Festyn "Polska I rok w Unii Europejskiej"

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: vasyl » 8 maja 2005, o 18:24

Alurapidowy pisze:Przykro mi, ale ludzie odpowiedzialni za kulture i rozrywke w naszym miescie nawet nie chca wiedziec co tomaszowiacy chca zobaczyc czy uslyszec.

rozczarowany?
Na górę

Postautor: Alurapidowy » 9 maja 2005, o 00:55

Anonymous pisze:Zapraszam anonimowych rozmówców czatu na rozmowy. Jakos możemy sie dogadac ze Stowarzyszeniem "CZajnia" to moze i z innymi. DYrektor TDK J. Brodowski


Jezeli to prawdziwa wypowiedz Pana Dyrektora to jestem bardzo mile zaskoczony.

Kozystajac z okazji proponuje zorganizowac oficjalne spotkanie TDK, zprosic wszystkich chetnych dzialaczy i zaproscic do udzialu szkoly (zrobic ankiete wsrod uczniow i innych mieszkancow - moze to byc w formie konkursu dla uczniow gratyfikowanego dobra ocena), zaprosic Pana Burmistrza.
Dobrych pomyslow jest 1000. Sprawnych dzialaczy, pomocnikow i wolontariuszy tez nie zabraknie. Tylko wladze musza nie bac sie zmian i troszke zaangazowania.

W mazeniach juz widze wielka wspolnote, gdzie wladze nie sa gluche i potrafia wspoldzialac.
Na górę

Postautor: Alurapidowy » 9 maja 2005, o 01:02

I jeszcze pare przemyslen...

Spotkanie nie musi dotyczyc tylko spraw zwiazanych z rozrywka, ale mozemy tez porozmawiac o innych problemach.

Wierze w to ze Tomaszow moze stac sie pieknym centrum kulturalno-rozrywkowym.
Na górę

Postautor: kOvAl » 10 maja 2005, o 15:14

Alurapidowy pisze:Racja! Działajmy! Ja chce pomoc w organizacji festynu! Ja i kilkunastu moich znajoimych ze sporym doswiadczeniem w organizacji pleneru.

A teraz odpowiem sam sobie... NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI!

Najpierw się dowiedz, potem pisz (głupoty). Przy koncercie z okazji 40-lecia TDK pracowałem za darmo, dla własnej satysfakcji. Sam to zaproponowałem i nie było z tym problemu. Może spróbuj ruszyć dupę sprzed monitorka i odwiedź TDK, pochwal się, co potrafisz i w czym możesz pomóc. Nie potrafisz nic? To możesz pomóc w sprzątaniu, noszeniu krzeseł, ławek... nie chce się? To nie narzekaj na obecne festyny i ich obsługę. Amen.
Na górę

Postautor: kOvAl » 10 maja 2005, o 16:18

Jeszcze one thing...

Ostatnie spotkania z kulturą Czajni... kto był?
Koncert Freeway- kilka osób przyszło, ale chyba nie te piszące tutaj...
Koncert g.host-project w lutym... tydzień wcześniej impreza pod niepamiętamjaką nazwą... kto był? Nie mówcie, że nic się nie dzieje, tylko ruszcie dupy i zacznijcie chodzić na to co jest... jeśli na imprezę przychodzi 10 osób to organizator zastanawia się, czy jest sens...

Jesteście narzekające pier doły i wstydzę się za was, "mieszkańców" tego miasta, a nie za festyny.
Na górę

Postautor: Alurapidowy » 11 maja 2005, o 00:34

Moze sie cos zmienilo, ale bardziej prawdopodobne jest to ze jestes zwiazany z TDK i na Ciebie inaczej patrza. Ja niestety jestem "obcy", wiec wszystkie moje prosby albo pomysly imprez, ktore kierowalem do TDK albo Urzedu Miasta, byla jak rozmowa chinczyka po wegiersku. "Tak dobry pomysl, ale mamy za malo pieniedzy w budrzecie przeznaczonych na organizacje imprez. Prosze sprobowac za rok po ponownym ustaleniu budrzetu." W Tomaszowie bez swoich niezaleznych srodkow, albo bez protekcji nic nie mozna zrobic. Nie chce siedziec przed kompem i narzekac ale chyba tylko to mi zostalo. Nikt nie stwarza zadnych mozliwosci na zrobienie czegos interesujacego.

Wszytskie imprezy ktore wymieniles (z tego co wiem) nie byly zorganizowane przez Urzad albo TDK i moze dlatego byly ciekawe i warte obejzenia, ale niestety widzowie zawiedli.

P.S. Duzo ostatnio slysze o Paragrafie, knajpce za sadem. Podobno jacys kreawtyni kreca tam niezle imprezki. Moze to jest szansa, zeby tomaszow nie byl taki beznadziejny?
Na górę

Postautor: kOvAl » 11 maja 2005, o 15:25

Alurapidowy pisze:...wszystkie moje prosby albo pomysly imprez, ktore kierowalem do TDK albo Urzedu Miasta, byla jak rozmowa chinczyka po wegiersku. "Tak dobry pomysl, ale mamy za malo pieniedzy w budrzecie przeznaczonych na organizacje imprez. Prosze sprobowac za rok po ponownym ustaleniu budrzetu."

Ale mówimy o wolontariacie, czyli Twojej pracy na rzecz miasta za darmo. Próbowałeś?
Alurapidowy pisze:...W Tomaszowie bez swoich niezaleznych srodkow, albo bez protekcji nic nie mozna zrobic.

Można.
Alurapidowy pisze:...Nie chce siedziec przed kompem i narzekac ale chyba tylko to mi zostalo.

A może ruszyłbyś się sprzed tego kompa? Na razie tylko przyznałeś się, żeś du.pa i ignorant, lubisz narzekać i żadnych argumentów nie masz.
Alurapidowy pisze:...Nikt nie stwarza zadnych mozliwosci na zrobienie czegos interesujacego.

Masz szansę się wykazać.
Alurapidowy pisze:...Wszytskie imprezy ktore wymieniles (z tego co wiem) nie byly zorganizowane przez Urzad albo TDK i moze dlatego byly ciekawe i warte obejzenia

A wyżej napisałeś, że się nie da... zdecyduj się w końcu...
Alurapidowy pisze:...ale niestety widzowie zawiedli.

Dlatego nie ma ciekawych imprez. Dla kogo je robić?
Alurapidowy pisze:...P.S. Duzo ostatnio slysze o Paragrafie, knajpce za sadem. Podobno jacys kreawtyni kreca tam niezle imprezki. Moze to jest szansa, zeby tomaszow nie byl taki beznadziejny?

Jest szansa, jeśli zaczniesz coś robić. Doceń to, że niktórzy się starają, z różnym skutkiem, ale jednak. Z czasem to zaowocuje...
Na górę

Postautor: ola tom » 16 maja 2005, o 21:56

bardo fajny festyn był w TDK-u 8 maja. Miło było popatrzeć i posłuchać.
Coraz fajniejsze są te festyny. Mogłobyć więcej R&R-a ale ogólnie jest ok.
Na górę

Postautor: Wszechpolak » 13 cze 2005, o 11:14

witam!!

Chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie do Zamościa na konferencję poświęconą konstytucji UE
Konferencję organizują LPR i MW koło Zamość

- sala cnsulatus Zamojskiego ratusza- 18 czerwca (sobota) o 10

Konferencja z udziałem:
- seantor RP prof. dr. hab. Adam Biela - wykładowca KUL (Rodzina w konstutucji UE)
- poseł do PE prof dr hab Mirosław Piotrowski (zagrożenia i szanase dla Polski wynikające wynikające z tkaktatu konstytucyjnego UE)
- poseł RP Andrzej Mańka (polityka w cywilizacji łacińskiej)
- poseł RP Janusz Dobrosz (polityka zagraniczna Polski w kontekście konstytucji UE)
- członek Rady Naczelnej MW Marian Szołucha (zagadnienia gospodarcze w projekie konstytucji UE)
- prezes okręgu lubelskiego MW Przemysław Andrejuk (pojęcia moralności i ludzkiego życia w świetle projektu konstytucji UE)

Dalej jest przewidziany czas na dyskusję

ZAPRASZAM - jak widać warto...
Na górę

Postautor: kOvAl » 13 cze 2005, o 11:21

Wszechpolak pisze:witam!!

Chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie do Zamościa na konferencję poświęconą konstytucji UE
Konferencję organizują LPR i MW koło Zamość

...a ktoś tutaj niedawno zapierał się, że MW z LPR-em nie ma nic wspólnego...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”