O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Nieprzeczytany postautor: Wychowawca » 20 lis 2006, o 21:40

Temat " 3 razy nie dla władz... "staje się nieaktualny. Zanosi sie na wygraną p.J.Głąba, który ma poparcie wojewody i policji, a to oznacza, że tej władzy jakby już nie było. Zatem otwieram konstruktywny dyskusję na temat jak będzie wyglądać nasza gmina pod rządami wójta Jerzego Głąba.

Nieprzeczytany postautor: gość » 20 lis 2006, o 23:05

Nareszcie ktoś pomyślał i zamknął obrzydliwe tematy na forum" 3 x nie dla władz Lubyczy".Dzięki.A co do p.J.Głąba to przez 18 lat dawał sobie radę na stanowisku dyrektora..Drugi kandydat także nieżle sobie radził i radzi.Lubyczanie dokonajcie więc dobrego wyboru dla dobra tej pięknej okolicy.Powodzenia

Nieprzeczytany postautor: Gość » 20 lis 2006, o 23:27

szkoda ze nie ma tu wuesa, tego tematu NA PEWNO by nie zamknął...

Nieprzeczytany postautor: kibic » 20 lis 2006, o 23:45

Jestem przekonany, że wójt J.Głąb pobije rekord opieszałości w budowie sali gimnastycznej. Jeden rekord już ma w budowie szkoły, którą budował przez trzynaście lat (1984-1997) a salę gimnastyczną rozpoczął w roku 1992. Wójt Jasiński tylko kontynuował budowę.

Nieprzeczytany postautor: wyborca » 21 lis 2006, o 07:10

Jeśli p.Głąb będzie sobie dawał radę z kierowania gminą jak szkołą to ja dziękuję. Gostek, który mówi, że dobrze kierował szkołą to chyba turysta, który poraz pierwszy odwiedził naszą gminę albo jest bezrobotnym nieukiem i liczy na dobrą posadę u p.Głąba.

Nieprzeczytany postautor: hela » 21 lis 2006, o 14:15

A czemy wszyscy piszą tylko o Jerzym G. - może napiszmy coś o panu Ciśle.

Nieprzeczytany postautor: Siara » 21 lis 2006, o 14:21

Doszły mnie słuchy że pan S.C. uderza w konkury do pani M.M. - :oops: - ale wracając do tematu - postawić trzeba pytanie co obaj mają do zaproponowania:
Jeden i drugi chcą otworzyć gimnazjum w Machnowie - zaczyna się kolejny etap "pakowania" pieniędzy w Machnów- zaczęło się od Szałaja do Jasińskiego a teraz będzie następny sponsor.

Nieprzeczytany postautor: pegerus » 21 lis 2006, o 17:19

A czy w Machnowie nie żyją ludzie tylko w Lubyczy?

Nieprzeczytany postautor: wako » 21 lis 2006, o 17:40

Kiedy powstawały gimnazja to proponowałem utworzenie filii tego gimnazjum w Machnowie Nowym - to obśmiewał to i był przeciwko temu radny i sołtys J.Wójtowicz z Machnowa Nowego. Ciekawe - prawda?

Nieprzeczytany postautor: Gość » 21 lis 2006, o 20:59

Tak samo przeciwni gimnazjum byli Jerzy G. i Zenon G. ten pierwszy - bo chciał byc jedynym dyrektorem gimnazjum, ten drugi, bo sie nie chciał sprzeciwic grubemu. Wójt Sz. bał sie obydwu.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”