szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: bob54 » 4 sie 2010, o 20:14

Gość pisze:ten impuls to jakies dzieciaki, nie ma sie ani czym ani kim zachwycac... Ktos zrobil dobry interes inwestując w sprzet i nabrał statystów od włączania play


Ośmieszasz się. Byłeś? Widziałeś? Chłopaki (i dziewczyna) są w średnim wieku, fakt. Ale grają bez żadnych gotowców. Z jakim skutkiem – kwestia gustu. Ich repertuar, to mieszanka retro i współczesności. Można dyskutować na temat samego wykonania, ale biorąc pod uwagę, że dopiero przebijają się przez tutejszą ach-jak-wspaniałą-sławną-i-uznaną konkurencję przewiduję, że niedługo wykoszą te tutejsze „dyskietkowe” pseudozespoły. Tam jest samo życie. Niezdecydowanym polecam cosobotni dancing w tomaszowskim „Bachusie”. Chociaż wiadomo – wszystkim nie dogodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2010, o 11:13

zespół KTÓRY ŚPIEWA NA ŻYWO JEST ZESPÓŁ AXELL Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO. ZAMÓWIŁEM GO NA MOJE WESELE I NAPRAWDE SUPER JEST ICH TYLKO TROJE ALE DAJĄCZADU.. POLECAMY RAZEM Z ŻONECZKĄ;)
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2010, o 11:21

VEEGAS to jedynie ponagrywane kawałki i wielce rewelacja a na żywca polecieli by jak mandaryna na koncercie:))) dajcie spokoj...!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2010, o 11:26

polecam zespół axell z Tomaszowa :)
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2010, o 12:25

Gość pisze:
Gość pisze:
NIKKA888 pisze:Chce podzielić się z wami negatywnymi wrażeniami z występu na moim weselu zespołu Avanti z Tomaszowa Lubelskiego. Do oczepin było ok, ale potem tragedia. Wokalista był tak pijany, że nie mógł logicznie wysławiać się...Zepsuli całą imprezę! przynieśli mi ogromny wstyd... goście byli zniesmaczeni, no cóż...jak się pije wódkę "z gwinta" na scenie i jest się aroganckim , trudno zdobyć czyjąkolwiek aprobatę. Wykazali się brakiem szacunku dla pary młodej, naszych rodziców i gości... zupełna porażka.. wszystko miało być idealnie i pięknie... Skrzypce w kościele, dekoracja, klimat... a tu tacy nieodpowiedzialni 'muzycy" wszystko zepsuli...



dalej Avanti zaliczył wpadkę ? ;||


Przecież to było do przewidzenia
czarny może i potrafi śpiewać ale głupiii jak but, nigdy sie szacunku do muzyki i ludzi nie nauczy.


no szkoda, że tak się stało [o ile to prawda] bo już zaczynali 'wychodzić na prostą' po nieudanym incydencie przeszło 2 lata wstecz.. no ale widać, że przedmówca ma chyba rację. A fakt fajnie "śpiewają"
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2010, o 20:43

Gość pisze:zespół KTÓRY ŚPIEWA NA ŻYWO JEST ZESPÓŁ AXELL Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO. ZAMÓWIŁEM GO NA MOJE WESELE I NAPRAWDE SUPER JEST ICH TYLKO TROJE ALE DAJĄCZADU.. POLECAMY RAZEM Z ŻONECZKĄ;)



na bank
Na górę

Postautor: g » 12 sie 2010, o 10:59

Polecam z całą stanowczością AXELL




Gość pisze:
gosc234 pisze:Szukam zespołu na wesele w Tomaszowie,bo tu są bardziej rozsądniejsze ceny niz w Biłgoraju! za zespół trzeba dać ok 3000tys za jeden dzień!
Rozważam zespół AXEL I REKORD i czytam tu dużo pozytywnych opinii o Ex Azji.
Czy ktoś był na wesele,gdzie grał któryś z tych zespołów,lub słyszał o nich jakąś opinie????




zespol HIT!!! polecam! dobry za przestepna cene!
Na górę

Postautor: Justyna » 12 sie 2010, o 11:02

Miałam okazję słyszeć ostatnio jeden i drugi

grali w jednym lokalu
jak dla mnie AXELL na 1 miejscu
grają we trójke dwóch facetów i dziewczyna
ale jaki vokal
rewelacja
POLECAM POLECAM5ES6P

gosc234 pisze:Szukam zespołu na wesele w Tomaszowie,bo tu są bardziej rozsądniejsze ceny niz w Biłgoraju! za zespół trzeba dać ok 3000tys za jeden dzień!
Rozważam zespół AXEL I REKORD i czytam tu dużo pozytywnych opinii o Ex Azji.
Czy ktoś był na wesele,gdzie grał któryś z tych zespołów,lub słyszał o nich jakąś opinie????
Na górę

Postautor: Daniel2 » 12 sie 2010, o 11:09

AXELL jedzie na żywaca z vokalem i wieloma kawałkami
to widać i słychać i jest zabisty w tym co robi
wychodzą też do gości i grają wszystko nie ma tego że czegoś nie znają koleś chwilkę coś tam pomyśli i zaczyna grać to co śpiewają ludziska za stołami, wymiata super
POLECAM AXELL

REKORD ..............................................
Laptop wszystko nagrane zresztą nie najlepiej
a głosy robi urządzenie które zwie się harmonizer lub vokalizer
Mandarynę tak podkręcali żeby coś z tego było
przeciętnie chociaż vokalistka ma potęcjał

gosc234 pisze:Szukam zespołu na wesele w Tomaszowie,bo tu są bardziej rozsądniejsze ceny niz w Biłgoraju! za zespół trzeba dać ok 3000tys za jeden dzień!
Rozważam zespół AXEL I REKORD i czytam tu dużo pozytywnych opinii o Ex Azji.
Czy ktoś był na wesele,gdzie grał któryś z tych zespołów,lub słyszał o nich jakąś opinie????
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2010, o 14:02

co ten axell nie na grania ze tak strasznie zaśmieca tymi reklamami to forum,przeciez nikt normalny z takich ogłoszen zespołu nie zarezerwuje,a jak są tak dobrzy to beda mieli impezy u tych co sie z nimi bawili,ja osobiscie miałam okazje być z tym zespołem na weselu i nic ciekawego nie widziałam bardzo daleko nawet do srednich zespołów z naszego regionu,które wcale sie nie reklamuja a na przyszły rok już są zajete
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2010, o 09:50

a ile kosztuje zespół VEEGAS na wesele, bo słyszałam że dużo biorą?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2010, o 20:28

czy to duzo 3 tys za tak dobrą muzyke,jestem zadowolona pod kazdym wzgledem
Na górę

Postautor: ona25 » 14 sie 2010, o 12:57

a co myślicie o zespole " FOREVER" ???
http://zespolforever.pl.tl/Demo.htm

mi się podoba, ale oczekuję opinii ludzi którzy bawili się na weselu z ich udziałem albo coś o nich słyszeli ..
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2010, o 13:15

Gość pisze:a ile kosztuje zespół VEEGAS na wesele, bo słyszałam że dużo biorą?



normalnie biorą - tak jakie są stawki w danej okolicy.
zadzwonic zapytac sie . termin itp wszystko ma znaczenie
Na górę

Postautor: krzysiek1986111 » 22 sie 2010, o 00:16

mlody zespol fajnie bawi i wszedzie dojedzie, moze cena nie najnizsza ale za to wszystko w cenie i do uzgodnienia to link do ich filmikow http://www.youtube.com/user/krzysiek123122 i nr tel 782-159-323
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”