Co dalej z TOMASOVIĄ???

Sport w regionie.

Postautor: Kibic » 19 maja 2005, o 12:37

Witam, czy moze mi ktoś kompetentny powiedzieć jakie szanse ma nasza kochana drużyna piłkarska TOMASOVIA na awans do III ligi ???

:shock: :?: :?: :?:

Bo coś mi się wydaje, że jak Avia w najbliższym meczu się nie potknie to nawet wygrana z nią nic nam nie da... :(

Ale może się mylę tak więc proszę o wypowiedzi, także te na temat koncepcji co do dalszej gry.

Pozdro !!! Hej !!! I bez ściemy !!! Hej !!! :wink:
Na górę

Postautor: Rude Boy » 19 maja 2005, o 16:47

spoko, o TKS prosze się nie martwic- wygrywamy lige w tym sezonie, Avię popchniemy trójkę do zera; grunt to wierzyć, bo ponoc wiara czyni cuda. III liga nasza!!!

HEJ TKS!!!
Na górę

Postautor: TKS_ » 20 maja 2005, o 12:52

Szkoda by było gdybyśmy nie awansowali bo wole oglądać Tomasovie na dole III ligi niż na górze IV,kto był na meczach z Chełmianką,Orlętami Łuków ten chyba potwierdzi,że poziom IV ligi jest tragiczny i trzeba jak najszybciej awansować do III.Ale w Świdniku też mają chyba dość oglądania IV ligi zwłaszcza,że Avia kiedyś grała na wyższym poziomie niż III liga i kibice też chcączegoś więcej.
Na górę

Postautor: Kmicic » 20 maja 2005, o 17:07

To Oni jeszcze grają?
Na górę

Postautor: Przemo » 21 maja 2005, o 13:42

Jak nie znasz się na piłce to się nie wypowiadaj i nie obrażaj naszej kochanej Tomasovii...
Na górę

Postautor: Przemo » 23 maja 2005, o 02:38

Z tego co wiem to powinniśmy mieć III ligę, mimo wszystko bo jak nie teraz to kiedy?... Będzie dobrze mimo że przegraliśmy 2:0 to i tak dalej wierzę w Naszą Tomasovię i w sponsorów oczywiście :D DAMY RADĘ HEJ !!!

A jak nie wyjdzie to trudno, sam zacznę grać może wtedy awansujemy...

HEJ !!! :x
Na górę

Postautor: AVIA » 24 maja 2005, o 18:49

Co dalej?Oto jest pytanie.Myślę,że w tym roku nie dacie rady awansować ale jesteście jedyną drużyną,która nam zagraża i za rok otworzą się przed wami bramy III ligi.
Pozdro dla prawdziwych kibiców
Na górę

Postautor: Rude Boy » 25 maja 2005, o 21:48

piłkarska środa ździebko mnie zawiodła- na początek TKS dostał dwójke w plecy, DLA RÓWNOWAGI Legiunia rozbiła czarne Ch...e 5 do 0, a teraz the reds dostają 3 w dupę. w sumie 2:1 dla gości- szkoda- niemniej, pozostając przy wątku TKS+u, mówi sie trudno-prawdziwi kibice i tak zostaja z drużyną na dobre i na złe- na zawsze TKS-forever CWKS!!!

NON STOP DRINKING & SKANKING
Na górę

Postautor: Rude Boy » 25 maja 2005, o 22:40

a jednak cuda się zdarzają- cheer up for the Reds!!!- brawo juruś- 3:3- nie ma ch..a we wsi żebysta tego nie wygrali!!!

YOU'LL NEVA WALK ALONE!!!
Na górę

Postautor: MarON » 25 maja 2005, o 23:19

Zaraz karnee....
Na górę

Postautor: Przemo » 26 maja 2005, o 03:02

Uwaga uwaga !!!! W związku z zaistnialą sytuacją w klubie TKS Tomasovia,ogłaszam oficjalny nabór chętnych i zdolnych piłkarzy do gry w Naszym klubie. Nie wiem jak Wy, ale ja juz zaczynam trening.

Więcej informacji niebawem ....

Zbierzmy się w kupę bo w kupie siła !!! :lol:
Na górę

Postautor: pesymista » 9 cze 2005, o 23:15

Niewiem co sie stało po rundzie jesiennej, oddaliśmy najlepszego napastnika IV ligi Frankiego a nasz były trener sprowadził piłkarzy jakich chciał i co??? Wyszło, że poziom tomaszowskiej piłki zamiast piąć sie ku górze reprezentuje sie słabiutko pomiędzy IV ligowymi zespołami. Przegrywamy z Ładą, Janowianką czy Lubyczą nie takiej piłki chcieliśmy w Tomaszowie!!! Po paru meczach rundy wiosennej przestałem chodzić na mecze. Kogo wyróżnić?? niewiem czy ktokolwiek zasługuje w tej drużynie na pochwałę, a o wychowankach to lepiej nie mówić.
Na górę

Postautor: Przemo » 11 cze 2005, o 04:25

Dlatego bierzmy sprawę w swoje ręce !!! I trenujmy !!!
Na górę

Postautor: Trol » 11 cze 2005, o 14:00

jestem pełen optymizmu przed kolejnym sezonem :!:

"to co sie stalo stac sie musialo..."

a teraz moze byc juz tylko lepiej.
Na górę

Postautor: GLKS » 22 cze 2005, o 08:16

Moim zdaniem TKS powinien wejść do III ligi w przyszłym sezonie, fajnie byłoby oglądać II ligę w Tomaszowie, ale powinien wywalczyć to swoimi piłkarzami a nie nabytkami z zagranicy które poza Frankim się nie sprawdziły.
Na górę


Wróć do „Sport”