vegas tomaszow

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: stas123 » 2 kwie 2013, o 21:21

co myslicie o nowej restauracji Vegas ? ja mam jak narazie dobre odczucia ,pizza jest ok i pierogi tez ,zobaczymy co bedzie dalej
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2013, o 01:31

To w końcu restauracja czy pizzeria dla gówniarzy????
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2013, o 17:53

najgorszy kebab w mieście, pizza spoko
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2013, o 18:24

gdzie jest ta restauracja?
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2013, o 12:49

na Kościelnej, tam gdzie było kiedyś Piccolo
Na górę

Postautor: ccc » 9 kwie 2013, o 08:23

pizza spoko reszta syf
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2013, o 13:09

nie wiem z czym oni w tl startują żarcie do kitu......
Na górę

Postautor: smakosz1 » 28 maja 2013, o 16:47

Restauracja ma bardzo fajny wystrój,nowocześnie, pizza najlepsza w Tomaszowie! Polecam:)
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2013, o 23:45

smakosz1 pisze:Restauracja ma bardzo fajny wystrój,nowocześnie, pizza najlepsza w Tomaszowie! Polecam:)

oj przestancie sobie smakować,ja mam jeden lokal w tl gdzie mi pasuje....ale nie piszę bo to moja sprawa,tak więc przestancie się reklamować i wescie się do pracy
Na górę

Postautor: wlkp » 21 lis 2013, o 17:22

totalna porazka nie polecam dan na talerzu frytki przykryte pozornie odrobiną mięsa oszustwo rodem z tanich bud ,na daniu za 15 zlotych bylo 40 gram miesa (kebabu)przecietnie w taniej bulce za 10 zlotych dawają okolo 150 gram,takze nie pojecie chyba ze lubicie sorowki z frytkami fego nie brakuje na talerzu okolo 95 procent calosci....smiech na sali!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2013, o 23:46

byłem dzisiaj ze znajomymi w Vegas....porażka totalna że wstyd, nie mają wyobrażni ani smaku do tych potraw...miała być reklama dla miasta a okazało się dużym wstydem dla znajomych z warszawy....czyj to bar? bo tak to coś można nazwać :lol: samo podanie na talerzu sprawia ból żołądka a jedzenie.......oczywiście nic nie zostało tknięte.....no bo nie dało się :o
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2013, o 07:58

Gość pisze:byłem dzisiaj ze znajomymi w Vegas....porażka totalna że wstyd, nie mają wyobrażni ani smaku do tych potraw...miała być reklama dla miasta a okazało się dużym wstydem dla znajomych z warszawy....czyj to bar? bo tak to coś można nazwać :lol: samo podanie na talerzu sprawia ból żołądka a jedzenie.......oczywiście nic nie zostało tknięte.....no bo nie dało się :o

nie przejmuj się, te warsiawiaki od października mieszkają w stolycy, znają Tomaszówek bo są z Majdanu
Na górę

Postautor: gos » 7 gru 2013, o 05:06

u nas dużo jest wieśniaków- nie ma co ale pizze w Vegas mają dobrą.
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2013, o 14:42

moze i dobra ale tylko wtedy jak "CZARNA" na kuchni !!!!!!! Mają zajebiste zapiekanki- polecam !!!! ale trzeba trafic na wczesniej wspomnianą zmiane . tak na marginesie , szef kuchni powinien wziąć pod uwage to bo naprawde jest zasadnicza roznica , dobrze ze nie chodzi sie codziennie bo są większe szanse na to by naprawde zjesc porządnie w Vegasie. pozdrowienia dla szefa kuchni :)
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2013, o 13:50

Dobre jedzenie, nie tak jak w pozostałych wszystko zlane tłuszczem i przykryte kapustą. Rzadko zamawiam ale jak już tylko tam
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”