Szkolenie turystyczne - Tomaszów

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Mariana9 » 22 maja 2018, o 22:56

Cześć,

czy myślicie, że nasz region jest na tyle ciekawy, że warto zainwestować w siebie, w turystykę a dokładnie w szkolenia turystyczne? Zastanawiam się, czy chcę siedzieć w biurze przez 8-10 godzin codziennie, czy raczej spędzać czas z ludźmi na powietrzu i trochę w podróży i jestem przekonana że bardziej przemawia do mnie ta druga opcja. Jest to o tyle trudne, że jest to czas, kiedy teoretycznie powinnam rozpoczynać studia, ale jedne już odpuściłam bo czułam że to nie dla mnie. Teraz myślę o kursie turystycznym i google zaprowadziło mnie do wyższej szkoły bankowej: http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia/l ... /turystyka. Wydaje mi się, że to na pewno może mi sporo dać, bo poza tym, że wydaje mi się, że byłabym w tym dobra, to brakuje mi doświadczenia i wiedzy, czyli generalnie niemal wszystkiego poza chęciami :D Pytanie tylko, czy jest to coś co można wykonywać u nas w regionie, bo na tym bardzo by mi zależało!
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2018, o 10:53

lubelszczyzna, skrajny wschód jest miejscem wyjątkowym, dzikim, czystym, nie zdeptanym.. może lepiej niech tak zostanie.. Roztocze ma niesamowity potencjał.
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2018, o 12:42

dla mnie turystyka na lubelszczyźnie to temat bardzo przyszłościowy, dla klijentów premium, nie dla warszawki która wyjechała stąd trzy lata temu..
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2018, o 13:12

Może lepiej zamiast kosztownych szkolen,zlobbować aby wszystko co związane z turystyka na wszchodzie zwolnic z podatku?
Jednym most drugim zwolnienia podatkowe.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”