Jest w tomaszowskich księgarniach książka o inteligentnym inaczej, chlubie naszego forum

Postautor: Jeremiah » 30 cze 2017, o 17:13

22. znowu sie napiął i chyba z.rał bo znowu mu coś zbrunatniało

Postautor: Gość » 30 cze 2017, o 17:44

23. Dane o liczbie dzieci zamordowanych przez UPA w Woli Ostrowieckiej i Ostrówkach nazwał danymi... FSB

Banderowska morda jak nic

Postautor: Gość » 1 lip 2017, o 13:16

24. zakłada temat w którym informuje, że ktoś pisze na forum. :lol: i tak debil od 3 lat napdla. :lol:

Postautor: Gość » 6 lip 2017, o 07:22

25.news tygodnia: Źródła te potwierdzają też, że ekipa przygotowująca wizytę Trumpa w Warszawie szuka w grafiku czasu, w którym prezydent USA mógłby się na osobności spotkać z naszym noblistą. Wspominają też o tym, że Trump może zaprosić Wałęsę do Waszyngtonu.

Potem spuścił z tonu: szczeny hienom opadły, ex prezydent i noblista został zaproszony i kolejny raz nie udało się spuścić L.W do szamba.

Zaproszony jak pozostałych 800 gości. Już nie ma spotkania i wyjazdu? :panzielony:

26. dziś założył temat: Macron wskazuje sojuszników Le Pen: "Znacie ich, to Kaczyński, Orban i Putin" :P

Przeoczył spotkanie Putin- Macron w Wersalu czy po prostu intelektualista z Dzikich Pól :roll:

Postautor: Jeremiah » 6 lip 2017, o 23:16

27. W temacie o słowach Tuska "Dla opozycji to jest trudny moment, bo sukces dyplomatyczny jest bezdyskusyjny" napdla o ruskich. Z Macierewicza zrobił na forum ruskiego agenta. Takiego durnia to mało które forum ma :panzielony:

Postautor: Gość » 10 lip 2017, o 07:36

28. Z Lyubyatova
Marek Cichy

wytłumaczył linkiem: http://forebears.io/surnames/lyubyatov

czyli o nazwisku Lyubyatov

Postautor: Jeremiah » 11 lip 2017, o 16:43

29. Wyrwał z kontekstu słowa szefa PSL i się brandzluje jednaniem z banderowcami

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 19:19

30. Od mediów propisowskich wymaga krytyki działań PIS :P

Postautor: Gość » 14 lip 2017, o 20:26

31. Podał się za przedstawiciela kancelarii adwokackiej. Bedzie bronił dobrego imienia Lecha Wałęsy składając pozew cywilny raz do sądu a raz do prokuratury. Jeszcze sie nie zdecydował

Postautor: Gość » 14 lip 2017, o 20:40

32. Ściga forumowicza po Onecie :P

http://tomaszow.info/forum/viewtopic.php?t=109325

Postautor: Gość » 14 lip 2017, o 21:17

33. Kontroluje dyżurnego. Dyżurny posta o 05.16 a nasz anty dyżurny posta o 05.39 :P

Jakby siedział krzaczorach :P A gdy dyżurny się nie odzywa to antydyżurny nie może wytrzymać i prowokuje

viewtopic.php?f=37&t=119526

Postautor: Gość » 16 lip 2017, o 11:20

34. Jako znakomity pomysł podał 1,5 mln Turków protestujących przeciw Erdoganowi. W sumie nie wiadomo o c mu chodzi. Chyba chce te 1,5 mln Turków ściągnąć do Polski bo nawet totalna opozycja w porywach określała Marsz Wolności na 100 tys. ludzi.

35. Porównał posła na Sejm RP do amerykańskiego unabombera

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 11:17

36. Założył SZEŚĆ tematów z tym samym tytułem: PIS - BANDA OSZOLOMOW LACZNIE Z ADMINEM TEGO FORUM

:lol: :lol: :lol:

Postautor: Jeremiah » 20 lip 2017, o 06:16

37. Chce żeby zwolennicy PIS protestowali przeciw własnemu rządowi :lol:

Postautor: Gość » 28 lip 2017, o 05:48

38. Teraz się okazuje , że to 17 letni transseksualista z kłopotami jak Komorowski

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem i muszę przyznać, że te kilka dni wywarły na mojej młodej osobie niesamowite piętno, jeśli nie odcisk zrobiony grubą stopa polskiej, hamskiej polityki.

viewtopic.php?f=17&t=119871

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”