Reegae--El Koncertos!!

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: SuchySzczypiorekMetalowy » 21 maja 2004, o 20:43

Siema ludziska, zapraszam jutro pod kosciółek bedzie super impra, bardzo sie ciesze że wkoncu w naszym tomaszówku cos sie dzieje :) pozdrowionka dla ASIEŃKI :P do zobaczyska jutro !
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2004, o 20:45

Dzięki Patryku-metalowcu -irokezie :D do zobaczenia!
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2004, o 10:56

JAK BĘDZIE PADAŁ DESZCZ TO KONCERT I TAK BĘDIZE!!!!!!!
Na górę

Postautor: Frodo » 24 maja 2004, o 11:14

I po.......... jak tam ludziska sie czujecie po koncercie :?: fajnie nawet bylo dzieki ze zorganizowaliscie cos takiego i oby tak dalej. dzieki!!!i sorki Kwiatek ze haly narobilem :( sorki wielkie ale ja juz taki jestem...
Na górę

Postautor: Kwiatek » 24 maja 2004, o 16:07

nic się nie stało Frodo.Było spoko!
Na górę

Postautor: email » 24 maja 2004, o 17:29

no zle nie bylo prosze o wiecej takich imprez ale mala prosba do wszystkich to powinno byc bardziej naglosnione w miescie np. plakaty
Na górę

Postautor: kermit » 24 maja 2004, o 18:02

Email człowieku plakatuff bylo sporo na, każdym kroku nie muff mi, że nie widziales bo po calym miescie rozwieszalismy je! hehehehe moze czas podnieść głowe:P nie myśle że nieźle było rozreklamowane, a ludzi było więcej niż na LO i bardziej sie widownia angażaowała ! do tej pory bola mnie łydki hehehe ! piszcie ludziki jak wrażenia po koncercie! KTO nie był niech żaluje była świeeeetnie wrrr... to słabo powiedziane ! Myśle że nasza wieś zaczyna sie rozwijac cała nadzieja w nas droga młodzieży :P Wielkie PZDRV dla organizatorów i podziękaowańaia dal samego BOGA za to że pogoda dopisala POKÓJ!
Na górę

Postautor: rigi rege » 24 maja 2004, o 19:16

DZIĘKI KERMIT ZA POMOC, DZIĘKI WIELKIE DLA WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANYCH W ORGANIZACJĘ KONCERTU SZCZEGÓLNE DZIĘKI DLA:
KS DZIEKANA
KS ADAMA
STRZELCÓW
HARCERZY
CZAJNI
POJEDYNCZYCH OSÓB

Za to wszystko chwała Panu!!!
Na górę

Postautor: rigi rege » 24 maja 2004, o 19:19

Najbardziej jednak dziękuję(poza Panem Bogiem)pewnej osobie, która chce byc anonimowa i która uważa, że tylko nas wspierała.

Ja jednak wiem że bez CIEBIE na pewno nie byłoby tak jak wyszło.

Polecam się na przyszłość do Twoich rad!
Na górę

Postautor: rigi rege » 24 maja 2004, o 20:52

Również ogromne podziękowania dla TOMASZOWSKIEGO DOMU KULTURY za wypożyczenie sprzętu nagłośnieniowego.
:) :D
Na górę

Postautor: kermit » 25 maja 2004, o 10:12

hehehe Kermit tu Kermit tam Kermit jest tam i siam :P fajnie być rozchwytywanym 8) :shock: :lol:
Na górę

Postautor: Frodo » 25 maja 2004, o 11:29

Tak Tak K3rmit tylko nie wpadnij w samo-zachwyt hehe..... pozdrawiam Kwiatka i tego tu i tam.Dzieki za wszystkojeszcze raz...
Na górę

Postautor: kermit » 25 maja 2004, o 11:45

Ja ??? w samo zachwyt it is impossible heheh Frodo pamiętaj że jestem Twoim Mentorem i na nauki przyjdz w czwartek :P
Na górę

Postautor: Frodo » 25 maja 2004, o 12:41

niewiem oco biega Kermit zamalo tych nauk chyba hmm........
Na górę

Postautor: kermit » 26 maja 2004, o 13:55

Ludzie! Ludzie!... Są fotki z koncertu na naszym koffanym portalu :P obczajcie są wjechane w kosmos Thx 4 Beron on jest wielki jeżeli choci o fotki !!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”