Oprawa muzyczna ślubu kościelnego

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Maaaa » 7 lis 2017, o 12:08

Witam,
poszukuję osoby/osób do oprawy muzycznej ślubu 23 czerwca 2018 roku w Tomaszowie. Mile widziany damski głos+skrzypce.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 19:52

Fajnie gra i spiewa taki chłopak z tej nowej parafii co kościół budują. Słyszałam że też spiewa czasem z jakąś panną ale o skrzypcach nic mi nie wiadomo?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 16:59

Fajnie gra i spiewa taki chłopak z tej nowej parafii co kościół budują. Słyszałam że też spiewa czasem z jakąś panną ale o skrzypcach nic mi nie wiadomo?
Ja też go słyszałam nawet mi się podobało on gra w parafii ojca Pio ale on chyba nie z Tomaszowa?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2017, o 08:31

Fajnie gra i spiewa taki chłopak z tej nowej parafii co kościół budują. Słyszałam że też spiewa czasem z jakąś panną ale o skrzypcach nic mi nie wiadomo?
Ja też go słyszałam nawet mi się podobało on gra w parafii ojca Pio ale on chyba nie z Tomaszowa?
Super grają i śpiewają, aż serce rośnie słyszałam ich na ślubie kuzynki, tak pięknie było, tylko co z makijażem??? Sama nie wiem czy to jest w porządku : z jednej strony piękny wzruszający ślub a z drugiej kłopot.... i co teraz.... tyle czasu poswieciłam na efektowny makijaż?????
Na górę

Postautor: Tomek25 » 22 lis 2017, o 14:47

Tu znalazłem dobry artykuł o przygotowaniach weselnych https://otwartakasa.jimdo.com/ polecam)
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2017, o 20:13

Fajnie gra i spiewa taki chłopak z tej nowej parafii co kościół budują. Słyszałam że też spiewa czasem z jakąś panną ale o skrzypcach nic mi nie wiadomo?
Tak, piękne grał na ślubie siostry! On ma na imię Piotrek.
Na górę

Postautor: wrobel43 » 8 gru 2017, o 15:36

Mi znajomy polecił orkiestrę http://www.artmelody.pl/. Podobnie świetnie grają. Spotkał się ktoś już z nimi może coś więcej na ich temat powiedzieć?
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 21:51

Oszalałeś taka orkiestra bierze z półtora tysiąca a ja za pięć stów wezmę młodego organistę na topie z jakąś panną i pięć stów wystaczy!
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 09:43

Ta za półtora to oni do samochodu nie wsiądą!
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2018, o 21:42

Czy ma ktoś namiary na organistę, który gra i spiewa na ślubie w duecie z jakąś dziewczyną, bo to zupełnie inny nastrój na ślubie....
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2018, o 13:14

Nasz ślub odbędzie się w "Starym Kościele" może ktoś wie czy jest taka możliwość, żeby właśnie wtedy grał inny organista, bo nie chcemy tego a mielibyśmy innego....?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2018, o 21:22

Nasz ślub odbędzie się w "Starym Kościele" może ktoś wie czy jest taka możliwość, żeby właśnie wtedy grał inny organista, bo nie chcemy tego a mielibyśmy innego....?
Oczywiście, że można! Mój brat brał kolegę organistę z Tomaszowa do Lublina. A znowu w zeszłym roku w starym na życzenie młodych grała dziewczyna z Zamościa. To Ty płacisz!
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2018, o 08:36

Nasz ślub odbędzie się w "Starym Kościele" może ktoś wie czy jest taka możliwość, żeby właśnie wtedy grał inny organista, bo nie chcemy tego a mielibyśmy innego....?
Oczywiście, że można! Mój brat brał kolegę organistę z Tomaszowa do Lublina. A znowu w zeszłym roku w starym na życzenie młodych grała dziewczyna z Zamościa. To Ty płacisz!
Ja też nie chciałabym, żeby u mnie grał ten pan, który jest teraz w starym!
Na górę

Postautor: barka » 6 lut 2018, o 09:24



Oczywiście, że można! Mój brat brał kolegę organistę z Tomaszowa do Lublina. A znowu w zeszłym roku w starym na życzenie młodych grała dziewczyna z Zamościa. To Ty płacisz!
Ja też nie chciałabym, żeby u mnie grał ten pan, który jest teraz w starym!
Bez problemu może zagrać ktoś inny
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2018, o 11:51

No to spoko.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”