój wyskok na sesji i znieważenie mnie. na razie Przewodniczący Rady Miasta uratował Ci tyłek, bo z przepisów prawa wynika, że Rada Miasta nie jest kompetentnym organem do merytorycznego rozpatrywania skarg na takich "inteligentnych" raddnych jak Ty. zbychu, czas do końca tygodnia. o ile nie będzie nawet inicjatywy z twojej stromy, to do sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim wpływa oskarżenie z powództwa cywilnego. nie będziesz Zbychu bezkarny. ludzie z twojego okręgu Zbysiuniu zmadrzeją. to ci gwarantuje Zbysiuniu. raz na zawsze zniknie Ci ten głupi uśmieszek z gęby. nawet główna kadrowa Miasta ci nie pomoże, skoczku.
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2018, o 20:23

Smerfie uspokój się bo jesteś tylko miernotą która bije głowa w mur a beton nawet nie drgnie :!:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 08:07

Adwokat Skawinskiego Sie Odezwał, A Moźe Elektorat.? Pewnie Rodzinka Zaniepokojona. Skawinski, Tym Razen Ludzi Nie Ogłupisz!
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 08:35

Co reprezentuje sobą ten pan, mogłam się przekonać w wigilie. Po chamsku rzucił się do faceta, który stanał przed jego żona i zaslonił jej ołtarz. Dodam jeszcze, że ta siedziała na ławce pod samą ścianą przy wyjściu. Jak tak bardzo chciała widzieć ołtarz, mogła wcześniej dupsko zwlec z łóżka i zająć miejsce w pierwszej ławce. Bardzo to było żenujące, wielki pan przestawiający ludzi w kościele i ta jego żona, skonfudowana i zniesmaczona tym, że ktoś przed nią śmiał stanąć. Facet, któremu zwrócili uwagę by przed nimi nie stał, odpowiedział, że jeśli pani nie widzi ołtarza, to niech stanie na ławce. Tak więc tak...
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 08:41

Co reprezentuje sobą ten pan, mogłam się przekonać w wigilie. Po chamsku rzucił się do faceta, który stanał przed jego żona i zaslonił jej ołtarz. Dodam jeszcze, że ta siedziała na ławce pod samą ścianą przy wyjściu. Jak tak bardzo chciała widzieć ołtarz, mogła wcześniej dupsko zwlec z łóżka i zająć miejsce w pierwszej ławce. Bardzo to było żenujące, wielki pan przestawiający ludzi w kościele i ta jego żona, skonfudowana i zniesmaczona tym, że ktoś przed nią śmiał stanąć. Facet, któremu zwrócili uwagę by przed nimi nie stał, odpowiedział, że jeśli pani nie widzi ołtarza, to niech stanie na ławce. Tak więc tak...
A wszystko to się działo na mszy, podczas ewangelii w kościele ciasno zapełnionym wiernymi.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 10:52

SMERFIE :!: :!: :!: daj na powstrzymanie bo ci żyłka w jakimś miejscu pęknie i co wtedy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 21:13

Smerfie założyłbyś sobie internet to byś mógł odpowiadać na bieżąco a tak sępisz po całym Tomaszowie. Jedna flacha wódy na miesiąc mniej i masz neta. Wstyd Smerfie oj wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2018, o 22:06

To o kościele nie pisał smerf tylko ja.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 02:41

Znowu Adwokat Skawinskiego Sie Odezwał. Flache Wody To Kup Panu Randnemu, Na Pewno Nie Odmowi. Wowczas Sie Przekonamy, Czy Ma Slaba Wole. A Od Smerfa Idioto , Ao Odpierdol Sie W Delikatny Sposob, Zajmij Sie Panem Radnym
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 02:48

A Neta Sepic Nie Musze, Bo Mam I W Domu I Telefonie. Zainstaluj Skawinskiemu, To Moźe Przed Wyborami Odpowie Ludziom Co Dla Nich Robil, Oprocz Pobierani Kasy. A Ode Mnie Ci Wara, Ja Jestem Osoba Prywatna. A Nie Publiczna. Ile Skawinski Adwokatowi Placi Za Te Teksty? Zbychu, Rodzinka Sie Zjednoczyła? Kampania Wyborcza?
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 02:59

A Sepa To Znamy Tylko Jednego. Pana Radnego Skawinskiego. Bo Wszedzie Weszy I Sepi Kase. A Do Kościoła Nie Uczeszczam, Takźe Nie Wiem Jak Pan Radny Sie Zachowuje. Ale Skoro Ktoś To Widział I Opisał, To Widac Jakim Człowiekiem Jest Pan Zbyszek. W Kościele Tak Sie Zachowywac? Oj Wstyd Panie Zbyszku. Wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 09:02

A gdzieś ty dorwał neta o trzeciej nad ranem? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 10:01

A Sepa To Znamy Tylko Jednego. Pana Radnego Skawinskiego. Bo Wszedzie Weszy I Sepi Kase. A Do Kościoła Nie Uczeszczam, Takźe Nie Wiem Jak Pan Radny Sie Zachowuje. Ale Skoro Ktoś To Widział I Opisał, To Widac Jakim Człowiekiem Jest Pan Zbyszek. W Kościele Tak Sie Zachowywac? Oj Wstyd Panie Zbyszku. Wstyd.
BRAWO TY...... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 21:21

Dzień mija a Smerf nie wysępił neta w całym Tomaszowie a może to szewski poniedziałek :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2018, o 10:37

A ja mam wrażenie, że to Pan Skawiński ma podstawy podać autora tematu do sądu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”