zespol czy dj? kogo polecacie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 23 maja 2016, o 19:09

A dlaczego zespół dla starszych? Co to DJ nie włączy poleczki, walczyła, czy biesiady? Byłem na kilku weselach i impreazach gdzie grali DJ i dziadki super się bawli.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2016, o 11:42

Deref pisze:Jeśli na Twoim weselu będzie więcej osób starszych to polecam zespół. Niestety musisz liczyć się z tym, że zespół jest dużo droższy.

I już nie masz racji Dj ma wszystkie utwory jakie chcesz a zespół nie, sugerujesz ze wesele robi się tylko dla starszych i dla nich tylko ma być muzyka to niestety takie wesele nie wypali. I jak mówisz zespół droższy.
Na górę

Postautor: jasio » 27 maja 2016, o 11:23

Zespół zespół i jeszcze raz zespół. Po primo- zespół to klimat na weselu. Po drugie w przerwach każdy dobry zespół zapuszcza muzykę a la dj dzięki temu jest urozmaicenie, jest ciekawiej. Po trzecie w sytuacjach losowych jak dj zemdleje albo upije się albo zawału dostanie to para młoda zostaje w czarnej dupie a zespół bez jednego muzyka da sobie radę. Po czwarte pokłon biesiada i oczepiny tego jeden dj tak nie zrobi jak kilka osób. To tak jak z wyjazdem do Hiszpanii Fiatem 126p bez klimatyzacji- można? można tylko co to za frajda i jaka to męka. Ale da się. Co kto lubi. Jak robisz wesele na "odpierdol" to bierz dja a ja chcesz mieć super weselich to tylko zespół. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2016, o 13:19

jasio pisze:Zespół zespół i jeszcze raz zespół. Po primo- zespół to klimat na weselu. Po drugie w przerwach każdy dobry zespół zapuszcza muzykę a la dj dzięki temu jest urozmaicenie, jest ciekawiej. Po trzecie w sytuacjach losowych jak dj zemdleje albo upije się albo zawału dostanie to para młoda zostaje w czarnej dupie a zespół bez jednego muzyka da sobie radę. Po czwarte pokłon biesiada i oczepiny tego jeden dj tak nie zrobi jak kilka osób. To tak jak z wyjazdem do Hiszpanii Fiatem 126p bez klimatyzacji- można? można tylko co to za frajda i jaka to męka. Ale da się. Co kto lubi. Jak robisz wesele na "odpierdol" to bierz dja a ja chcesz mieć super weselich to tylko zespół. 8)

A z jakiego zespołu jesteś :?: co za bzdety śmieszniejszej wypowiedzi nie czytałam :lol: tak urozmaicenie napita orkiestra :lol: jak to bywa na weselach. Nie myl dj z dj wodzirejem bo to co innego. Widać że chcesz odstraszyć ludzi od Dj-ów i dlatego negatywnie piszesz, co za cynizm :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2016, o 22:11

A kto powiedział, że do musi być sam na weselu? A nawet Jak jest sam to raczej nie pije i nie zemdleje :-)
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2016, o 23:28

Gość pisze:A z jakiego zespołu jesteś :?: co za bzdety śmieszniejszej wypowiedzi nie czytałam :lol: tak urozmaicenie napita orkiestra :lol: jak to bywa na weselach. Nie myl dj z dj wodzirejem bo to co innego. Widać że chcesz odstraszyć ludzi od Dj-ów i dlatego negatywnie piszesz, co za cynizm :lol:


Lepsza napita orkiestra niż napity dj ---- śmiać się bedziesz jak djowi padnie laptop albo wirus go zje z piractwa i bedziesz se puszczać muzykę weselną Z TELEFONAAAAAAAAAAA :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2016, o 23:51

Gość pisze:
Gość pisze:A z jakiego zespołu jesteś :?: co za bzdety śmieszniejszej wypowiedzi nie czytałam :lol: tak urozmaicenie napita orkiestra :lol: jak to bywa na weselach. Nie myl dj z dj wodzirejem bo to co innego. Widać że chcesz odstraszyć ludzi od Dj-ów i dlatego negatywnie piszesz, co za cynizm :lol:


Lepsza napita orkiestra niż napity dj ---- śmiać się bedziesz jak djowi padnie laptop albo wirus go zje z piractwa i bedziesz se puszczać muzykę weselną Z TELEFONAAAAAAAAAAA :lol:

Jak byś miał trochę pojęcie to byś wiedział , że konsole dj grają również bez komputera
Na górę

Postautor: koszyk11 » 6 cze 2016, o 11:30

najlepiej zamówić orkiestrę z dj-em. bardzo wiele orkiestr na takiej zasadzie właśnie działa. I jest cos dla starszych jak i młodszych uczetników
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 10:25

Gość pisze:
Gość pisze:A z jakiego zespołu jesteś :?: co za bzdety śmieszniejszej wypowiedzi nie czytałam tak urozmaicenie napita orkiestra jak to bywa na weselach. Nie myl dj z dj wodzirejem bo to co innego. Widać że chcesz odstraszyć ludzi od Dj-ów i dlatego negatywnie piszesz, co za cynizm


Lepsza napita orkiestra niż napity dj ---- śmiać się bedziesz jak djowi padnie laptop albo wirus go zje z piractwa i bedziesz se puszczać muzykę weselną Z TELEFONAAAAAAAAAAA

A ty uważasz że zespół gra na żywo i nic mu nie może paść to jesteś w dużym błedzie, bo dj zagra z konsoli jak mu padnie laptop a zespół co wtedy zrobi zapewne wyciągnie tego laptopa z pod tkz. lady, jak to było u mojej siostry zespół 3-osobowy dwóch panów z gitarami jedna pani i laptop przed nimi z przodu. Pierwszy taniec z laptopa co sami byliśmy zaskoczeni tyle ze dziewczyna zaspiewała i ty uważasz że zespół lepszy w czym, bo co wiecej osob w nim jest do zapłacenia za dania i masz wiekszy wydatek, bo wygląda to inaczej niestety. Przestań biadolić bo mądry się nie zdziwi z twoich wypowiedzi i nie uwierzy w bzdury, nagonka na dj jak Ci szkoda sam bądz dj-em i nie biadol :)
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 13:16

Czyli SIOSTRA wolała zespół niż "ciebie DJ-a?" dobra siostra. wie co dobre i pewnie wie co potrafisz dlatego ciebie nie wzięła :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 16:17

Pierwszy taniec z orginału to teraz standard.
Co w tym złego że młodzi wolą tańczyć do utworu przy którym ćwiczą przed ślubem?
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 22:25

Młodzi mają teraz możliwość ustalenia całego repertuaru na wesele z DJ i często wybierają utwory zagraniczne, których zespół nie zagra, a napewno nie zaśpiewa :lol:
Na górę

Postautor: koszyk11 » 9 cze 2016, o 09:00

Plusem jest własnie to że z Dj-em można ustalić wszystkie utwory i zagra wszystko a orkiestra niestety nie. A czasem jak się słucha tych "wokalistek'" to aż chce się wyjść z wesela. Dj- też na pewno jest tańszy i niekiedy lepiej potrafi zabawić gości weselnych niż pijana orkiestra, której w połowie wesela nie chce się już grać.
----------------------------------

Człowiek widzi miasto dopiero gdy wyjedzie na wieś. Człowiek pokocha księgowość gdy odwiedzi Księgowa Tarnów
Na górę

Postautor: clavi » 14 cze 2016, o 10:06

Gość pisze:Młodzi mają teraz możliwość ustalenia całego repertuaru na wesele z DJ i często wybierają utwory zagraniczne, których zespół nie zagra, a napewno nie zaśpiewa :lol:


Gram na tego i innego typu imprezach od 35 lat i mam pytanie. Czy Młodzi są w stanie przewidzieć gusta wszystkich gości ? Trafiło mi się wiele imprez z ustalonym repertuarem i jak myślicie ????? Żadna nie wypaliła. Grając na imprezie trzeba wczuć się w gusta gości i grać to co "idzie". Druga sprawa to doświadczenie którego nie ma się od razu. I nie wrzucał bym wszystkich do jednego wora. Nie wszystkie zespoły się upijają. Przede wszystkim należy uszanować Państwa Młodych i Gości , ale nie każdy o tym pamięta. Powodzenia w komentarzach. "Stary chałturnik"
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2016, o 16:23

clavi pisze:
Gość pisze:Młodzi mają teraz możliwość ustalenia całego repertuaru na wesele z DJ i często wybierają utwory zagraniczne, których zespół nie zagra, a napewno nie zaśpiewa :lol:


Gram na tego i innego typu imprezach od 35 lat i mam pytanie. Czy Młodzi są w stanie przewidzieć gusta wszystkich gości ? Trafiło mi się wiele imprez z ustalonym repertuarem i jak myślicie ????? Żadna nie wypaliła. Grając na imprezie trzeba wczuć się w gusta gości i grać to co "idzie". Druga sprawa to doświadczenie którego nie ma się od razu. I nie wrzucał bym wszystkich do jednego wora. Nie wszystkie zespoły się upijają. Przede wszystkim należy uszanować Państwa Młodych i Gości , ale nie każdy o tym pamięta. Powodzenia w komentarzach. "Stary chałturnik"

Słuszna uwaga na temat gustów młodych i gości, dlatego łatwiej jest DJ zapanować nad tymi gustami, ponieważ ma praktycznie nieograniczony repertuar, a np. na weselach są bardzo różni goście, koledzy młodych ze studiów z rożnych miast, rodzina z daleka i z zagranicy i nie wszyscy chcą się bawić przy chałturniczych discipolowych kawałkach tylko wymagają często czegoś ambitniejszego tj: utworów zagranicznych, światowych hitów lub dedykują swoim partnerom ich ulubione utwory przy których świetni się bawią i są wdzieczni DJ że moze spełnić ich życzenia. Natomiast zespoły często nawet nie dopuszczają gości do siebie z wiadomych względów.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”