Alternatywne Spotkania z Kulturą

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 19 kwie 2004, o 22:49

Dom kutury raczej teraz o niczym nie swiadczy, moze tylko o tym, ze mozna zarabiac nic nie robiac. Takie imprezy, uwazam, ze sa bardzo potrzebne... chociaz ktos cos robi dla tego miasta i jego mieszkancow.

Popieram i obiecuje na 100% ze bede uczestniczyl.
Pozdrawiam i gratuluje pomyslu.
Na górę

Postautor: vasyl » 19 kwie 2004, o 22:52

Anonymous pisze:
kOvAl pisze:...na mój gust powinny być,tak logicznie biorąc...fajny pop-out przy starcie tej strony,plakaciki też gustowne...no i ox gra...kto nie słyszał,niech żałuje... :twisted:

ps.choć nie do końca leży mi przekaz... :evil:


nie lezy Ci przekaz OX czy przekaz informacji o koncertach itd. ? :roll:


...mysle, ze nie lezy mu przekaz Ox hehe
Na górę

Postautor: wues » 19 kwie 2004, o 22:58

wiem ze dom kultury nie ma tu nic do tego ale tak po prostu nasuneła mi sie ta piosenka na myśl, ale spoko. tez popieram i nawet oferuję swoja pomoc jak trzeba jako dziennikarz
Na górę

Postautor: Czajnia » 19 kwie 2004, o 23:42

wues pisze:wiem ze dom kultury nie ma tu nic do tego ale tak po prostu nasuneła mi sie ta piosenka na myśl, ale spoko. tez popieram i nawet oferuję swoja pomoc jak trzeba jako dziennikarz

Witam serdecznie
Chiałbym powiedziec ze TDK ma tu jak najbardziej cos do tego ponieważ dzieki naszej wspolpracy mogl sie odbyc w Tomaszowie nie tylko koncert Bartka Jaskota, ale takze i Alternatywne Spotknia z Kultura duzo zawdzieczaja tej instytuacji. Dzięki dobrej woli Pana dyrektora udostepniono nam salę kinową na nasz maraton filmowy oraz sprzęt nagłaśniajacy na koncert. A to w bardzo istotny sposob wpływa na koszt organizacji tego typu wydarzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2004, o 12:36

Pogratulowac TDK oby tak dalej... ale powinni tez ruszyc cos z wlasna inicjatywa.

Gratuluje pomyslodawcom tej imprezy.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2004, o 13:13

heja
no wslanie wpadłem tutaj i ktoś pytał co grają te zespoły i skąd są.

no więc jak gram w OX'ach :D
jesteśmy z Torunia, co gramy to jest hiper trudne dla mnie do powiedzenia, jest cieżko bez cienia zwątpienia hehehe
:D

myśle że dobrze po prostu posłuchać czy to na żywo czy to poprzez ściągnięcie sobie plików mp3 ze strony http://www.ox.kdm.pl

czasem na plakatach znajduje się napis określając nas jako
Industrial Emo Core - hmy.. jednak ja sam do tego nie jestem przekonany

pozdrawiam wszystkich

hoody.ox
-----------
życie nie jest tym co masz przed oczami
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2004, o 14:10

Byłem, widziałem, słuchałem... idealna muzyka. Bede i tym razem!
Pozdrawiam OX,ów.
Na górę

Postautor: Beron » 20 kwie 2004, o 14:27

Witam i pozdrawiam OX.
Z niecierpliwością czekam na niedzielny koncert. Jestem pewien, że będzie świetny, tak jak każdy na którym byłem.
Na górę

Postautor: vasyl » 20 kwie 2004, o 14:41

ja na ox`ach nawet kiedys flaga machalem :wink: w parku...
Na górę

Postautor: Beron » 20 kwie 2004, o 15:10

A ja trochę polatałem...
ech... byłem wtedy jeszcze młody i szczupły... niezapomniane chwile.
hehe :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2004, o 15:13

Czy bedzie mozna kupic na koncercie jakies plyty OXów i reszty?
Na górę

Postautor: Czajnia » 20 kwie 2004, o 15:41

Anonymous pisze:Czy bedzie mozna kupic na koncercie jakies plyty OXów i reszty?


Oczywiście bedzie mozna kupic. Pdaje ceny
plyta OX-ów 5 zl, plyta Triquetry po 12 zł, koszulka triquetry po 25 zł a ich znaczek po 3 zł.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: kOvAl » 20 kwie 2004, o 16:18

...jeden thing misię nasuwa-ostatnio sporo zaczyna się dziać w miasteczku...to bardzo budujące...ale żeby nie zapeszyć,nie będę tematu rozwijał...

ps.dom kultury ma także ciekawe propozycje-ostatnio artyści teatru staromiejskiego z warszawy grali zemste fredry na destkach naszego domu kultury...kto nie był niech żałuje...

pps.nie leży mi przekaz zespołu ox-mam wrażenie,że ludzie podchwycili sukces 2tm2,3 i odcinają od tego kupony-żeby teraz się wybić z ciężką muzą wystarczy zwrócić się o pomoc do jakiegoś księdza...i nie mówię tutaj konkretnie o ox,tylko ogólnie o polskiej scenie rockowej...
Na górę

Postautor: Atest » 20 kwie 2004, o 17:26

kOvAl pisze:ostatnio artyści teatru staromiejskiego z warszawy grali zemste fredry na destkach naszego domu kultury...

...niestety tylko jeden spektakl (popraw mnie, jeżeli się mylę) i nie wszystkim pasowało :(
Na górę

Postautor: kOvAl » 20 kwie 2004, o 20:06

...jeden-ale to wynik kasy,wszystko niestety kosztuje...ale aktorzy zapowiedzieli kolejne spektakle,także sprawdzać 'reperuar'...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”