czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: Wenecka
UNREAD_POSTNapisane: 19 lut 2014, o 08:12 
Czy w Weneckiej można napic sie dobrej kawy. Czy wogóle w tym mieście można gdzies pójść i posiedziec spokojnie wypic kawe bez głosnej muzyki i tłumu dzieciaków.

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat: Re: Wenecka
UNREAD_POSTNapisane: 19 lut 2014, o 08:15 
Tak w domu

UNREAD_POSTNapisane: 20 lut 2014, o 16:44 
polecam barek na dworcu bodajże się nazywa margeritka tam miłe dwie Panie kawe robią i ćwiartki pizzy sprzedają cisza spokojnie bez tłumów :)

UNREAD_POSTNapisane: 20 lut 2014, o 17:56 
Obawiam się, że dobrej kawy to w Tomaszowie raczej nie znajdziesz (ale szukaj, mam nadzieję, że moje przeczucia okażą się błędne)... Wydaje mi się, że w galerii na dole jest (lub było) coś na kształt kawiarni, ale pić kawę w centrum handlowym to raczej wątpliwa przyjemność.

UNREAD_POSTNapisane: 21 lut 2014, o 00:23 
wszedzie gimnazjum wiec o spokoju mowy nie ma.tym bardziej w galerii gdzie wszedzie grupki tych przygłupów

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2014.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.