Ghost festival DLA ZWIERZĄT

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: vasyl » 15 cze 2004, o 10:50

...beemką siódemką hehe.
pozdro

swoją drogą, slowa krytyki czasem warto wziąć do serca :wink:
Na górę

Postautor: email » 15 cze 2004, o 16:59

TOUDIAS pisze:EJ ZIOMY POZDRO MY TO ZROBIMY NA BAUNSIE TRZY RAZY BE JOŁ PEASE WASYL KOVAL RAS -JEBAĆ KRYTYKE :D :D :D :D MY TO ZROBIMY POSWOJEMU NA BAUNSIE :D :D :D :D :D :D :D :D

Kurde musze byc niezle ograniczony ale nic nie kumam z tego slangu:))
Na górę

Postautor: Pikus » 15 cze 2004, o 19:34

O kurde jacys murzyni?-jol, jol
Ale ja tu o zwierzatkach, a wlasciwie panach tych czworonogich.
Bardzo lubie psy*, ale bedac w parku, lub nawet na chodniku widze jakie ilosci smierdzacych odchodow pozostawiaja po sobie czworonogie pupilki ...Obowiazkiem wszystkich wyprowadzajacych jest sprzatanie po swoich psach. Czy widzieliscie kiedys by ktos to robil? Zabronione jest tez wyprowadzanie psow "w tych" celach na trawniki.
Walczmy o prawa zwierzat, ale nie zapominajmy o przyzwoitosci. W innych krajach Europy za takie rzeczy placi sie spore mandaty...
Pikus
*- konie tez
Na górę

Postautor: kreorgia » 18 cze 2004, o 13:40

hmm... koncert był, ale z frekwencja nie dopisała:( mieliście racje apelująco to, ale fakt faktem HER kopie pzdr

co do idei, to ładnie no proszę chronimy zwierzątka, a swoją drogą ilu mamy wegetarian w TL, ciekawe :wink:
Na górę

Postautor: kreorgia » 18 cze 2004, o 13:42

nowa to ja nie jestem tylko lokowanie zawsze się kopało
papa
Na górę

Postautor: konisia » 18 cze 2004, o 18:22

no, jak to, przecież Kama jest, tylko jej to na zdrowie wcale nie wychodzi... :( WNIOSEK ------------> szanujmy zwierzątka, ale siebie też

Pyza, Pyyyyza ;))
Na górę

Postautor: Szczypior » 18 cze 2004, o 23:22

Łeee ghost grał i mnie nie było :( na jakiejs beznadziejnej 18 balowalem przy techniawce przepraszam przepraszam mam nadzieje ze moja spowiedz zostanie wysłuchana, obiecuje poprawę i proszę o rozgrzeszenie
Na górę

Postautor: vasyl » 18 cze 2004, o 23:29

Szczypior pisze:obiecuje poprawę i proszę o rozgrzeszenie


nie da rady...
Na górę

Postautor: kermit » 19 cze 2004, o 00:20

Było miło, ale się skończyło! Proszę o więcej! Chłopaki ładnie wam wychodzi organizacja, może cz. II albo coś nowego- tylko szybko!

Szkoda, że na Aniołach mnie nie ma ;( ale sobie to odQje może w TL!

Pozdro Kreorgia MiśQ CałusYy!
Na górę

Postautor: vasyl » 23 cze 2004, o 21:38

w koncu Beron foty z koncertu umiescil...
...fajne :D
Na górę

Postautor: Beron » 23 cze 2004, o 23:06

To jeszcze nie są te ekstra foty... mam nadzieję, że te poprawione będą... niebawem. Cieszę się, że się cieszycie :D
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”