Gdzie na sylwestra?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 21 gru 2014, o 08:09

Siedzą gimby albo stare ch..je i piszą pierdoły.
Są miejsca wszędzie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2014, o 13:24

A ja dzwonilam tydzien temu i juz powiedzial ze nie ma miejsc
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2014, o 23:31

Deniss pisze:A może pojechać do Łodzi, Piotrkowa, Radomia.. Byłem ostatnio i wszędzie tam, w restauracjach na starym mieście wstęp na Sylwka po 100-120zł od osoby, czyli 200-240 od pary!

Co za dziadowskie miasto, gdzie zarabiając średnio niewiele ponad minimalną krajową, wszystkie ceny napompowane na maxa! Mieszkania droższe niż w Zamościu czy Lublinie, Sylwek droższy niż w Zakopanem.

BASTA! Nie pójść danego roku nigdzie, niech im zgnije to żarło za 350zł od pary, to ceny wrócą na ziemię, a nie ciągle z księżyca...




ŚWIĘTA RACJA! POLAĆ MU!

poza tym to się niestety nie zmieni, masteczko przygraniczne, wieczna otchłań bez dna czyli Ukraina, i ejdna wielka zmowa =mafia tomaszowska.
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2014, o 23:34

Gość pisze:dzisiaj dzwoniłam do Staropolskiej i bez problemy przyjeli 6 par ode mnie to forum to ściema!!!



SAMA JESTEŚ JEDNĄ WIELKĄ ŚCIEMĄ!
Na górę

Postautor: Kplatz » 23 gru 2014, o 16:35

Są jeszcze gdziekolwiek wolne miejsca?
Na górę

Postautor: ewa » 26 gru 2014, o 22:43

tak ja do avocado dzwonilam 23 i zapisalam 4 osoby. po glosie poznalam, ze bez problemu sa jeszcze miejsca
Na górę

Postautor: Tymoc » 10 wrz 2015, o 13:58

Koniecznie Tomaszów? Wejdź sobie na tę stronę https://dworzeconline.pl/ Zobacz po ile stoją bilety do jakichś turystycznym miast. Może fajnie byłoby pojechać na koncert lub gdzieś, gdzie się dzieje coś ekstra?
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2015, o 23:01

Tymoc pisze:Koniecznie Tomaszów? Wejdź sobie na tę stronę https://dworzeconline.pl/ Zobacz po ile stoją bilety do jakichś turystycznym miast. Może fajnie byłoby pojechać na koncert lub gdzieś, gdzie się dzieje coś ekstra?

a byłeś tam? chyba nie ,skoro naganiasz na takim forum
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2015, o 10:20

szacun dla ludzi, którzy na początku września myślą już o sylwestrze! Ja na razie na etapie podręczników dla potomków!
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2015, o 18:29

Wow, ja też zacznę myślęć pewnie w grudniu
Na górę

Postautor: Cyncar » 1 paź 2015, o 19:22

A ja zachęcam do wychylenia nosa poza nasze miasto. Szczególnie polecam Sylwestra w górach, takiego klimatu nie ma żadne inne miejsce w Polsce. Gdybym kogoś zainteresowała, to niech sobie zerknie - Zachełmie agroturystyka
Na górę

Postautor: Krzaro » 4 paź 2015, o 23:54

A co powiecie na tanie loty do Londynu? Tu są https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Londyn-LON Czy to nie byłby super Sylwester?
Na górę

Postautor: matade » 6 paź 2017, o 09:30

Wybieram się do Zielonej Polany w Łączkach, tj. w Bieszczadach.
Nie po raz pierwszy. Ogólnie strasznie nam się podobają klimaty góralskie, niesamowite doświadczenie.
Poprzednia impreza była niesamowicie fajna, wiele się na niej działo.
Pieczenie prosiaka i kulig robią niesamowite wrażenie. Tam jest co robić - podczas dwóch pobytów nie daliśmy rady zaliczyć wszystkich atrakcji.
A impreza z kapelą góralską - super.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2017, o 11:47

Wybieram się do Zielonej Polany w Łączkach, tj. w Bieszczadach.
Nie po raz pierwszy. Ogólnie strasznie nam się podobają klimaty góralskie, niesamowite doświadczenie.
Poprzednia impreza była niesamowicie fajna, wiele się na niej działo.
Pieczenie prosiaka i kulig robią niesamowite wrażenie. Tam jest co robić - podczas dwóch pobytów nie daliśmy rady zaliczyć wszystkich atrakcji.
A impreza z kapelą góralską - super.
nie lubie góralskiej muzyki :lol: a bieszczadzkie klimaty sa dołujące.
Na górę

Postautor: mpire24 » 5 lis 2017, o 22:09

Z uwagi na to, że uwielbiam bawić się z innymi, Sylwestra chcę spędzić w kulturalnym gronie. Szukając interesujących ofert na https://www.romantycznyweekend.eu/searc ... trowe.html natknąłem się na Bal Sylwestrowy uświetniony kabaretami. Moja luba uwielbia je, dlatego najprawdopodobniej spędzę go na nim :-).
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”