Punx not dead!!!

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 19 lut 2004, o 14:29

czołem
mam 21 lat, masę pomysłów, i sporo energii, tak się fajnie złożyło, że znalazłem jeszcze kilku mnie podobnych, których męczy inercja młodzieży i zamulanie telewizją. wyrośliśmy na ksu, ramonesach i the clash, jeżeli jeszcze komukolwiek te nazwy z czymś się kojarzą, a chcę wierzyć że tak, niechaj przygotują się na oldfashionowy, punkowy come back w tomashowie. Powołuję niniejszym do życia kolejny artystyczno-nijki podmiot, który wznieci w mieście falę oburzenia i zgorszenia! ni cholery nie umiem śpiewać, ale cóż z tego, rotten czasami nie umiał prosto stac na scenie!
Matki trzyumajcie w domach swoje córki, jesteśmy młodzi, mamy pasję i chcemy grać punk rock- duchy dzieci z mąki czy masturbacji powstaną pod naszym sztandarem- pokażemy że..punx not dead.
Zaczynamy, na osrtro, bez znieczulenia, niczym nie rozcieńczona żywa energia spod znaku 77- jeszcze o nas usłyszycie,
do zobaczenia na koncertach- Free+On
Na górę

Postautor: Atest » 19 lut 2004, o 14:42

:lol: Będzie się działo coś nowego? :) Czekamy!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2004, o 15:29

Dołączam się do oczekiwania :)
Na górę

Postautor: email » 20 lut 2004, o 15:18

Wow slicznie, hehe niezle no czekamy czekamy na inicjatywe (swoja droga ciesze sie ze mam syna a nie corke), podoba mi sie ten kto napisal ten post :D :D :D
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2004, o 20:48

no to czekamy z niecierpliowścią. a swoją drogą, kto ci powiedział, ze punk is dead w topmaszowie !!?? być moze nie wyglądam jak dziecko z mastrubacji (tylko normalne), ale razem z moimi znajomymi (oni też nie wylądają... no, może niektórzy ;)) słuchamy punka i nie chodzimy kanałami !!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2004, o 02:53

Twarzak robi buty za Krakowem wiec dzieci z maki juz nie ma.Chlopaki nie chcialbym miec corki ktora poleci na anarchiste.Punki to dna.Wiem bo kiedys sie obracalem w tym towarzychu.Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: kOvAl » 1 kwie 2004, o 19:02

...no ja też czekam,ale chyba się nie doczekam...a może jestem zbyt niecierpliwy...?
Na górę

Postautor: vasyl » 1 kwie 2004, o 23:39

i ja czekam z zaciekawieniem... :D
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2004, o 15:58

Znowu sie czepiam, ale...Kolega napisal, ze ze spiewaniem to u niego... niezbyt dobrze ( delikatnie rzecz ujmujac ). Moze wiec czekanie moze okazac sie lepsze od...sluchania. Pikus
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2004, o 23:32

Moze cos z tego bedzie. Wiem bo slyszalem.
Na górę

Postautor: vasyl » 13 kwie 2004, o 23:45

....tez slyszalem, ze byla juz (chyba) pierwsza proba hehe....
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2004, o 13:26

Oi !, ano dwóch ostatnich się nie myli-oficjalnie w ubiegły wtorek zespół FREEON odbył pierwszą, ze wszech miar pozytywną w skutkach próbę. Wokalista był na lekkim kacu, ale "Havana Afair" z repertuaru grupy RAMONES jeszcze nigdy nie wyszła mu tak dobrze.Próba która miała na celu zintegrowanuie kapeli i wypracowanie optymistycznego podglebia pod dalszą wsapółpracę w pełni osiągnęła zamierzony cel.
Niestety z racji faktu, iż wokalista na codzień przebywa w Warszawie a perkusista pobiera nauki W mieście Krakoff, termin kolejnego spotkania zespołu w pełnym składzie odwlecze się w czasie co najmniej do końca miesiąca.
Niemniej, wszystkim nikedowiarkom i sceptykom, wszem i wobec pragnę zakomunikować iż projekyt który zrodził się badz co badz w mojej pokrętnej jazni nie jest tylko dziwaczną wirtualną efemerydą, lecz prawdziwym mocnym uderzeniem które obiecuję, już niebawem usłyszycie gdzieś na równinach zamojszczyzny.
Pamiętajcie FREEON-oni o was nigdy nie zapomną!
Przedewszystkim gramy dla was-szczzypta patosu do anarcicznego tygla!!!
Czekajcie cierpliwie, a będzie wam dane...
Z Bogiem i z prawnikami!!!
JW-piosenkarz
Na górę

Postautor: kOvAl » 16 kwie 2004, o 16:08

...oj,śpiewak,śpiewak...od pierwszej próby,do pierwszego koncertu to kawałek...chyba,że chcecie wypaść jak 'Pacyfik,Ocean Błękitny' ubiegłego czerwca...i tak życzę powodzenia... :twisted:
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”