czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej
UNREAD_POSTNapisane: 20 lis 2006, o 22:40 
Temat " 3 razy nie dla władz... "staje się nieaktualny. Zanosi sie na wygraną p.J.Głąba, który ma poparcie wojewody i policji, a to oznacza, że tej władzy jakby już nie było. Zatem otwieram konstruktywny dyskusję na temat jak będzie wyglądać nasza gmina pod rządami wójta Jerzego Głąba.


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 00:05 
Nareszcie ktoś pomyślał i zamknął obrzydliwe tematy na forum" 3 x nie dla władz Lubyczy".Dzięki.A co do p.J.Głąba to przez 18 lat dawał sobie radę na stanowisku dyrektora..Drugi kandydat także nieżle sobie radził i radzi.Lubyczanie dokonajcie więc dobrego wyboru dla dobra tej pięknej okolicy.Powodzenia


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 00:27 
szkoda ze nie ma tu wuesa, tego tematu NA PEWNO by nie zamknął...


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 00:45 
Jestem przekonany, że wójt J.Głąb pobije rekord opieszałości w budowie sali gimnastycznej. Jeden rekord już ma w budowie szkoły, którą budował przez trzynaście lat (1984-1997) a salę gimnastyczną rozpoczął w roku 1992. Wójt Jasiński tylko kontynuował budowę.


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 08:10 
Jeśli p.Głąb będzie sobie dawał radę z kierowania gminą jak szkołą to ja dziękuję. Gostek, który mówi, że dobrze kierował szkołą to chyba turysta, który poraz pierwszy odwiedził naszą gminę albo jest bezrobotnym nieukiem i liczy na dobrą posadę u p.Głąba.


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 15:15 
A czemy wszyscy piszą tylko o Jerzym G. - może napiszmy coś o panu Ciśle.


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 15:21 
Doszły mnie słuchy że pan S.C. uderza w konkury do pani M.M. - :oops: - ale wracając do tematu - postawić trzeba pytanie co obaj mają do zaproponowania:
Jeden i drugi chcą otworzyć gimnazjum w Machnowie - zaczyna się kolejny etap "pakowania" pieniędzy w Machnów- zaczęło się od Szałaja do Jasińskiego a teraz będzie następny sponsor.


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 18:19 
A czy w Machnowie nie żyją ludzie tylko w Lubyczy?


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 18:40 
Kiedy powstawały gimnazja to proponowałem utworzenie filii tego gimnazjum w Machnowie Nowym - to obśmiewał to i był przeciwko temu radny i sołtys J.Wójtowicz z Machnowa Nowego. Ciekawe - prawda?


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat:
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2006, o 21:59 
Tak samo przeciwni gimnazjum byli Jerzy G. i Zenon G. ten pierwszy - bo chciał byc jedynym dyrektorem gimnazjum, ten drugi, bo sie nie chciał sprzeciwic grubemu. Wójt Sz. bał sie obydwu.


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatemDobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2015.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.