Nowy Art Club

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Wojtek22 » 30 maja 2015, o 22:24

Jak wrazenia po wczorajszej imprezie w Starym Bistro ?
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2015, o 17:57

bardzo fajne miejsce, na pewno przyda się w naszym Tomaszowie
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 00:52

duży plus dla Artura!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2015, o 12:29

zakaz włażenia w czapeczkach i dresach to jest plus :D
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 13:37

Gość pisze:zakaz włażenia w czapeczkach i dresach to jest plus :D

Tak a jak chodzę tylko w dresach bo tak mi jest wygodnie, mój stój służbowy to też dres :) Nie jestem bandytą itd. lipa totalna zaciąga snobizmem ale sprawdzę osobiście :)
Na górę

Postautor: tomlub » 29 cze 2015, o 15:22

Nie żaden snobizm, tylko właściciel chce żeby to wyglądało przyzwoicie (goście też). A co to za argument, że Twoim strojem służbowym jest dres i tak Ci wygodnie? Podejrzewam, że np. ratownikowi na basenie też jest wygodnie w jego stroju służbowym, a jakoś nie widać żeby tak chodził po mieście. Nikt Ci nie każe w garniak wskakiwać, ale jeansy i przyzwoity t-shirt to chyba nie są wygórowane wymagania?
Na górę

Postautor: marika » 29 cze 2015, o 16:59

to chyba bardziej ekskluzywny lokal w Tomaszowie, ma nowoczesny klimat; a odnośnie ubioru, to w żadnym szanującym się lokalu
nie pozwolą na wejście w dresach, ubiór świadczy tez i o kulturze danej osoby
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2015, o 13:17

marika pisze:to chyba bardziej ekskluzywny lokal w Tomaszowie, ma nowoczesny klimat; a odnośnie ubioru, to w żadnym szanującym się lokalu
nie pozwolą na wejście w dresach, ubiór świadczy tez i o kulturze danej osoby

brawo!!!!!!!!!!!! wreszcie ktos to zauwazył
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2015, o 12:23

Lokal po lifcie jak najbardziej na plus. Pozytywem jest także zakaz weekendowego wjazdu dla drechów i osób poniżej 18.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2015, o 20:03

marika pisze:to chyba bardziej ekskluzywny lokal w Tomaszowie, ma nowoczesny klimat; a odnośnie ubioru, to w żadnym szanującym się lokalu
nie pozwolą na wejście w dresach, ubiór świadczy tez i o kulturze danej osoby




Człowieku niejeden dres jest bardziej kulturalny niż snob w jeansach, koszuli w kratę czy w jakieś zwykłej koszulce. Nie rozumiem czemu masz problem do tych dresów...
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2015, o 23:37

Bo dres kolego to się używa na boisku.I tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2015, o 20:12

Powtórzę za wikipedią:
Dżinsy (ang. jeans) – rodzaj spodni zaprojektowanych w XIX wieku w USA przez Leviego Straussa (późniejszego założyciela firmy Levi Strauss & Co.) z myślą o górnikach i farmerach. Jest to amerykański typ spodni sportowych i roboczych uszytych z tkaniny bawełnianej typu dżins, wykonanej w splocie skośnym.
Strój wizytowy czy galowy każdy wie jak wygląda (a przynajmniej powinien) więc jakim trzeba być debilem aby wygłaszać tyrady o wyższosci dżinsów nad dresami.
Na górę

Postautor: zdsf » 4 lip 2015, o 22:01

Przed chwilą byłem i chciałem się napić piwa. Przed wejściem dwu panów którzy sprzedają bilety by wejść i napić się piwa trzeba kupić bilet. Poszedłem tam gdzie mogę wypić piwo bez kupowania biletu.
Na górę

Postautor: Robert87 » 5 lip 2015, o 01:43

bylem z dziewczyna jakiś czas temu, chyba nawet w dniu otwarcia chcieliśmy na spokojnie wypić drinka i pogadać na "balkonie" w ciepły wieczór, nie zostałem wpuszczony, ponieważ miałem krótkie luźne spodnie dresowe i koszule, pan ochroniarz zasugerował, że jeżeli niedaleko mieszkam to mogę iść się przebrać wrócić. Dodam, że godzina o której byliśmy nie wskazywała na to, żeby było w środku dużo osób, którym przeszkadzałby mój "niestosowny" ubiór tym bardziej, że nie planowaliśmy siedzieć w środku. Wobec tego zmieniliśmy lokal. Trochę się tym zraziłem z tego względu, ponieważ z tego co pamiętam, gdy czytałem utworzone pierwsze wydarzenie nigdzie nie widziałem żadnej wzmianki, że będzie selekcja przy wejściu, stąd taka niemiła niespodzianka.
Na górę

Postautor: ssss » 5 lip 2015, o 12:00

zdsf pisze:Przed chwilą byłem i chciałem się napić piwa. Przed wejściem dwu panów którzy sprzedają bilety by wejść i napić się piwa trzeba kupić bilet. Poszedłem tam gdzie mogę wypić piwo bez kupowania biletu.

Popieram Gu....no nie klub a kolesie niby ochrona ....ZAL
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”