Gdzie w Tomaszowie jest najlepsza Pizza?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: babtu » 12 sty 2016, o 08:49

W Tomaszowie nie ma Dominium? W sumie od dawna nie jadłem pizzy u nas w mieście, głównie pracuję będąc w drodze, nie mam stacjonarnej pracy, no i faktycznie wiele razy u nich pizzę jadłem, ale to w różnych miastach. Moje podejście do tych kwestii jest bardzo proste - jem tam, gdzie widać smak i jakość składników. U nas brakuje niektórych lokali.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2016, o 09:49

babtu pisze:W Tomaszowie nie ma Dominium? W sumie od dawna nie jadłem pizzy u nas w mieście, głównie pracuję będąc w drodze, nie mam stacjonarnej pracy, no i faktycznie wiele razy u nich pizzę jadłem, ale to w różnych miastach. Moje podejście do tych kwestii jest bardzo proste - jem tam, gdzie widać smak i jakość składników. U nas brakuje niektórych lokali.

moj syn przetestował juz wszystkie ,ale najczesciej zamawia w Weneckiej
Na górę

Postautor: babtu » 12 sty 2016, o 12:23

Może znam jedynie z widzenia. Tak wygląda teraz moje życie, że po prostu nie mam czasu na wizyty w takich miejscach - jem dużo w lokalach, ale poza naszym miastem, czasami bardzo daleko, ale w zasadzie zawsze udaje mi się znaleźć smaczne jedzenie. Głównie jeżdżę po sieciówkach, bo takie pizzerie opierają się na tych samych przepisach i takich samych produktach.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2016, o 21:38

Diavolo !! :)
Na górę

Postautor: gatoreks » 16 lut 2016, o 12:18

Gusto Dominium próbowałem w różnych miastach m.in. w Zakopcu - wszędzie pizza była taka sama - smaczna.
Placek identyczny, cieniutki, nie spieczony. Składniki te same - np. pizzę z serem góralskim robią nie tylko w Zakopcu - w każdym innym mieście ją mieli. Szczególnie polecam taką wegetariańską - w niej macie ten ser, pieczarki, pietruszkę i coś jeszcze - świetnie to smakuje.
Na górę

Postautor: hampel » 17 lut 2016, o 08:17

Ale tej pizzerii nie ma w Tomaszowie tak? A gdzie najbliżej mają gusto dominium? Jeżdżę jako przedstawiciel po całym łódzkim, gdzie u nich zjem? W sumie to dawno na pizzę nie chodziłem, a gdyby rzeczywiście dało się tanio zjeść, to miałbym z tego sensowny obiad. Bo normalnie za dwudaniowe jedzenie przez trasie muszę płacić sporą kasę ;/
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2016, o 10:41

pod piątką jest najlepsza pizza
Na górę

Postautor: gatoreks » 2 mar 2016, o 14:27

Zgadza się - nie ma tego lokal w Tomaszowie, ale we wszystkich innych znanych miastach już są - tzn. we wszystkich większych. W Kraku czy Wawie to chyba po kilka lokali, ale to sobie sprawdzaj jadąc w danym kierunku, bo ogólnie jedzenie we wszystkich lokalach mają tak samo dobre.
Na górę

Postautor: gosc1123 » 2 mar 2016, o 16:10

Najlepsza to jest w Valentino Premium na deptaku i koniec tematu. Prawdziwa jedyna włoska pizza w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: szefowa1 » 2 mar 2016, o 18:56

ta wloska !
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 19:52

Na szczęście nie ma w Tomaszowie włoskiej pizzy.Na szczęście dlatego że włoska pizza jest beznadziejna i bez smaku.Jadłem wiele razy w wielu regionach zawsze z myślą że teraz może będzie dobra ale nigdy nie była.Gdyby u nas była włoska założę się że 90% ludziom by nie smakowała.
Na górę

Postautor: gorki » 8 mar 2016, o 12:31

To nie jadłeś pizzy włoskiej. Idź do Gusto Dominium, zjedz pizzę na cienkim cieście, bez sosów, pachnącą ziołami, z wieloma składnikami. A byłeś kiedykolwiek we Włoszech? Mało który polski lokal podaje pizze, która rzeczywiście podchodzi pod włoskie klimaty. Większość to pic na wodę fotomontaż.
Na górę

Postautor: bumen » 9 mar 2016, o 08:26

To prawda. Mało który lokal w kraju podaje dobrą pizzę włoską, ale akurat ta sieciówka na tym tle się wyróżnia, bo jedzenie maja dobre, pizza jest na cienkim cieście i je się ją bez sosów. W sumie to ktoś, kto nigdy nie był w Italii, trudno żeby porównywał jakość jedzenia, zgadza się? To najpierw trzeba spróbować, bo pizza włoska jest początkowo dla Polaków małym szokiem.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2016, o 09:08

gorki pisze:To nie jadłeś pizzy włoskiej. Idź do Gusto Dominium, zjedz pizzę na cienkim cieście, bez sosów, pachnącą ziołami, z wieloma składnikami. A byłeś kiedykolwiek we Włoszech? Mało który polski lokal podaje pizze, która rzeczywiście podchodzi pod włoskie klimaty. Większość to pic na wodę fotomontaż.

Mieszkałem 20 lat we Włoszech i wiem co mówię i pizzę bardzo lubię ale nie tę
we Włoszech.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2016, o 14:37

A ja odkąd znalazłam fantastyczny przepis na pizzę nie kupuję pizzy w ogóle.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”