Alternatywne Spotkania z Kulturą

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 20 kwie 2004, o 21:06

Nic nie widzę w OX'ach z Tymków. Panowie z OX'ów, dlatego grają bo maja przesłanie. Na pewno nie zbierają laurów dla tego, że Tymoteusz jest popularny. Porostu grają świetna muzykę.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2004, o 21:29

Ja kozystajac, ze pojawiaja sie tutaj muzycy z OX, chce zadac do nich pytanko, ktore juz od dawna mnie trawi...
co znaczy nazwa zespolu - OX?
Na górę

Postautor: kOvAl » 21 kwie 2004, o 13:49

Anonymous pisze:Nic nie widzę w OX'ach z Tymków. Panowie z OX'ów, dlatego grają bo maja przesłanie. Na pewno nie zbierają laurów dla tego, że Tymoteusz jest popularny. Porostu grają świetna muzykę.

...no i widzisz-nie czytasz dokładnie...napisałem,że nie chodzi mi konkretnie o ox,przejrzyj strony młodych rockowych zespołów-większość ma wywalone 'special thanks 4 God',albo 'God bless U all',lub coś w tym klimacie...nie odmówisz tego,że muzyka chrześcijańska jest popularna,a OX-y na pewno takową grają...muza-fakt świetna,ale przesłanie nie dla mnie...koniec...
Na górę

Postautor: konisia » 21 kwie 2004, o 18:26

Tylko jedno pytanko od organizatorów: czyżbyście byli na SLOCIE ??!! Bo forma tej imprezy bardzo, ale to bardzo podobna.... To oczwiście wielki plus... :)) pozdrawiam :))
Na górę

Postautor: Czajnia » 21 kwie 2004, o 23:59

konisia pisze:Tylko jedno pytanko od organizatorów: czyżbyście byli na SLOCIE ??!! Bo forma tej imprezy bardzo, ale to bardzo podobna.... To oczwiście wielki plus... :)) pozdrawiam :))

Witam i pozdrawiam
Rzeczywiscie bylismy na Slotach kilkakrotnie i podzialalo to na nas tak bardzo ze postanowilismy zrealizowac podobna rzecz tu u nas w naszym miescie. Dla tych ktorzy nie wiedza co to jest slot polecamy strone http://www.slot.org.pl, a najlepiej wybierzcie sie tam.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2004, o 12:41

Dlaczego te najciekawsze warsztaty sa limitowane... moze rozszerzycie liczbe osob, albo powtorzcie warsztaty?
Na górę

Postautor: Czajnia » 22 kwie 2004, o 13:44

Anonymous pisze:Dlaczego te najciekawsze warsztaty sa limitowane... moze rozszerzycie liczbe osob, albo powtorzcie warsztaty?

wcale nie uwazamy ze sa to najciekawsze warsztaty, a poza tym chyba zadzialalo w pewien sposob to ograniczenie (ludzie rzucili sie na te wlasnie warsztaty). NIe mielismy pojecia ze bedzie az takie nimi zainteresowanie. A ograniczenie wynika z tego np. przy warsztatach radiowych ze dysponujemy tylko 4 sprzetami. W zwiazku z tym i tak bedzie pracowalo sie parami albo w turach. Zeby ten material mogl sie ukazac na antenie trzeba go jeszcze obrobic a na to trzeba czasu. A poza tym i takbedzie problem zeby sie zmiescic w radio w 10 osob. Juz teraz mozemy powiedziec ze warsztaty radiowe i warsztaty lidera beda powtorzone w kolejnej edycji. Planujemy zeby nasza impreza przybrala charakter cykliczny. Nie moge jeszcze teraz okrezlic kiedy odbedzie sie druga edycja ale bedzie (mamy nadziej :))
Pozdrawiamy
szczegolnie tych ktorzy na limitowane warsztaty sie nie zalapia i polecam inne. wszystkie beda naprawde ciekawe
Na górę

Postautor: Czajnia » 22 kwie 2004, o 13:53

na warsztatach malowania na koszulkach bedzie przygotowany logo naszej impezy (te koleczka). bedzie wystarczylo przejachac walkiem i to logo znajdzie sie Waszej koszulce. Nie duzo roboty a bardzo pozyteczna rzecz. To jest lepsze niez identyfikatory. polecam.
Na górę

Postautor: Czajnia » 22 kwie 2004, o 13:58

Gdyby ktos nie mial koszulki nam zostalo jeszcze troche koszulek z logo pielgrzymki zamojsko-lubaczowskiej na Jasna Gore, ktore bedzie mozna kupic po cenie dumpingowej (7 zlotych). Pozdrawiamy i zyczymy milego malowania.
Na górę

Postautor: Beron » 23 kwie 2004, o 10:42

Wreszcie... Alternatywne Spotkania rozpoczynają się! Pierwsze spotkanie - godzina 15:00 w Siedzibie Wolontariatu czyli dom parafialny przy NSPJ.

Postaramy się zamieszczać codzienną relację z wydarzeń i krótki fotoreportaż.

(Jeszcze macie szanse kupić karnet na wszystkie imprezy - warsztaty, koncert i maraton filmowy - tylko 10 zł. Zaoszczędzasz 6 zł!)
Na górę

Postautor: konisia » 23 kwie 2004, o 16:40

hej, moze trochę późno, ale mam jeszcze pytanko: większość zajęć odbywa się 2 albo 3 razy. Czy to są oddzielne zjęcia dla kilku grup, czy jedne w kilku odcinkach ?? pozdrawiam ( big smile 4 beron :))
Na górę

Postautor: Czajnia » 24 kwie 2004, o 07:12

konisia pisze:hej, moze trochę późno, ale mam jeszcze pytanko: większość zajęć odbywa się 2 albo 3 razy. Czy to są oddzielne zjęcia dla kilku grup, czy jedne w kilku odcinkach ?? pozdrawiam ( big smile 4 beron :))

Witam
Generalnie wiekszosc naszych warsztatow jest przewidziana jako ciaglosc. Tym nie mniej mozna w kazdej chwili do nich dolaczyc.
Zapraszamy
Na górę

Postautor: Beron » 25 kwie 2004, o 12:30

Oj Konusia... ! :evil: Obiecalaś, że bedziesz... !!!
Na górę

Postautor: konisia » 25 kwie 2004, o 13:25

po pierwsze KONISIA :P !!!!!!!! NIe wyrabiam się przed tym całym Wiedniem !! Obiecuję, ze się poprawię, jak wrócę !! Kiepski termin sobie wybraliście po prostu, a poza tym dużo osób od nas było. NIe myśl, ze mi nie jest przykro, ale obowiązki... :((
Na górę

Postautor: Beron » 25 kwie 2004, o 23:58

Wybaczam i pomyśle nad pokutą dla Ciebie... :)
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”