***LEDNICA 2000***

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Beron » 31 maja 2004, o 18:01

Jak widać... żyje, wiec wnioski się same nasuwają... ale i tak to był fotomontaż :D Nie pokuszę się napisać żadnej relacji, ale osobiście cieszę się, że mogłem jeszcze raz uczestniczyć w tak ogromnej imprezie. Nagłośnienie, światła, taniec, pokazy lotnicze, krajobrazy nad jeziorem Lednickim i widok dwustu tysięcy ludzi zostawiają niezapomniane wrażenia. Jedna z najciekawszych imprez, na której się znalazłem.

Pozdrawiam przyjaciół Ledniczan :)
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2004, o 19:52

cieszę się, że mogłem jeszcze raz uczestniczyć w tak ogromnej imprezie. Nagłośnienie, światła, taniec, pokazy lotnicze, krajobrazy nad jeziorem Lednickim i widok dwustu tysięcy ludzi


BERON, LEDNICA TO NIE TYLKO WRAŻENIA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM SPOTKANIE Z BOGIEM. TEN CAŁY SPLENDOR MIAŁ NAS DO NIEGO PRZYBLIŻYĆ A NIE ZASŁONIĆ.

pAMIĘTAJ O TYM

POZDRÓWKI
Na górę

Postautor: Beron » 31 maja 2004, o 22:18

Właśnie dlatego nie chciałem tego relacjonować...
Oczy wiście pełna racja stoi po Twojej stronie. Znam cel spotkania na polach Lednickich i o nich nie zapominam. Jednakże każdy Lednice przeżywa inaczej, dla każdego Lednickie spotkania są czymś innym...

Także pozdrawiam :D
Na górę

Postautor: kermit » 31 maja 2004, o 22:25

Hehehe Beron Ty to jest udany :P PODZIWIAM CIę I tak jak powiedziales stajemy sie tacy jak wy! To nie jest złe! Nawet na to liczyłem :lol: Miło mieć jakies wzory do naśladowania a te są całkiem całkiem!

PoKÓj!
Na górę

Postautor: Frodo » 1 cze 2004, o 12:07

Beron pisze:Nagłośnienie, światła, taniec, pokazy lotnicze, krajobrazy nad jeziorem Lednickim i widok dwustu tysięcy ludzi...
przyśniło Ci się to :D A tak poważnie to było suuuuuuuuuuuper!!! Dzięki ludziska to wy przyczyniliście się do tego ze ja tam się znalazłem. :) pozdrawiam
Na górę

Postautor: ariadna » 2 cze 2004, o 23:28

ale pamietajcie wy wszyscy ledniczanie lednica sie skonczyla ale nasze spotkania trwaja przychodzcie spotykajcie sie z BOGIEM wybierzcie droge milosci ktora znowu zaprowadzi was na pola lednickie juz we wspanialym 2005
Na górę

Postautor: Kwiatek » 3 cze 2004, o 16:50

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE LEDNICKIE:
6 CZERWCA, NIEDZIELA, KOŚCIÓŁ ZWIAST. NMP, GODZ 19.00!

MUSISZ BYĆ!
Na górę

Postautor: kermit » 3 cze 2004, o 21:56

Pewnie że przyjdę! Bo co tam?? PZDR Ludziki !
Na górę

Postautor: Frodo » 4 cze 2004, o 11:14

MUSZE BYĆ ???????????hmm...
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2004, o 16:37

W niedzielę idziemy na Białą Górę.
Zbiórka godz. 16.00 pod Starym Kościołem
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”