KONCERT-g.host-project

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: kOvAl » 24 wrz 2003, o 22:53

Koncert zespolu g.host-project-28 wrzesien Biala Podlaska Amfiteatr w parku.Zapraszam wszystkich bedacych w poblizu i nie tylko...
Na górę

Postautor: kOvAl » 1 paź 2003, o 01:03

Zapraszam na koncert g.host-project w Tomaszowie Lubelskim w klubie MANHATTAN-4 pazdziernik(sobota)ok. godziny 20.00.

Zagraja:g.host-project (Tomaszow)
Interior Rage(Zamosc)
DPD(Zamosc)

A po koncercie jam session...
Na górę

Postautor: email » 1 paź 2003, o 23:42

Jaki to rodzaj muzyki? masz moze jakies mp3 albo gdzie mozna to odsluchac,
Na górę

Postautor: kOvAl » 2 paź 2003, o 15:16

Mozna posluchac w sobote na koncercie :D .Tworzymy caly czas strone,ale ciezko-studia,praca...Powoli zbieramy nagrania z koncertow,nagrywamy.Juz niedlugo...
Na górę

Postautor: email » 2 paź 2003, o 23:49

NO z mila checia przyszedl bym ale jestem za daleko poczekam na strone chyba ze wczesniej wroce do TL :lol:
P.S
Milej zabawy zycze, a i zaraz Manhatan to klub Zetora?
Na górę

Postautor: kOvAl » 2 paź 2003, o 23:55

No,podobno tak,ja sie tam nie znam,ale cos slyszalzem,ze totamto... :lol:
Na górę

Postautor: email » 29 paź 2003, o 05:36

Nastepny koncert? o chyba sie podobacie publicznosci mozecie jakies fotki zrobic i wrzucic na stronke?mam nadzieje juz niedlugo posuchac waszego koncertu jesze pare miesiecy i jeden egzamin i aloooha TL :P
Na górę

Postautor: kOvAl » 29 paź 2003, o 23:20

No,tak,koncert i to jaki!!!Piec zespolo,Hard Core crew from Zamosc i Szczebrzeszyn.Imejl,na wiosne szykujemy zmasowany hard-corowy atak,mam nadzieje,ze zdazysz...
Na górę

Postautor: email » 31 paź 2003, o 04:59

Na pewno zdaze bo inaczej zona mnie zmasakruje :D :D :D wiesz co by mialo nie byc, "nigdy nie wkur*iac zony" bo to gorzej jak bawic sie z tygrysem hehe
Na górę

Postautor: kOvAl » 1 lis 2003, o 00:12

email pisze: "nigdy nie wkur*iac zony" bo to gorzej jak bawic sie z tygrysem hehe

Jestes pewien,ze ona ty nie zaglada?No wiesz,nigdy nic nie wiadomo...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”