Reegae--El Koncertos!!

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: kermit » 18 maja 2004, o 19:24

Wdniu 22 maja na placu przy parafii NSPJ odbędzie się BOMBOWY koncercik REEGAE zagraja dla nas znane nam już " Dzikei Mruffki" i "Chepwe Bonky". Będzie Odjazd klimacik!! Wjazd za friko oczywiscie ! Godz. 19:)) zapraszamy!
Na górę

Postautor: Kwiatek » 18 maja 2004, o 21:56

Zapraszam wszystkich na koncert!! Po raz pierwszy w TOMASZOWIE odbędiz esię koncert reggae! Znane już nam Dzikie Mruffki będą nas bawiły w klimacie Jamajki. Już się nie mogę doczekać.Oprócz tego będą efekty specjalne, ale to już niespodzianka!
Na górę

Postautor: Kwiatek » 18 maja 2004, o 22:00

co do CHEPWE BONKY: jest to drugi "jamajski" zespół.Chłopaki pokażą pełną klasę na bębnach.Jeden z nich prowadził warsztaty bębniarskie na Alternatywnych Spotkaniach z Kulturą.
Będzie niezła zabawa...czuję
Na górę

Postautor: Frodo » 19 maja 2004, o 14:03

:) :) :) "A JA ŻYJĘ ŻYJĘ ŻYJĘ W TYM MIEŚCIE JUŻ TYLE LAT"(znaczy chodze do szkoly) no i wrescie jakis koncert regae :D :) :D :) ja tez się nie mogę doczekać!A jakie będą efekty specjalne?????????? no powiedzcie cos!!!!pozdrawiam wszystkich koncertowiczow i do zobaczenia oczywiscie na koncercie :) :)
Na górę

Postautor: Czajnia » 19 maja 2004, o 21:17

Witam serdecznie
robcie jak najwiecej takich rzeczy.
Pozdrawiamy
Na górę

Postautor: Puma » 19 maja 2004, o 21:26

spoko szykuje się coś fajnego :D
Na górę

Postautor: kermit » 19 maja 2004, o 23:34

Cieszę się, że z entuzjazmem został przyjęty koncercik ! To będzie Wypasik impreza mam nadzieje że kazdy weźmie przyjaciół i wpadnie a przyjaciele wezmą swoich przyjaciól itd itd :P Oto własnie chodzi! PEACE!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2004, o 17:17

Thanks for Harcerzom and Srzelcom za pomoc w organizacji koncertu!

Co byśmy bez was zrobili :D :D
Na górę

Postautor: ziomka » 20 maja 2004, o 17:53

Elo ziomki! Szykujcie się na super, ekstra, debeściacki koncercik. Tamburynka i bembenki pod pachy i lecimy lecimy...... A tak wofóle to elo zespół gramy, lecimy i bujamy się..... :P :D :!: :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: reggae » 20 maja 2004, o 18:28

SOBOTKA W RYTMACH REGGAE

SOBOTA PAMIĘTAJCIE SOBOTA PORUSZAMY SIĘ W RYTMACH REGGAE!!!! :lol: :lol: :D :D
Na górę

Postautor: email » 21 maja 2004, o 16:25

i gdzie to bedzie na placu koscielnym?
kazdy moze przyjsc?
Na górę

Postautor: konisia » 21 maja 2004, o 17:23

będzie na placu kościelnym i kazdy może przyjść... no, cóż jestem pod wrażeniem!! nie miałam pojecia, że tu się tylu fanów reggae kryje !! a moze jest tu ktoś kto słucha bluesa i ska ??
Na górę

Postautor: harey » 21 maja 2004, o 19:26

pewnie że ktoś słucha ska i bluesa -np. ja :) i punka też słucham bo jestem w duszy stary punkowiec :wink:
Na górę

Postautor: rege ska » 21 maja 2004, o 20:30

Ludziska weźmijcie swoich ludzi i ruszmay na koncercik...proście Boga o dobrą pogodę, bo zapowiadają deszcz :cry: :cry: ale bedzie good musi byc dobrze :D
Na górę

Postautor: rege ska » 21 maja 2004, o 20:33

LUDZIE!
KONCERT BĘDZIE RACZEJ NIE PRZED SAMYM KOSCIOLEM ALE N APARKINGU OBOK SKLEPU RELIGIJNEGO
CHYBA ŻE BEDIZE PADAŁ DESZCZ.
zRESZTA POWINNIŚCIE USŁYSZEĆ!!!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”