vegas tomaszow

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: goscn » 31 mar 2015, o 22:04

Przy takim jedzeniu powinno być więcej toalet.
Na górę

Postautor: pks » 10 kwie 2015, o 08:33

Tak gotują jak im płacą. Tam jest gorzej niż w Chinach.
Na górę

Postautor: booooo » 10 kwie 2015, o 09:43

goscn pisze:Przy takim jedzeniu powinno być więcej toalet.

najlepiej czystych bo o porządku czy to w toaletach czy przy stolikach nie ma co mówić :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2015, o 23:26

pks pisze:Tak gotują jak im płacą. Tam jest gorzej niż w Chinach.

oj to chyba w chnach nie byłeś- jedzenie jest super. W vegasie żarcie jest ok najlepsza pizza
Na górę

Postautor: wwaw » 13 kwie 2015, o 12:15

Może i cenowo jest ok, pójść coś wypić piwko itd. Jeśli chodzi o obsługę to raz chciałem poprosić kelnerkę do stolika (przynosiła coś do stolika obok), podniosłem rękę, a ta popatrzyła na mnie, jakbym jej co najmniej środkowy palec pokazała. Z ironią i obrazą odeszła i musiałam sama pofatygować się do baru. Nie wiedziałem, że to taki wielki problem podejść i zapytać "co podać" i przyjąć zamówienie. W innych miejscach w Tomaszowie (nie chcę robić reklamy innym miejscom, ale chyba wiadomo, o które chodzi) nie stanowi to dla kelnerów obrazę.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2015, o 14:41

pizza ok. nie jest najgorzej
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2015, o 14:04

fajny klimat w barze, jeden z nielicznych na poziomie barów
Na górę

Postautor: Alka » 3 kwie 2018, o 22:23

Po odwiedzeniu dzisiaj vegas moje dziecko cale popokudnie skarzy sie nabol brzucha. Odradzam
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2018, o 08:55

Po odwiedzeniu dzisiaj vegas moje dziecko cale popokudnie skarzy sie nabol brzucha. Odradzam
nie zawsze bóle brzucha po zjedzeniu czegoś są efektem złego jedzenia,mogą być to problemy gastryczne lub mamusia dała zbyt ciężkostrawne danie dziecku a potem się dziwi że brzuszek boli
Na górę

Postautor: helaaa » 25 sie 2018, o 16:02

fajny klimat w barze, jeden z nielicznych na poziomie barów
jaki poziom ??? poziom to jest z pieca gara
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”