czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: Dobry Radca Prawny gdzie warto pójść w Tomaszowie Lub.?
UNREAD_POSTNapisane: 18 lut 2014, o 16:09 
Jak w temacie potrzebuję nie drogiego a dobrego Radcy
Prawnego lub doradztwa czyli biura do którego mogę sie udać żeby mi napisano dobre pismo które zostanie dobrze sformułowane i na temat. Wiem w Tomaszowie jest kilka takich siedzib ale gdzie warto sie udać to nie wiem bo zajsć do kogoś kto zna sie byle jak a jest radcą to lepiej samemu napisać, dlatego potrzebuję namiaru drodzy od was na biuro takiego pana czy też pani. Z góry dziękuje za informację. Za zbędne komentarze również podziękuję.

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat: Re: Dobry Radca Prawny gdzie warto pójść w Tomaszowie Lub.?
UNREAD_POSTNapisane: 18 lut 2014, o 16:26 
Gość napisał(a):
Prawnego lub doradztwa czyli biura do którego mogę sie udać żeby mi napisano dobre pismo które zostanie dobrze sformułowane i na temat. Wiem w Tomaszowie jest kilka takich siedzib ale gdzie warto sie udać to nie wiem bo zajsć do kogoś kto zna sie byle jak a jest radcą to lepiej samemu napisać, dlatego potrzebuję namiaru drodzy od was na biuro takiego pana czy też pani. Z góry dziękuje za informację. Za zbędne komentarze również podziękuję.

No nie wiem czy niedrogiego uda się znaleźć. Ja korzystałam z usług p. Bury, ma biuro w budynku PRDM, porada 50 zł więc standard w Tomaszowie a za napisanie pozwu, w moim przypadku, więc myślę że z pismem też będzie podobnie liczy sobie (bo to odrębna usługa) 100-150 zł

UNREAD_POSTNapisane: 18 lut 2014, o 16:33 
Gość napisał(a):

Przepraszam chodzi tu o pismo wykonie dzieła do Wójta nie żeby go pozwać czy coś z tych rzeczy tylko żeby po skutkowało bo wiadomo jak to teraz jest byle jak napisane to nawet uwagi nie zwracają w tych urzędach zasranych.

UNREAD_POSTNapisane: 19 lut 2014, o 10:04 
za europejska w podwórzu jest biuro porad też korzystałam, szybko i ceny nie wysokie

UNREAD_POSTNapisane: 19 lut 2014, o 10:58 
Jaki to problem napisać pozew,przecież mamy tylu prawników po tomaszowskim kUL-u-(sami fachowcy). To po co szukać Radcy?

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2013.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.