G-host project !!!!!

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 20 lip 2003, o 22:51

nie no tomaszow wychodzi na ludzi ! wiecej takich koncertow !!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2003, o 10:13

I ja też tam byłem. Koncert był beznadziejnie nagłośniony!!!! Zresztą jak wszystkie imprezy w TDK. Ci ludzie po prostu się do tego nie nadają....
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2003, o 09:25

Yo!Dzieki ludzie!Ciesze sie,ze sie podobalo.Co do naglosnienia to sie zgadzam,ale co zrobic...pan akustyk jest na etacie i swoje wypracowac musi...to nic,ze przychodzi ponad godzine pozniej i kaze nam(zespolowi) rozkladac sprzet.SWOJ SPRZET!!!!Ale ja to olewam,kiedys (moze) bedzie lepiej.

Czekam na opinie: ghost_project@op.pl

...aha...ja w tym zespole spiewam...
Na górę

Postautor: kOvAl » 8 sie 2003, o 14:28

I jeszcze jedno.Prawdopodobnie bedziemy grac na zakonczenie lata, dnia 30 sierpnia w Muszli Koncertowej w parku. Wszystkich z otwartymi glowami zapraszam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2003, o 14:50

kOvAl pisze:I jeszcze jedno.Prawdopodobnie bedziemy grac na zakonczenie lata, dnia 30 sierpnia w Muszli Koncertowej w parku. Wszystkich z otwartymi glowami zapraszam!!!


Nie miałem okazji Was posłuchać podczas ostatniego koncertu i liczę na to, że uda mi się podczas nalbliższego.

P.S.
Zróbcie więcej rekalmy koncertu w internecie np. na tym serwisie. To raczej nic nie kosztuje a napewno w ciągu kilkunastu dni zobaczy to kilka tysięcy odwiedzających.
Na górę

Postautor: kOvAl » 9 sie 2003, o 10:27

...P.S.
Zróbcie więcej rekalmy koncertu w internecie np. na tym serwisie. To raczej nic nie kosztuje a napewno w ciągu kilkunastu dni zobaczy to kilka tysięcy odwiedzających.

****************************

Reklama na tym i konkurencyjnym serwisie byla,chyba w ogloszeniach.Jak na razie-szykuja sie trzy koncerty,jak bede wiedzial wiecej,dam znac.

kOvAl
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2003, o 16:31

A dacie fotki w sieci? bo raczej nie mam mozliwosci obejzenia na zywo:)) dzieki
Na górę

Postautor: kOvAl » 11 sie 2003, o 23:34

Anonymous pisze:A dacie fotki w sieci? bo raczej nie mam mozliwosci obejzenia na zywo:)) dzieki


wlasnie tworzymy nasz serwis,ale jeszcze troszke :)... ale mozliwe,ze juz niedlugo beda nasze empetrojki...gdzies...
Na górę

Postautor: kOvAl » 9 wrz 2003, o 15:42

Koncerty nie wyszly-nie z naszej winy.Ale mam pare pytan-prozb:
czy jest ktos chetny do grania w tej kapeli?Chodzi glownie o syntezatory,sampler,skrecz i bas,ale moze byc wszystko inne
czy moglbym dostac namiar do kogos,kto robi strony-oczywiscie-tanio i dobrze...:)
i odnosnie koncertow-pomozcie cos gdzies zorganizowac...bo ja juz nie mam sily... :cry:

prosze o majle: ghost_project@op.pl , ghost_project@wp.pl
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”