Alternatywne Spotkania z Kulturą

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Mateusz » 15 kwie 2004, o 13:14

Alternatywa dla młodzieży
W dniach 23-26 kwietnia odbędą się w Tomaszowie Alternatywne Spotkania z Kulturą. Przygotowany projekt skierowany jest do tomaszowskiej młodzieży i ma na celu pobudzenie aktywności młodych ludzi. Spotkania z kulturą przebiegać będą dwupłaszczyznowo. Pierwszą będą warsztaty m.in. bębniarskie, dziennikarstwa radiowego, fotograficzne, warsztaty młodego lidera. Druga płaszczyzną będzie koncert zespołów: Triquetra, Dzikie Mróffki, Budzik oraz maraton filmów komediowych (Rejs, Hydrozagadka, Motodrama).
Organizatorem Alternatywnych Spotkań jest Stowarzyszenie "Czajnia".

Sponsorzy:
TOP SECRET
SVZ Poland

Patronat medialny:
Katolickie Radio Zamość
ReWizje Tomaszowskie
Portal www.tomaszow.lub.pl

Więcej informacji można uzyskać tutaj>>
Na górę

Postautor: Czajnia » 15 kwie 2004, o 14:17

Tutaj możecie zamieszczać swoje opinie na temat imprezy, zadawać pytania organizatorom i dowiedzieć się o bieżących sprawach.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2004, o 20:18

Czy ten koncert odbedzie sie w parku w muszli czy tez w budynku TDK ? (a moze gdzies indziej ? )
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2004, o 21:57

koncert odbedzie sie w Manhattanie. Zagraj napewno OX i Triquetr. Oba te zespoly goscily juz w Tomaszowie w 2001 r. i spodobaly sie naszej publicznosci. Wkrotce pojawi sie opis koncertu. Juz teraz serdecznie zapraszam. Pracujemy jeszcze nad jedna kapela ale o szczegolach dowiecie sie wkrotce na stronie.
Pozdrawiamy
Czajnia
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2004, o 11:53

Jaka muzyke graja te zespoly na koncercie?
Skad oni sa?

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2004, o 21:34

jezeli chcesz sie blizej dowiedziec czegos o zespolach to zapraszam na ich strony: http://www.ox.kdm.pl i http://www.triquetra.kdm.pl. Jezeli to Ci nie wystarczy to trzeba przyjsc i posluchac. Wkrotce umiescimy krotkie info o zespolach na stronie naszej imprezy.Zagladajcie to dowiecie sie co i jak.
Pozdrawiamy
Czajnia
Na górę

Postautor: Puma » 19 kwie 2004, o 12:20

popieram rozwój kultury :wink:
Na górę

Postautor: vasyl » 19 kwie 2004, o 13:30

ja sie wybiore na warsztat dziennikarstwa radiowego... :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2004, o 15:25

Fajne plakaty...wreszcie cos sie zaczyna dziac !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2004, o 15:26

Czy bilety na koncert beda sprzedawawane w Manhattanie przed koncertem?
Na górę

Postautor: kOvAl » 19 kwie 2004, o 17:29

...na mój gust powinny być,tak logicznie biorąc...fajny pop-out przy starcie tej strony,plakaciki też gustowne...no i ox gra...kto nie słyszał,niech żałuje... :twisted:

ps.choć nie do końca leży mi przekaz... :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2004, o 18:43

kOvAl pisze:...na mój gust powinny być,tak logicznie biorąc...fajny pop-out przy starcie tej strony,plakaciki też gustowne...no i ox gra...kto nie słyszał,niech żałuje... :twisted:

ps.choć nie do końca leży mi przekaz... :evil:


nie lezy Ci przekaz OX czy przekaz informacji o koncertach itd. ? :roll:
Na górę

Postautor: Beron » 19 kwie 2004, o 19:26

Te animemenu popup'apiku jakieś takie... :? - hehe

Pozdrawiam wszystkich alternatywno-spotkaniowców.
Na górę

Postautor: Czajnia » 19 kwie 2004, o 21:36

Anonymous pisze:Czy bilety na koncert beda sprzedawawane w Manhattanie przed koncertem?


tak przed koncertem bedzie mozna kupic bilety
Na górę

Postautor: wues » 19 kwie 2004, o 22:43

Nie wiem dlaczego ale na myśl przychodzi refren piosenki zespołu Zielone Żabki: "... a podobno tu kultura jest, świadczy o tym nasz przepiekny dom kultury..."

pozdro
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”