Nowy Art Club

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: marika » 5 lip 2015, o 13:30

Gość pisze:Powtórzę za wikipedią:
Dżinsy (ang. jeans) – rodzaj spodni zaprojektowanych w XIX wieku w USA przez Leviego Straussa (późniejszego założyciela firmy Levi Strauss & Co.) z myślą o górnikach i farmerach. Jest to amerykański typ spodni sportowych i roboczych uszytych z tkaniny bawełnianej typu dżins, wykonanej w splocie skośnym.
Strój wizytowy czy galowy każdy wie jak wygląda (a przynajmniej powinien) więc jakim trzeba być debilem aby wygłaszać tyrady o wyższosci dżinsów nad dresami.



nie wiedziałam, że w Tomaszowie mieszkają sami farmerzy- górników ci u nas brak, a szkoda :lol: , jak widać na mieście większość ludzi nosi jeansy :wink:
Na górę

Postautor: marika » 5 lip 2015, o 13:50

Gość pisze:
Gość pisze:zakaz włażenia w czapeczkach i dresach to jest plus :D

Tak a jak chodzę tylko w dresach bo tak mi jest wygodnie, mój stój służbowy to też dres :) Nie jestem bandytą itd. lipa totalna zaciąga snobizmem ale sprawdzę osobiście :)



Cały tomaszów już wie kogo nie wpuszczono w dresach do Art - Clubu, panie T.W. jeżeli to jest pana strój służbowy to nieświadczy on o panu jako właścicielu restauracji dobrze. To pan powinien świecić przykładem jak się ubierać do lokalu. Jeszce pytanko- czy do klienta pan wychodzi w dresie jeśli wymaga tego sytuacja :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2015, o 21:04

Jak wrażenia po piątkowej/sobotniej zabawie?
Na górę

Postautor: jfk » 6 lip 2015, o 10:11

Gość pisze:(...) jakim trzeba być debilem aby wygłaszać tyrady o wyższosci dżinsów nad dresami.



Czyli chcesz nam powiedzieć że to:
Obrazek

jest równe temu:

Obrazek


:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: T10W » 6 lip 2015, o 12:34

[/quote]Cały tomaszów już wie kogo nie wpuszczono w dresach do Art - Clubu, panie T.W. jeżeli to jest pana strój służbowy to nieświadczy on o panu jako właścicielu restauracji dobrze. To pan powinien świecić przykładem jak się ubierać do lokalu. Jeszce pytanko- czy do klienta pan wychodzi w dresie jeśli wymaga tego sytuacja :wink:[/quote]

Witam.

Szanowna Pani Mariko nie rozumiem jaki jest sens wywlekania tego na forum i to jeszcze w formie nieprawdy. Byliśmy we trojkę w krótkich spodenkach, a nie w dresach jeśli chodzi o ścisłość. Ja swoją opinie wyraziłem na stronie lokalu i tego forum nie uważam za odpowiednie miejsce na dyskusje.
Dla mnie najważniejsze jest to, że ja przyjmę klienta w każdym stroju i bez względu na jego status społeczny jeśli zechce skorzystać z moich usług. Dlatego nie uważam, że jest to Pani problem jak ja się ubieram i w jakim stroju przyjmuję swoich klientów, ponieważ kluczem jest to co powiem, a nie jak wyglądam. Osobą publiczną nie jestem i nie sądzę, że powinienem komuś "świecić przykładem", bo każdy ma prawo ubierać się jak chce.

Wnioskuje o zamknięcie tematu, bo chyba nie po to został założony.

Pozdrawiam,
WalentynT
Na górę

Postautor: TYP » 9 lip 2015, o 12:48

Selekcja w klubie w Tomaszowie = Zamkniecie klubu w niedalekiej przyszłości :) Ps. Jak można oceniać ludzi po ubiorze Debilizm :), (nie róbcie z dobrego klubu jakim było bistro klubiku dla Hipsterów!! Tyle w Temacie!
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2015, o 08:41

widać jak strasznie boli ubranie się nazwijmy to"ładnie" , ludzi w mieście, widać jak im "zboże" wystaje tu i ówdzie ,
Płakać nie będę z ich bólu czterech liter, i chodzić do baru będę bo w nosie mam forum i pić piwo będę:)

są upały więc nikt nie robi problemu ze spodenkami, więc temat kończyć bo zaczyna się robić z d..y

pozdrawiam:)
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2015, o 10:56

marika pisze:to chyba bardziej ekskluzywny lokal w Tomaszowie, ma nowoczesny klimat; a odnośnie ubioru, to w żadnym szanującym się lokalu
nie pozwolą na wejście w dresach, ubiór świadczy tez i o kulturze danej osoby

Obrazek
Na górę

Postautor: yyy » 12 lip 2015, o 01:06

Gość pisze:widać jak strasznie boli ubranie się nazwijmy to"ładnie" , ludzi w mieście, widać jak im "zboże" wystaje tu i ówdzie ,
Płakać nie będę z ich bólu czterech liter, i chodzić do baru będę bo w nosie mam forum i pić piwo będę:)

są upały więc nikt nie robi problemu ze spodenkami, więc temat kończyć bo zaczyna się robić z d..y

pozdrawiam:)



Proponuje powrót do szkoły.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 12:07

Selekcja jest dzisiaj czymś nie spotykanym:)
Na górę

Postautor: kibicfan » 23 lip 2015, o 17:03

wbijac do ArtClubu
Na górę

Postautor: Typek » 9 sie 2015, o 10:07

I już wpuszczają w spodenkach :) hehehe żenada!! po co była ta cała szopka z zakazem :)
Na górę

Postautor: Bosor » 7 wrz 2015, o 21:33

I jak tam klub? Wrócił klimat Bistro, czy nadal sztywno?
Na górę

Postautor: Adhd » 26 wrz 2017, o 13:01

Dalej sztywno, no i klub idzie na sprzedaż. Ponadto co do ochrony to pora doprecyzować,że nie jest to ochrona a zwykłe ściąganie haraczu.
Na górę

Postautor: ataga » 27 wrz 2017, o 19:23

na sprzedaż ???
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”