Zespół na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Blondi » 21 lip 2009, o 13:09

Osobiście polecam Meffis . Jakiś czas temu spisałam z nimi umowę na wesele i myślę, że to trafny wybór. Niestety ale dużo biorą. Za kasę która chcą za 2 dni wesela, można wynająć dwa inne zespoły, ale dobrze grają i nie wolno im niczego zarzucić. Nie dość, że fajna muzyka to i fajna atmosfera, a o to chyba chodzi. Drogo wychodzi ... dodając jeszcze minimum średnio 1000zł dodatkowo na posiłki dla 5 osób w zespole, ale taka okazja zdarza się raz w życiu. Żeby nie było lipnie, lepiej wynająć kogoś na poziomie. Większość zespołów z TL i okolic gra w kółko to samo. Nie mają repertuaru i prowadzą nudne oczepiny. Biorą 3,5 tysiąca za nic, więc wychodzi na to, ze lepiej jest zacisnąć pasa i zapłacić te 2 tysiaki więcej i być zadowolonym ...
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 13:22

Kto co lubi...
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 13:50

to za zespol mam dac ponad 5 tys heheh chyba cie poper-dolilo hehehe
Nigdy w zyciu nie dam na swoje wesele ponad 5 tys za dwa dni, chcoiaz jak bym mial w ch-uj kasy to nie zaplace mowy nie ma :)
Kase mam ale nie bede placil zlodziejom ponad 5 tys jak wiekszosc nie maja umowy z zaiksem to raz druka sprwa to puszczaja z playbacku MEFFIS czy jak im tam sie pisze takze puszczaja z plabacku bylem ostatnio jakies dwa tyg temu na weselu i widac bylo po ich ustach jak wymawiaja, zero synchronow
TO JA MAM KUR-WA PLACIC ZA to ze ktos pusci mi z plytki ponad 5 tys hehehe NOO WAYY
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 13:59

Są lepsi za dwa tysiące
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 14:04

Zgadza sie :)
Mozna nawet i za 2 tys :)
A nie jak sobie robi Meffis autoreklame hehe 5 tys oo jejqu ku--rwa jak byscie byli muzykami po studiach :D slawni i wogle hehehe zal zal zal zal
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 14:08

Witamy!!! (CENNIK NA ROK 2010)

zA USŁUGĘ (OPRAWA MUZYCZNA PRZYJĘCIA WESELNEGO):
-----------------------------------
1 DZIEŃ (TOMASZÓW lubelski) 1900zł
2 DNI (TOMASZOW LUBELSKI) 2500ZŁ.
-----------------------------------
1 DZIEŃ (OKOLICE) 2000ZL. (obejmuje powiat Tomaszowski oraz Zamojski)
2 DNI 2600ZL.
-----------------------------------
1 DZIEN (WOJ.LUBELSKIE) 2200 ZL
2 DNI 3000 ZL.(+nocleg)
-----------------------------------
1 DZIEN (PODKARPACKIE,MAZOWIECKIE) 2500 ZL.
2 DNI 3500 ZL.(+nocleg)
-----------------------------------
Wszelkie inne wojewodztwa do negocjacji
-----------------------------------
Kontakt w celu rezerwacji:

506-379-620
-----------------------------------
Przy spisywaniu umowy:
-uzgadniamy rezerwację terminu
-uzgadniamy miejsce...
-czas rozpoczęcia (gramy do oporu :)
-szczegóły dot. repertuaru
-szczegóły dot. oczepin
-pobieramy zaliczke w wysokości 200zł.
-----------------------------------
*cennik uslug obejmuje rok 2010
-----------------------------------
wiecej utworkow do posluchania na:
http://czarny-basta.mp3.wp.pl
-----------------------------------
Wcene wliczony jest
-transport (czas,koszty,etc.)
-Oprawa muzyczna
-Poprowadzenie oczepin i zabaw
-----------------------------------
Sylwester 2500zł. (Lubelskie)
Studniówka 2500zł. (Lubelskie) (1dzień)
Dancing 1500zl. (Lubelskie)














heheheheh
To ja mam im jeszcze nocleg funcowac hehe takie ch--uja niech na dworze spia hehe moze jeszcze frytki do tego.
Gramy do oporu hehehe no ja to widze :)
To czemu na slubie mojej siostry robiliscie przerwy co 15 min ktore trwaja 10 min hehe zal mi was
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 14:09

Jak ktoś jest frajer to niech płaci za Meffis 5 tys.
Na górę

Postautor: Rocky113 » 21 lip 2009, o 14:47

Gość pisze:Zgadza sie :)
Mozna nawet i za 2 tys :)
A nie jak sobie robi Meffis autoreklame hehe 5 tys oo jejqu ku--rwa jak byscie byli muzykami po studiach :D slawni i wogle hehehe zal zal zal zal



Może i nie wszyscy po studiach muz, ale jednak wszyscy potrafią grać....Dla niektórych to się liczy, dla innych nie... Każdy ma wolny wybór 5tys bąź 2tys za to lub owo....
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 15:50

"heheheheh
To ja mam im jeszcze nocleg funcowac hehe takie ch--uja niech na dworze spia hehe moze jeszcze frytki do tego.
Gramy do oporu hehehe no ja to widze :)
To czemu na slubie mojej siostry robiliscie przerwy co 15 min ktore trwaja 10 min hehe zal mi was"

...15 minut to sa trzy utworki/ to jest na rozgrzewke...
Co do Twojej kultury osobistej...to miałabym duuuze zastrzeżenia!!!
Nie sadzisz chyba, ze ktos bedzie kimał w busie..., bo jaśnie panienka to żydek i szczyt hamstwa...
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 16:02

skapiec skapcem :)
Ale nie bede kasyl wydawal za GOWNO
Wy tak sie kur-w-a nauczyliscie ze jak ktos nie chce dac wiecej kasy to ZYD
Smiac mi sie chce z was, jesli odpier--dalacie fuszerke to czemu ja mam wasm placic tyle ile chcecie
Takiego wala :)
Moja kultura jest rozna :) zalezy od nastroju i tematu :)
}
JEsli chodzi o ten temat to nie moge sie powstrzymac i mowie to co mi lezy na sercu.
Jesli na slubie mojej siostry odpierd--doliliscie fuszerke i pozniej jak sie z wami chciala targowac ze spier--doliliscie jej stroche wesele to mowiliscie ze JEST ZYDEM ze sie targuje
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 16:23

wychodzi na to, ze zagrali 50 kawalków przez wieczór... Z matematycznego punku widzenia niemozliwe..., wiec cos pleciesz...Czasem przerwy wychodza same z siebie, gdy kuchnia coś podaje
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 16:48

Polecam zespół weekend - wielkie gwiazdy :) Avanti sie chowa, biora dużo ,bo 20.000
http://www.youtube.com/watch?v=q4REmEXQgGE&feature=PlayList&p=A1D491BDE5FF2D6C&index=18

i jeszcze to jest dobre polecam: http://www.maxior.pl/film/57085/Disco_Polo_powraca
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2009, o 17:11

...Tera mje to wali, bo jestem na fali... hehehe - dobre :) //Wiejskie buraczki na fali to jest to ...
Na górę

Postautor: Blondi » 27 lip 2009, o 12:39

"Gościu" przesadziłeś troszkę z tymi wulgaryzmami użytymi w odpowiedzi na to co napisałam, ale luz ... Ja się zgadzam z tym, że ogólnie leci z playbacku ale tak było, jest i będzie. Sama zauważyłam w niektórych momentach jak wokalista udaje, a nie śpiewa, perkusista coś gra ale nie koniecznie to co słyszymy itp. ... Jednak ogólnie to grają i śpiewają. Z doświadczenia wiem, że klawiszowiec z zespołu gra prawidłowo i nie puszcza gotowca. Ma podkład przygotowany ale główny motyw gra, a nie przebiera bez sensu palcami. W większości weselnych kapel muzycy hmm chociaż jacy to muzycy ... są to raczej operatorzy urządzeń tj, sprzętu muzycznego - nawet nie potrafią umiejętnie udawać, że grają. Meffis utrzymuje się przez wiele lat na rynku. Cieszy się też powodzeniem więc coś o tym świadczy. Zgadzam się z tym, że cena jest przesadzona ale oni chociaż mają repertuar dobry, a nie tak jak inne zespoły co kilka piosenek powtórka z rozrywki.
Z drugiej strony to jest jeszcze jedna sprawa. Większość zespołów ogłasza się, że są tani i takie tam, ale jak przychodzi co do czego to jest inaczej. Zespół i tak bierze minimum 2,5 , 3 tys za dzień + oczepiny średnio 500 zł ... i z łaską grają do godz. 20. Po 20-stej już chcą by im płacono ... Dochodzi jeszcze żarci dla kapeli, wódka ...
W sumie to wychodzi na to, że Meffis jest drogi ale już lepiej dodać im tych parę groszy i być zadowolonym. Tysiąc w tą czy w tamtą to i tak niewiele w porównaniu z kosztami poniesionymi na przygotowanie dobrego wesela. Nie zamierzam prowadzić tu jakiejś dyskusji, po prostu piszę to co myślę. Przez długi czas śledziłam na bieżąco jak grają zespoły i uwierzcie, że ten to w porównaniu do całej reszty jest dobry ... i nie jest ważne czy czasami "wspomagają się", że tak to określę. Ważne jest to, że potrafią zrobić dobrą robotę dzięki której miło można wspominać takie wesele. Dobry zespół to podstawa.

Pozzzdro
Na górę

Postautor: capoeira » 27 mar 2017, o 09:55

meffis jest super a z resztą graja w moim miescie co miesiąc w restauracji tequila super atmosfera polecam
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”