zespół na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: pituniu » 29 kwie 2011, o 10:00

Mam pytanko? Co sądzicie o zespołach FOCUS i TRANS 8)
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 10:24

jeden poziom z bravo
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 10:28

możesz rozwinąć - nie jestem w temacie a słyszałam o tych zespołach fajne rzeczy. Szukam zespołu i te mi polecono
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2011, o 21:45

masz temat niżej "zespól bravo" to sobie zobacz co tam piszą zespół bravo reprezentuje bardzo niski poziom i tamte zespoły tez, poszukaj sobie zespołu z Tomaszowa a nie z okolic
Na górę

Postautor: co » 18 maja 2011, o 19:37

Jaki zespół polecacie na wesele ?????
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2011, o 11:57

Awanti z Tomaszowa
Na górę

Postautor: ona1 » 19 maja 2011, o 21:13

zespól WAJAR z Tomaszowa Lub.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2011, o 22:50

dajcie spokój z wynalazkami weź sobie coś sprawdzonego w cenie będziesz miał różnicę od 200 do 500zl ale naprawdę fajnie ci te zespoły zagrają np: Rytm są 2 w Tomaszowie ale polecę ten od Jurka, Kombinacja z Tomaszowa lub z Jarczowa ale to podróbka, Quantes, Malibu, Relax, Andromeda i Divers. Oni fajnie fajnie grają, a inni "grają" :) nie masz co liczyć na nowe twory z Tomaszowa nie są ograni dopiero się poznają i dobrej muzyki na pewno nie usłyszysz od nich. No oczywiście cena nowe twory biorą mniej, i maja dużo wolnych terminów a do innych trzeba się spieszyć, Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2011, o 23:11

A jeszcze zapomniałem dopisać do dobrych zespołów Akord i do złych Bastę lubią sobie czasami dać w dziurkę jedną lub drugą
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2011, o 15:45

nie prawde piszesz w poście powyzej,widocznie jesteś z tej samej nizszej kategorii,ja pracuje w kazdą sobote z którymś z tych zespołów, Quantes i Relax napewno są godni polecenia natomiast z temi kombinacjąmi i rytmami jest tak ze te zespoły mają jedną nazwe ale są całkiem inne i wole tą prawdziwa podróbke z Jarczowa i zobacz - posłuchaj te rytmy , porównaj a napewno zmienisz zdanie,lepiej posiedzieć przy dj,
jest jeszcze pare fajnych zespołów w naszej okolicy,
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2011, o 18:41

Co tak chwalicie ten Quantes i Relax? tacy dobrzy? czy kolega jakis hmm?
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2011, o 21:54

przy dj? są jacyś w Tomaszowie? może u Antka? gdzie kelner gra z wierzy?
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2011, o 23:41

straszna cisza dzisiaj w sobotę zespoły grają, dj u Antka tez pewnie gra nie wiem na czym. Sami widzicie kto pisze na tym forum
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2011, o 17:52

co ty piszes gabi ten rytm to nic lepszego od recordu byłem na imprezi z nimi iwidziałem na własne oczy wokalistka trzyma mikrofon niepotrzebnie bo głos i tak leci a jak coś dospiewała lub powiedziała to widac roznice(statystka)nie tak jak w recordzie,gitarzysta nie zna podstawowych akordów na gitarze(statysta),trzeci gosciu obsługuje swiatła ,odtwarzacze pod klawiszem zagrał by tak sam i chcesz równać do Quantesu czy Kombinacji.
Na górę

Postautor: zespolzLublina » 24 maja 2011, o 23:10

bez obrazy wszystkie zespoły to statyści tylko jest 1 różnica jedni potrafią coś dograć inni nie, lub dośpiewać. Wyobraźcie sobie że zespól z Tomaszowa 3 os gra kawałek Enej - radio hello grają tak samo jest ich trzech, i mówią ze grają wszystko na żywo, a zespół Enej liczy 7os. oni grają na żywo bo jest 7 instrumentów. Więc jakim cudem zespół 3 os ma cała sekcję instrumentów? bo grają z podkładu. Nie dajcie się zwieść bierzcie zespoły o większym składzie i z perkusistą. pomijając granie na żywo czy nie, polecam zespoły w składzie (nie piszę nazwami bo nie chce nikogo obrazić): gitarzysta, perkusista, wokalistka, wokalista, i klawisz. to taka minimalna opcja bo sam wokalista nie zaśpiewa damskich kawałków np: Pauli, chyba ze się helu na wdycha lub dostanie po klejnotach heheh Pozdrawiam
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”