Alternatywne Spotkania z Kulturą

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: wikary » 26 kwie 2004, o 17:46

No i Alternatywne Spotkania z Kulturą się skończyły.... mam nadzieję, że się Wam podobały, a szczególnie warsztaty szczudlarskie :lol: Mam nadzieję, ze nikt się nie połamał :) Pozdroofka z Zamościa
Na górę

Postautor: Pikus » 26 kwie 2004, o 23:16

Wikary to rzeczywista funkcja?Czy to taki "blef biznesowy"?Pozdrawiam.Pikus polowiczy Zamoscianin ( teraz to nawet mniej)
Na górę

Postautor: Mateusz » 27 kwie 2004, o 00:40

Alternatywne Spotkania z Kulturą zakończone. Byłem na maratonie filmowym i powiem tylko tyle: niech żałują Ci co nie dotarli. Naprawdę warto było.
Wielki ukłon w stronę organizatorów. Aby więcej takich spotkań...
Na górę

Postautor: uczestnik » 27 kwie 2004, o 10:55

Swietne, swietne, swietne... czekam na nastepna edycje!!!
Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów.
Na górę

Postautor: Frodo-Tomek » 27 kwie 2004, o 12:23

Wreszcie widać, że w Tomaszowie coś ruszyło z kulturą. Dzięki „Alternatywnym spotkaniom z kulturą” można to było zauważyć. Impreza moim zdaniem odniosła sukces warsztaty spełniły swoją rolę, koncert był na wysokim poziomie po prostu Boski. Maraton filmowy też się podobał z tego co widzę. Impreza tez odniosła medialny sukces to widać na portalu tomaszow.lub.pl coś ruszyło w radiu było coś słychać itp. Dzięki ludziska ze coś robicie!!! Pozdrawiam całe stowarzyszenie „Czajnia” i uczestników. Szczególnie tych z którymi dobrze się bawiłem na warsztatach jak i zarówno na koncercie!! Do następnego razu.. :D
Na górę

Postautor: vasyl » 27 kwie 2004, o 14:45

Frodo-Tomek pisze:koncert był na wysokim poziomie po prostu Boski.


...no coment :lol:
Na górę

Postautor: _Ash_ » 27 kwie 2004, o 14:56

Frodo czy odebrałes juz tego singla??będziesz na następnym koncercie?
Na górę

Postautor: Czajnia » 27 kwie 2004, o 21:32

Dziękujemy za uczestnictwo we wszystkich imprezach! Obiecujemy następne. Szukajcie informacji o tym, co robimy na tej stronie. Już teraz uczestnicy warsztatów fotograficznych mają coś dla siebie (oferta Marka), a niebawem ruszą spotkania dla warsztatowiczów - radiowców.
Na górę

Postautor: vasyl » 27 kwie 2004, o 23:46

...to jakas kontynuacja, czy bedzie sie mozna zapisac na te warsztaty radiowe?
Na górę

Postautor: kermit » 28 kwie 2004, o 09:20

No wreszcie coś dobrego w naszym TomaszówQ :!: Więcej takich imprez:!: Nasze miasteczko zaczyna iść w dobrym kierunQ :D By sie przydała jakaś stała ipreza mająca miejsce co miesiąc było zaje2biście:!::!:[/b]
Na górę

Postautor: wikary » 28 kwie 2004, o 18:06

Gdyby co to szczudła są gotowe i czekaja w Zamościu :lol: Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Czajnia » 29 kwie 2004, o 07:39

zapraszam wszystkich do malutkiej kontynuacji naszych warsztatow. W czwartek (29.04.04) o godz. 20.00 przyjdzcie do naszej salki a dowiecie sie szczegolow. Chodzi o zebranie dokumentacji z Dnia wstapienia Tomaszowa do Unii Europejskiej. Fotografie, reportaze i wszystko co bedzie oddawalo atmosfere tego dnia.
serdecznie zapraszamy
Na górę

Postautor: Puma » 29 kwie 2004, o 18:44

Ja byłam i było świetnie,nic dodać nic ująć.Szczególnie podobał mi sie maraton filmowy,co do koncertów to były fajne ale moim zdaniem lepiej by było gdyby odbyły sie one na muszli w parku bo w Manhatanie było zbyt duszno i każdy na każdego wpadał ale ogólnie to było fajnie oby takich imprez wiecej(szczególnie maratonów filmowych)
Na górę

Postautor: kOvAl » 30 kwie 2004, o 10:10

puma pisze:...każdy na każdego wpadał ...

...o to właśnie chodzi... :twisted:
Na górę

Postautor: Beron » 30 kwie 2004, o 12:10

K0vAl czasami wpadanie jest całkiem fajne... szczególnie jak wpadnie na Ciebie ekstra-blond kobita, z rozczapierzonymi piórami w spazmatycznych konwulsjach, pulsująca w takt oszalałych dźwięków, a Twoje żyły nabrzmiewają krwią, przelewając hektolitry adrenaliny... i... dotyk ekstazy, świat staje w miejscu... milisekundę wieczności zawisa na krawędzi wszechświata, żeby później z impetem runąć w dół i roztrzaskać się na miliardy krzemowych wspomnień...
ech... o czym to ja miałem pisać... ?
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”